iPhone 5 - Obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod .:Nikopol:. 29. 12. 2012 10:40

domunug píše:Přicházím o hodně, když mám krom mejlů u dalších aplikací PUSH vyplý? Napadá mě jestli třeba nepřicházím o aktualizace nebo tak něco... Dá se to zpětně donastavit ne?? Dík a čuzz...

Opravte mě, jestli se pletu, ale když už má push zaputý, tak je úplně jedno jestli pouze na maily nebo na více aplikací. Všechno jde totiž přes server Applu a mobil tak udržuje stále spojení. Tzn. buďto push vypnout úplně, anebo klidně zapnout na vše.
.:Nikopol:.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 29. 12. 2012 19:26

WolfN píše:Taková zajímavost související s iDevices obecně, mrkněte: http://aapl.cz/velikost-ios-od-prvni-verze-do-posledni/ pěkně nám ten iOS za těch pět let nabobtnal, co? :-))
Naštěstí to uživatelům může být jedno, je stále stejně rychlý a stabilní tak jako dříve.

Já bych oželel Mapy (napůl), Pasbook, Kiosek, Akcie (napůl) a Kompas. Ty aplikace bych nechal, jen je dal na Store a kdo chce, nechť si je stáhne.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod scripta 29. 12. 2012 20:39

Jenže jak známe Apple, to by už pak nebyly ty aplikace zdarma. :-)
scripta
Junior

Odeslat příspěvekod vlkovec 29. 12. 2012 22:36

Zdravím, dnes jsem novým majitelem iPhone 5, a zajímalo by mě, jestli je normální, že telefon v oblasti foťáku chrastí? Téměř při jakémkoli pohybu slyším chrastění.

Na netu jsem hledal, ale vesměs žádný závěr.
vlkovec
Junior

Odeslat příspěvekod lokS4 29. 12. 2012 22:54

Jezis to je zase depata nevim proc by mel Apple mit micro USB jako co kdyz se vam to nelibi cus..nikdo vam iPhona nenuti
Dal u nas ve firme ma 98% lidi iPhona 4S nebo 5 proto nabijecku neresim A ano iPhone 5 a 4S chrasti je to normalni..
lokS4
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 12. 2012 22:56

To bych fakt chtěl, chrastící telefon :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Loader 29. 12. 2012 23:03

Já to slyším, jen když ho pokládám na záda prudší silou. Jinak né.
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod HaNnan 29. 12. 2012 23:05

Je to normální, ale mě to chrastí, jen když s tím telefonem fakt silně třesu, jinak ne.
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod scripta 29. 12. 2012 23:19

Já mám v mobilu také autofocus a nechrastí to.
scripta
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 30. 12. 2012 13:32

Na rovinu a bez flame, mobil za 700+ Eur by chrastit nemal. Ak to dokazu spravit ini vyrobcivia bez chrastenia, tak by to mal zvladnut aj Apple. Pravda je vsak, ze to nie je zavada ale ak to nerobi kazdy kus, tak by som reklamoval.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 30. 12. 2012 14:16

To není AF (aspoň u mě), ale vypínací tlačítko. Zkuste si ho chytnou a zaštěrkat s iPhonem. Zkoušel jsem to na dvou pětkách, dělalo mi to i na 3GS. Rada? Neštěrkejte s telefonem ;-) Je fakt, že to Apple mohl nějak pořešit.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod HaNnan 30. 12. 2012 14:39

Jak jste spokojeni s baterkou?
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod lubosek824 30. 12. 2012 14:59

S baterkou stejná spokojenost jako u bývalé 4S. Jeden den vydrží v pohodě, teď co nejsem v práci a omezil jsem internet, tak mám 1 den a 20 hodin.
lubosek824
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 30. 12. 2012 17:19

HaNnan píše:Jak jste jinak spokojeni s baterkou?

IMG_0725[1].PNG

Docela dobrý :-]
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod lubosek824 30. 12. 2012 18:20

Vydrž dobrá, ale vím jak to je u mě.
Na takovou výdrž se dostanu jen o víkendu,když telefon používám minimálně. Dnes mi to ukázalo 1 den a 20 hodin 8-)
lubosek824
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka