iPhone 5 - Obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Tony Stark 1. 1. 2013 09:08

beneficium píše:Takže je to pravda, že kapacita baterie je neznámá? Apple to oficiálně nikdy nezveřejnil? A jinak to zjistit nejde?

Kapacita baterie byla znama par dnu pote, co se iPhone zacal prodavat... Tvou otazku tedy moc dobre nechapu. Je to tech klasickych 1400 mAh, ci kolik.

Ghost_Dragon píše:Potřebuji radu - založil jsem si apple id, přes iTunes jsem v AppStore koupil 2 hry. Normálně se mi natáhly do knihovny, ale když dám synchronizaci, nenahrají se do iPhone. Nevíte, proč to dělá?

No, máš v iTunes zapnutou synchronizaci aplikací?
Tony Stark
Junior

Odeslat příspěvekod Ghost_Dragon 1. 1. 2013 10:57

Samozřejmě. Počítač mám autorizovaný
Ghost_Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod giam 1. 1. 2013 12:39

Nemas v mobilu jiny ucet nez v pc ?
https://www.mobilmania.cz/clanky/a-pak-verte-internetu-soutez-o-telefony-vybizi-k-psani-pozitivnich-recenzi/sc-3-a-1342908/default.asp

https://dotekomanie.cz/2016/11/adups-odesila-data-android-telefonu-cinske-servery/
giam
Junior

Odeslat příspěvekod HaNnan 1. 1. 2013 12:49

Moje vydrz, telefon byl na asi 40 minut pripojen k pocitaci pro iTunes sync.
Přílohy
image.jpg
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod Ghost_Dragon 1. 1. 2013 13:00

Ne, nemám. Když mám připojený iPhone k pc a dám na něm něco stahovat, běží stahování přes AppStore v pc, ale už se mi to do iphonu nenahraje. Dával jsem odautorizovat všechna pc, přihlásil jsem jen jeden, ale ta synchronizace aplikací nějak blbne. Vše ostatní - hudba, zvuky, fotky, filmy - v pohodě
Ghost_Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod Tony Stark 1. 1. 2013 13:38

Ghost_Dragon: takze znova. Mas v Itunes zatrhnute, ze chces synchronizovat i aplikace? Mas nejake aplikace, co chces dostat do telefonu, zatrhnute? Klikas pak na tlacitko "Pouzit"?
Tony Stark
Junior

Odeslat příspěvekod beneficium 1. 1. 2013 14:03

Tony Stark píše:
beneficium píše:Takže je to pravda, že kapacita baterie je neznámá? Apple to oficiálně nikdy nezveřejnil? A jinak to zjistit nejde?

Kapacita baterie byla znama par dnu pote, co se iPhone zacal prodavat... Tvou otazku tedy moc dobre nechapu. Je to tech klasickych 1400 mAh, ci kolik.

No je to reakce na ty dohady o výdrži. Řeší se tu výdrž telefonu bez toho aby se řešila kapacita baterie, nikde jsem neviděl, že by Apple u iPhone 5 tu kapacitu baterie udával, možná to je tím, že nechtěl prozradit, že je tak slabá. Jako kdyby prodával zajíce v pytli. Jiní výrobci tu kapacitu prozrazují hned při uvedení mobilu na trh a ještě se tím chlubí, aby měli novináři o čem referovat.
http://mobil.idnes.cz/oppo-find-5-nahrava-120-fps-videa-dkm-/telefony.aspx?c=A121226_224925_telefony_ada
Zabudovaná baterie má kapacitu 2 500 mAh.
beneficium legis
beneficium
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ghost_Dragon 1. 1. 2013 14:04

Ano, mám zatrhnuté, že chci synchronizovat i aplikace a klikám na použít a poté synchronizovat. V seznamu aplikací mi to ukazuje, že je nainstalovaná (je u nich možnost odebrat), ale v iphonu prostě není.
Ghost_Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 1. 1. 2013 14:19

beneficium píše:nikde jsem neviděl, že by Apple u iPhone 5 tu kapacitu baterie udával, možná to je tím, že nechtěl prozradit, že je tak slabá.

Slabá je možná tak na Androidí poměry. Ale iPhone 5 si s daleko menší kapacitou vystačí o mnoho lépe než kdejaký Android s kapacitou vyšší. :tleskani

-- 3. 1. 2013 12:33 --

Všimli jste si cen na Apple.cz ? Všechny se zvedly :?:
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod domunug 3. 1. 2013 14:00

Kluci, poraďte mi nějakou app, která by uměla dorucenky... Což??? Je nejaka byť třeba placená varianta? Díky bojs...
domunug
Junior

Odeslat příspěvekod Tony Stark 3. 1. 2013 15:04

domunug: bez JB zadna neni. Ja, pokud potrebuji dorucenku, vlozim kod operatora pro ziskani doruceny (lze jej vlozit i pomoci zkratek IOS).
Tony Stark
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 3. 1. 2013 16:20

Loader píše:Všimli jste si cen na Apple.cz ? Všechny se zvedly :?:

A zvýšení sazby DPH od 1. 1. 2013 jsi neslyšel? ;-)
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Loader 3. 1. 2013 17:04

Pravda, to jsem si neuvědomil :oops: Ale že jsou tak blbě nastavené ...
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod Gastro 3. 1. 2013 17:26

Blbe nastaveny to sice je, ale je to presne +1% z ceny bez DPH.
Gastro
Junior

Odeslat příspěvekod vlkovec 4. 1. 2013 07:56

Existuje nějaká aplikace, která by dokázala pro foťák nastavit různé režimy jako třeba - západ/východ slunce, sport, pláž/sníh, text apod.?

SGS II tohle zvládá, dokáže upravit barvy tak, že výsledek celkem odpovídá nastavenému režimu, zejména západ slunce vypadá opravdu ohromě.

U iPhonu mi tohle chybí. Nevíte o něčem?
vlkovec
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka