iPhone XR - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod redmond 19. 8. 2019 18:49

Nie je problem kupit multi portovu nabijacku, ktora ma podporu vsetkych aktualnych rychlo nabijacich standardov, treba vsak pouzvat aj adekvatne kable. Napr. Hyperjuice ma v ponuke niekolko modelov nabijaciek s PD, Quick charge.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 9. 2019 05:40

iPhone Xr získá novou funkci z fotoaparátů iPhone 11
https://www.mobilenet.cz/clanky/lonske- ... u-11-38967
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drobeczech 11. 1. 2020 08:25

Pánové mám dotaz, mám teď Iphone XR a naistaloval jsem si facebook a několik dalších aplikací. Mám dva účty na facebooku a logoval jsem se na oba dva. Bohužel když se chci přihlásit do aplikace přes facebook, tak se mi to pořád chce přihlašovat přes ten první i když jsem z něj odhlášen. Zkoušel jsem ten první účet mazat z aplikace, odinstalovat facebook, resetovat data ale nic nepomohlo. Bohužel se potřebuji logovat do aplikací přes ten druhý. Zatím se mi nechce dávat tel. do továrního nastavení. Na Androidu mi to šlo vše v pohodě, stačilo se přelogovat v aplikaci facebooku a ostatní aplikace se pak logovali přes aktivní účet.
Drobeczech
Junior

Odeslat příspěvekod wolf01 30. 10. 2020 18:32

Dobrý den,

vybírám mobil pro ne moc technický typ, potřebuje telefon, který se jednou nějak nastaví a podle toho funguje pořád stejně bez nějakých zásahů. Mám možnost koupit XR za 12 tisíc a přemýšlím, zda by to byla ta správná volba. Telefon používá na internet, focení a občas hudba. Zajímalo, jaká je reálná výdrž telefonu - vydrží dva dny používání? Vyplatí se v tuto dobu ještě kupovat XR?

Děkuji
wolf01
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 30. 10. 2020 21:36

Za tu cenu bez debat. Je to výborný telefon, který dostačuje ke všem běžným činnostem. Co se týče baterie, tak záleží jak moc ho budete používat. Mně vydrží den, ale používám ho pořád. Zaplé data, bluetooth, gps, často videa apod. Ale když si pořídíte rychlonabíječku, tak to není problém.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků