iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Loader 7. 1. 2021 16:46

V jakémkoliv autorizovaném servisu, poznají to podle (už jsem to tu psal dvakrát) IMEI.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod Sateza 7. 1. 2021 17:23

Ok, takze objednan u MP.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 7. 1. 2021 17:25

No, vidiš.
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Junior

Odeslat příspěvekod PetrZ1978 7. 1. 2021 17:50

SerifJohn píše:https://mobilenet.cz/clanky/usb-c-konektor-nejde-poradne-zapojit-zde-je-navod-na-opravu-42644

Konecne se to nekde resi. Jsem rad, ze Apple ponechal lightning, ktery tyhle problemy v takove mire nema :hm

Řešení jak stehno, opravdu.
To je jenom "hašení požáru".
Skutečné řešení je předcházení problému.
Stačí na to silikonová krytka/prachovka za pár korun.

A věřte, že vůbec nezáleží na typu konektoru. Ucpat bordelem se může každý konektor.
A zrovna na čištění Lightning konektoru je na netu spousta návodů. Takže to ojedinělý problém opravdu není.
PetrZ1978
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 8. 1. 2021 08:42

Sateza píše:Orgasmic: a kde teda?

Reklamovat přes obchodníka nemá žádnou výhodu. Musíš tam jít/telefon poslat a pak čekáš. Celá reklamace se tak protáhne o dobu, než obchodník pošle daný produkt do servisu a až se vrátí, tak než tě kontaktuje.
To jsi bez dané věci i několik dnů navíc.

Navíc hodně výrobců má servis řešený tak, že k tobě pošle kurýra, mobil vyzvedne a pak ti ho po reklamaci zase přiveze.
Taky se mi stalo v Samsung servisu, že jsem jim donesl telefon (S9+), vypadával občas signál, tak mi týpek rovnou řekl po krátké diagnostice, že se jim to moc řešit nechce a jestli nechci rovnou dobropis, když jsem tam. :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod FriedrichPetr 9. 1. 2021 17:39

Ahoj, jestli máte někdo zájem, můžu přenechat rezervaci na iPhone 12 Pro šedý, 128 GB. K vyzvednutí je v prodejně Datart v Olomouc City (do úterý 12.1.2021).
FriedrichPetr
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 11. 1. 2021 11:46

Dneska nějaké volné kusy na datartu, istylu a dalších prodejnách, tak objednávejte, kdo má zájem.
Domin7
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 11. 1. 2021 19:57

Tak Jablko je doma. Muzu poprosit majitele, zdali by mi mohli napsat sva nastaveni fotaku pro co nejlepsi vysledky? Resp. jake nastaveni pouzivate? Diky.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 11. 1. 2021 19:58

Je to Apple, tak třeba automatické? :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 11. 1. 2021 21:07

tak já myslel třeba rozlišení nebo snímkování u videa.

A mám ještě jeden problém...nechodí mi oznámení do hodinek Garmin Fenix 6X Pro. Už jsem se díval i na google a zkontroloval podle garmin supportu, ale stále mi například při příchozí zprávě z whatsappu hodinky nic nezobrazí :-(
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod cz.hook 11. 1. 2021 23:31

Formáty - Vysoká efektivita + ProRAW
Video - 4K + HDR
Zobrazovat okolí snímků - vypnout

Vše ostatní může klidně být nastaveno systémem

Jen u toho ProRAW - pokud nechceš každou jednotlivou fotku upravovat, tak bych to vypnul
Macbook Air M1 - iPhone 12 Pro Max - iPad Pro 11 - Apple Watch 5
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 12. 1. 2021 08:09

Diky za rady. Tohle jsem chtel slyset. Napriklad jsem nevedel, zda nechat zaple to okoli fitky a jak s hdr, protoze nekde jsem cetl, ze to nekteri vypinaji.

S cim mam jeste neprekonatelny problem, tak je spojeni s hodinkami. A mel jsem ho uz ve chvili, kdy jsem mel ip 12 pro pujceny na par dni. Jednak podle hodinek a ikonky o spojeni s mobilem se neustale odpojuji. Notikace chodi naprosto sporadicky. I samotne spojeni je takove zvlastni, na hodinkach se pri propojeni objevuje hlaska, ze si mam stahnout garmin connect, pritom prave pres connect provadim sparovani. Uz jsem prolezl support Garminu, ale i pres jejich rady nefunguje vse korektne. Vim, ze lidi s Huaweiem s tim meli problemy, protoze ten vse killoval a stacilo ponechat garmin connect “uzamceny”, aby jej mobil neuspaval, ale tady si uz nevim rady.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 1. 2021 09:18

Zkoušel jsi na Graminech nějaké tovární nastavení a spárovat s čistým štítem?
Předpokládám, že máš Garminy aktualizované.

Jinak je to holt nevýhoda Apple ekosystému.
S produkty od Apple máš provázanost perfektní.

Co vím, tak hodně lidí to řeší dvěma hodinkama.
Apple watch na normální používání a pak na sport ty Garminy.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 12. 1. 2021 09:51

Peojdi na facebooku skupinu Garmin hodinky CZ/SK. Tento problém se tam již řešil několikrát a je tam uvedenk řešení. Musí se něco přenastavit v nastavení aplikace v iOS. Mně to tehdy na XR dělalo to co tobě, pak jsem to naatavil dle návodu a vše bylo cajk. Akorát už si přesně nepamatuji co a jak přesně, jinak bych to napsal.
DirtyKing
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 12. 1. 2021 11:17

Orgasmic: Za dobu co pouzivam Fenixy, jsem vystridal asi 12 nebo 13 telefonu. Nejspolehliveji mi funguji s iPhonem, a to jak s novym, tak i starym 6s. Z Androidu nejlip komunikuji se Samsungem, nejhur je na tom Huawei, vlastne jsem se i kvuli tomu vsech Huawei telefonu zbavil.
mas0n
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka