iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Sateza 17. 1. 2021 14:02

To je právě to, že u iP jsem ze softwarových věcí nechtěl slevit, jelikož hlavně proto jsem na něj chtěl přejít. Protože se říkalo, že iOS je naprosto stabilní a bez jediné chyby. Skutečně už ale mám pocit, že i tohle už je minulost a iOS už taky není, co býval snad ještě před dvěmi nebo třemi lety (viz problémy s nočním vybíjením, které byly popsány i na mnou vloženém článku a skutečně to nebylo jen o nějakém indexování).
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod rewolwer 17. 1. 2021 14:27

"Protože se říkalo, že iOS je naprosto stabilní a bez jediné chyby."

iOS je jeden z nejstabilnějších operačních systémů, se kterýma jsem měl kdy tu čest. Bez jediné chyby? To je trochu naivní předpoklad - na světě není komerční software bez chyb, jde o to jak zásadní chyby to jsou. Při pohledu do histore měl iOS dva výrazně slabší momenty - verze 11 a 13. Aktuální iOS 14 je naopak jedna z nejlepších co pamatuji. Upřímně netuším jak v praxi vypadají problémy, které popisujete, v rodině máme 5 iOS/iPadOS zařízení, všechny na posledních verzích systémů a ani jeden z vámi popsaných problémů se na nich nikdy neprojevil.
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 17. 1. 2021 18:32

Presne tak. Bez chyby neni nic. Ale
Kdyz to srovnam s Androidem 11, tak u iOS fakt nejsou zadne zasadni problemy.
A jestli cekas, ze u S21 nebudou sw problemy, tak panbuh s tebou :)
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 17. 1. 2021 21:43

Sateza píše: Displej mi skutečně při ťukání přijde spíše plastový, než skleněný (to stejné je patrné u synova iP11),

Tohle mne dost nemile prekvapilo kdyz jsem vyndal iPhone 12 mini :-D Pusobi to strasne lacine at to chrani jak chce.
Navic je to spis proti padu nez poskrabani coz by v mem pripade bylo docela "blby" jelikoz zadny kryty na telefon nedavam a beru to tak ze kdyz spadne tak se proste muze rozbit...ale poskrabani se proste nevyhnes...takze cim vyssi kryti tim lip.(Mam Galaxy S8 od doby vydani celou dobu bez krytu a po tech skoro 4 letech zadnej skrabanec) :-)
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod jege 18. 1. 2021 18:55

Nějak to extra nesleduji, ale připadá mi, že nějak brzo začala "padat" cena, minimálně na Mini verzi: https://mobilni-telefony.heureka.cz/app ... ini-128gb/

O 2.000 Kč pár měsíců po uvedení je dle mého celkem dost, viz. cena u Mironetu ....
jege
Junior

Odeslat příspěvekod rewolwer 18. 1. 2021 19:00

xzeite, buď té lásky a opusť tohle vlákno. O tvé mystifikace, fabulace a lži tady nikdo nestojí. Stabilita, optimalizace a výkon iPhonů je bezprecedentní a bezkonkurenční. To, kam se dostaly telefony s Androidem je úplne šumák, protože NIKDY nebudou schopny dosáhnout úrovně telefonu s vlastním SOC a OS, kde jsou obě tyto součásti od prvotního návrhu designovány jedna pro druhou. A to nemluvím o podpoře, životnosti, bezpečnosti a data privacy. Utíkej Číňanům odevzdat dnešní porci dat a hlavně se prosím tě nevracej. Díky.
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka