iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Loader 19. 1. 2021 14:07

Kluci prosím, nehádejte se tady jestli je lepší Android nebo iOS :oboze Vždyť je to pořád dokola :hm

DirtyKing:

Je zajímavý sledovat tvé poznatky, jak postupně více a více používáš iOS. Vzhledem k tomu, že mám taky OnePlus a iPhone, měl jsem pár "poznatkových milníků" stejně jako ty.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod Kapr99 19. 1. 2021 14:11

jege píše:Nějak to extra nesleduji, ale připadá mi, že nějak brzo začala "padat" cena, minimálně na Mini verzi: https://mobilni-telefony.heureka.cz/app ... ini-128gb/

O 2.000 Kč pár měsíců po uvedení je dle mého celkem dost, viz. cena u Mironetu ....

Mironet ma vzdycky levnejsi ceny(a nekdy o dost)
U hodne telefonu je to tim ze je to EU verze. U iPhonu to nepisou ale za tu cenu uz je to slusny...i kdyz je to porad predrazeny. Mini mel zacina na max 20k( i kdyz na mironetu vesmes stoji )
Takhle proste platis jen za znacku a za to ze je to po X letech "prvni" malej/vykonnej telefon.
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod jege 19. 1. 2021 17:35

Loader píše:DirtyKing:

Je zajímavý sledovat tvé poznatky, jak postupně více a více používáš iOS. Vzhledem k tomu, že mám taky OnePlus a iPhone, měl jsem pár "poznatkových milníků" stejně jako ty.

Hernajz, vyzkoušejte někdo, jestli v ve FaceTime fakt vidíte všech 1.000 hovorů a jestli v nich lze vyhledávat konkrétní číslo nebo je filtrovat podle čísla/kontaktu, ať jej také mohu konečně vyzkoušet. 25.000 Kč jenom tak "naslepo" nedám, ale velikost, foťák a klid na 5-6 let mě lákají. Tahle osciluji mezi iPhone SE 2016, iPhone 12 Mini, S10e, S20 a ponecháním si Redmi 2E do doby, až se objeví Androidí analog iPhone 12 Mini.

Kapr99 píše:Takhle proste platis jen za znacku a za to ze je to po X letech "prvni" malej/vykonnej telefon.

Doufám, že se ostatní i v tohle budou "opičit" po Apple! :mrgreen:
jege
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 1. 2021 19:28

FaceTime funguje pouze s iOS zařízeními šmudlo.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 19. 1. 2021 22:29

SuperSaf
https://youtu.be/LNVi8GMh8NU

Zaver: iPhone 12 Pro max je nejlepsi fotomobil celkove.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod jege 19. 1. 2021 23:14

orgasmic píše:FaceTime funguje pouze s iOS zařízeními šmudlo.

To já vím, šmudlo, a byť mi také není moc jasné, proč by měla být historie volání v aplikaci FaceTime, tak prý tomu tak je, ale bohužel to sám nemohu ověřit: viewtopic.php?f=1904&t=1312987

SerifJohn píše:Zaver: iPhone 12 Pro max je nejlepsi fotomobil celkove.

Není divu - taková cihla je už spíše kompaktní foťák než mobil. Až bude umět tak fotit Mini, to teprve bude něco!

Z druhé strany, u Androidu jsou malé mobily natolik fotograficky okleštěné, že iPhone SE 2016/2020 a iPhone 12 Mini jsou jednoocí mezi slepými!
jege
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 1. 2021 23:31

Tam není žádný spešl call list pro Face Time.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka