iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pikropikro 25. 11. 2021 20:54

Tak já samozřejmě vím, jak fotí v interiéru samsung a jak iP. Vím i o tom, jaké jsou expoziční časy samsungu a jaké u iP. I z toho se dá usuzovat, že predikuješ nějaký výsledek...
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod Ogyn 27. 11. 2021 09:13

Prosím je nějaká možnost u ip12 manuálního nastavení fotoaparátu , …..RAW….přešel jsem ze Samsung 20.
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod cz.hook 27. 11. 2021 09:55

Stáhni si Halide, Camera+ 2, ProCamera. Nebo jinou foto appku. ProRaw umí i základní aplikace.
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 27. 11. 2021 11:08

ProRAW umí základní app, ale u PRO řady. Jenže tazatel má zřejmě obyčejný iP 12.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz.hook 27. 11. 2021 11:38

Nevadí. Klasický RAW umí ty 3 zmíněné aplikace.
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod Ogyn 28. 11. 2021 10:13

Díky za rady , konečně kvalitní app na Focení misto základní !
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 28. 11. 2021 22:03

Kterou jsi teda vybral?
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ogyn 29. 11. 2021 19:43

Camera +2 ….macro dobrý ,nastaveni OK , automat základního foťáku ale děla třeba noční snímky lepší, ostatní budu zkoušet .Jen mne mrzí že v nabídce není jednoduché sdílení třeba do Snapseed , základní galerie…
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod pikropikro 30. 11. 2021 22:06

Zkopiruji prispevek jeste i zde, abych vam sdelil sve rozhodnuti, kdyby nekdo nechodil do vedlejsich vlaken.

Pred nekolika dny jsem zde daval par dotazu a současně i informaci.
Sháněl jsem mobil. Poridil jsem S21 Ultra a iPhone 12 Pro s tim, ze si mezi nimi vyberu.
Nakonec jsem to musel rozlousknout hlavne s ohledem na velikost S21 Ultra. Mobil je to uzasny, ale ta velikost a vaha (ale z 90% hlavne velikost) byla pro me neprekonatelna! Kdyby samsung delal taky to, co Apple a udelal mensi model bez kompromisu u fotaků, neni absolutne co resit. Opet ale dodavam, pro me. Kazdemu samozrejme muze vyhovovat uplne neco jineho.
Takze jsem se nakonec rozhodl pro iPhone, ale udelal jsem to tak, ze jsem vratil i 12 Pro a koupil rovnou iPhone 13 Pro :-)
Telefon mi tak vydrzi dlouhou dobu, s nejdelsi podporou a fotoaparaty bez kompromisu.
Bohuzel v soucasne dobe na trhu neni nic, co by mohlo konkurovat samsungu a applu. Cinske znacky do toho nepocitam, nechci je.
Takze rozhodla velikost. Smad uz budu spokojeny a zase na dlouhou dobu mit klid :-)
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod apage 6. 3. 2022 21:41

zdravím chtěl bych se zeptat proč když cokoliv kdykoliv vyfotim krom teda když přibližuji vždy je vše v popisu fotky focene širokouhlím fotakem a nikdy ale nikdy hlavním senzorem děkuji
apage
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vormen 6. 3. 2022 21:54

Protože hlavní = širokoúhlý a pak je tam druhý ultraširokoúhlý :)
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Picoss 18. 2. 2023 09:55

Niečo som nahodne v apke Spotify prepol a uz sa tyzden trapim. Domovska obrazovka mi teraz zobrazuje kratke videa a nad nimi je text “populárny album pre teba”. Uz som zufaly, nedokazem to vratit do klasickej pozicie. Poradite ?

-- 15. 3. 2023 21:13 --

Picoss píše:Niečo som nahodne v apke Spotify prepol a uz sa tyzden trapim. Domovska obrazovka mi teraz zobrazuje kratke videa a nad nimi je text “populárny album pre teba”. Uz som zufaly, nedokazem to vratit do klasickej pozicie. Poradite ?

Pred pár dnami sa mi apka Spotify sama vrátila do povodného stavu. Takze to nebolo mnou ale nejakym bugom. Kazdy kto to videl, len krutil hlavou.
Picoss
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků