iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod haens 30. 12. 2020 10:04

jojo, to je fakt super objektivní test. teď ještě kolik lidí používá mobil bez SIM karty jen přes wifi. no lidí asi málo, ale ovcí zřejmě hodně...
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod marts 30. 12. 2020 12:14

pcbuh píše:Dotaz, mám nově iP 12 Pro Max ( původně jsem měl iP 6 Plus ). Mám iOS 14.3, používám Face id a celkem mě tam vadí jedna věc. Telefon vezmu do ruky, nic nemačkám a iP se zapne a odemkne. PLS PLS jak to vypnu Moc děkuji


Zapnutí/probuzení při zvednutí se dá vypnout v Nastavení->Zobrazení a jas->Probudit zvednutím.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 30. 12. 2020 17:45

haens píše:jojo, to je fakt super objektivní test. teď ještě kolik lidí používá mobil bez SIM karty jen přes wifi. no lidí asi málo, ale ovcí zřejmě hodně...


Když jsi hloupá opice, zkus to nedávat tak najevo.
Asi jsi nepochopil, co znamená battery drain test :)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 31. 12. 2020 02:32

Omyl.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 5. 1. 2021 08:33

Tak doby u prodejcu byly stanove na 4.1., bohuzel ale shopy uz zase doby posouvaji na 15 nebo 29.1. A udajne v lednu vubec nebudou :-(
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 5. 1. 2021 09:57

Kdyby sis to objednal přímo na Apple stránkách, máš to už dávno doma.
iPhony chodí pravidelně každý týden, akorát po menších dávkách a využijí se na předem zaplacené objednávky.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sateza 5. 1. 2021 16:04

Tak to nevim. Mam objednavku u datartu, istylu, istoru, tsbohemia a iwant a nic.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 5. 1. 2021 16:23

Nezaplacenou. Objednej si to z Apple, přijde ti to v termínu přes UPS, posílají to myslím z centrálního skladu v Dublinu.

// upřímně, já tiše souhlasil i s nákupem z Bazoše / Sbazaru, jsou tam zapečetěné kusy třeba od T-Mobile, moudrý mobilmaniak ví, že tam prostě není žádný háček. Není důvod nekoupit, pokud není cena přemrštěná.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sateza 5. 1. 2021 22:52

Ano, nezaplacenou. Nechci davat nekomu 30 litru a cekat, ze mi mozna neco nekdy poslou. V dnesni dobe. Asi je to muj problem, ale nikomu dopredu nebudu davat 30K za nic. To skutecne radeji jeste nejaky tenntyden pockam.

Me spis zrazi, ze Apple predstavi a zacne prodavat novy model a nema dostatek kusu.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod cz.hook 5. 1. 2021 23:38

Apple má perfektní logistiku vzhledem k momentální situaci a koroně. A také k enormní poptávce, řada 12 se fakt povedla.
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 6. 1. 2021 08:29

Sateza píše:Ano, nezaplacenou. Nechci davat nekomu 30 litru a cekat, ze mi mozna neco nekdy poslou. V dnesni dobe. Asi je to muj problem, ale nikomu dopredu nebudu davat 30K za nic. To skutecne radeji jeste nejaky tenntyden pockam.

Me spis zrazi, ze Apple predstavi a zacne prodavat novy model a nema dostatek kusu.



Píšeme ti to už tady dlouho. Prodejce vždy upřednostní zaplacenou objednávku před tou nezaplacenou.
Nechápu, proč si to neobjednáš z toho Applu.
Už bys ho doma dávno měl.

Jinak si počkáš asi dlouho, než se odbaví zaplacené objednávky/předobjednávky.
Jenom v iWantu na Letňanech měli před Vánoci zaplacených objednávek asi 500 a chodilo jim 5-10 kusů týdně.

Nevím odkud jsi, ale na bazoši si vybere každý.
https://mobil.bazos.cz/inzerat/13003669 ... baleny.php
https://mobil.bazos.cz/inzerat/13034683 ... e-novy.php
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zigac 6. 1. 2021 11:39

Ja mam zaplacenou ze 17.10. a taky doted nemam...
Zigac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SerifJohn 6. 1. 2021 15:52

Sateza:
Honem objednej, dokud je. Stribrna 128GB verze.

https://www.datart.cz/mobilni-telefon-a ... 3cn-a.html

Skladem na 2 prodejnach.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 6. 1. 2021 16:06

Sateza píše:Ano, nezaplacenou. Nechci davat nekomu 30 litru a cekat, ze mi mozna neco nekdy poslou. V dnesni dobe. Asi je to muj problem, ale nikomu dopredu nebudu davat 30K za nic. To skutecne radeji jeste nejaky tenntyden pockam.

Me spis zrazi, ze Apple predstavi a zacne prodavat novy model a nema dostatek kusu.

U ověřených shopů není důvod se čeho bát. A proč nekoupit z bazose taky nechápu. Můžeš k dotyčnému osobně zajet a telefon si před převzetím a zaplacením řádně prohlédnout. Spousta kusů je zatavena v originální fólii s dokladem o koupi. Zkrátka moc nerozumím tomu, čeho se bojíš.
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sateza 6. 1. 2021 16:41

Sherif: moc diky, sleduji to na datartu uz par dnu, ale chci modrou barvu.

Nissan: to, ze nechapes, ze nechci dat 30K za mobil, ktery uz nekdo rozbalil, neni moje starost.

-- 6. 1. 2021 16:44 --

Orgasmic: jsem z ostravska a zkus si tomu chlapovi zavolat a chtit po nem, aby ti dal doklad o koupi. Mi osobne rekl, ze mi “nejaky” doklad vystavi a muzu to reklamovat u nej. Nejsem padly na hlavu.
Sateza
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků