iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SerifJohn 18. 1. 2021 19:38

Xzeit: Hele meles houna.

Having used both platforms daily for years, I can say I have encountered way fewer hiccups and slow-downs using iOS. Performance is one of the things iOS does better than Android most of the time. This seems ridiculous considering iPhone internals.

https://www.androidauthority.com/ios-vs ... d-1068950/

Zdroj je tedy androidi web. A ted mluv.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 18. 1. 2021 19:51

Roky používal obě platformy denně? Roky? Jo tak 5 let zpátky to možná ještě platilo. A další věc, co používal za Androidy? Co s čím srovnává? Taky jsem měl v roce 2016/17 Android Galaxy S7 po kterém jsem přešel na Huawei Mate 20 pro, který byl na úplně jiném levelu a ano, je to novější Android, ale poslední 2 roky a to minimálně s vlajkovymi modely Huawei, Xiaomi, OnePlus nejsou problémy..... sorry, mohou být, tak jako tady naposledy s milovaným iPhonem, kterému se vybijela aku přes noc�

-- 18. 1. 2021 19:56 --

A tady téměř 4h po sundání z nabíječky ve 100% nabití je stav 100% nabití se zaplym AOD, wifi, BT, poloha, GSM. Rok v kuse a šlape jak hodinky.
Přílohy
Screenshot_20210118_195418.jpg
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 18. 1. 2021 20:02

A stejne ten tvuj cajk nevydrzi zdaleka tolik, co srovnatelne velky iPhone.. a resit tady jeden ojedinely problem a vydavat ho za vlastnost. Tak hloupy jsem myslel, ze byt nemuzes. No a jsi.
Omlouvam se ti, myslel jsem, ze jsi chytrejsi.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod rewolwer 18. 1. 2021 20:06

"Už to dávno neplatí."

Omyl, tohle bude platit vždycky, ale to bys musel rozumět IT abys to pochopil.

Naschle.
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 18. 1. 2021 20:08

On taky nikdy nepochopi, ze kdyz se dela appka pro android (a stovky typu telefonu), tak pravdepodobne nebude tak poladena jako appka pro par typu iPhonu. Ale politujme ho, nenadavejme mu. :D
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 18. 1. 2021 20:42

Takže se od chodu systému přesouváme k chodu aplikací, která může být samozřejmě špatně a může udělat problém. A ano, setkal jsem se s takovou aplikací, přiznávám.... ovšem byla to aplikace v beta programu. Mamv mobilu desítky, aplikací a nevím o nějaké, která měla problém. Ojedinělý problém to asi nebude, kdoví, kolik lidí to řeší ve světě. A co víc, bavil jsem se s několika Applisty a 100% to teda není. Apple je určitě fajn, běhá skoro stejně dobře jako Android, má svůj ekosystém a tam kde něco chybí (např. AOD) lze nahradit další iOS věcičkou za desítku hodinkami. Ano, iPhone v kombinaci s dalšími X věcmi je jistě super.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 18. 1. 2021 20:44

Precti si ten clanek, kde na Androidim webu pisi, ze iOS funguje lepe. A pak mi rekni, co si o tom myslis.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 18. 1. 2021 21:08

No za sebe musím uznat, ač nerad, že iP12 běhá daleko lépe jak OnePlus 8 PRO. A OnePlus platí za nejoptimalizovanější nadstavbu ...
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 18. 1. 2021 21:40

Je to tak. A hlavne uprimne nechapu, jaktoze Procko udrzi vic v pameti pri multitaskingu, nez telefon s 12GB Ram, kdyz ma jen polovinu. Ten Android je proste fakt tezkopadnej.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 18. 1. 2021 21:41

SerifJohn píše:Precti si ten clanek, kde na Androidim webu pisi, ze iOS funguje lepe. A pak mi rekni, co si o tom myslis.


Já to četl, ale nedozvěděl jsem se, co používal za zařízení a dozvěděl jsem se, že: Having used both platforms daily for years, I can say I have encountered way fewer hiccups and slow-downs using iOS.

Což znamená, že na iOS zařízení byly nějaké problémy také, ale v menší míře...co k tomu říct...o které Android zařízení se jednalo? Taky jsem narazil na Android zařízení, které běželo mírně hůře, než jiné novější....

Samozřejmě některé ostatní body nepopírám, ekosystém a ,,bezpečnější,, Appstore....
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 18. 1. 2021 21:51

Ty fakt neumis cost mezi radky. Tvrdil tu nekdo, ze iOS nema nikdy zasek? Ale v porovnani s Androidem je proste co se plynulosti a rychlosti tyka lepsi.
Jen jeden priklad pro tebe, pac mas asi malo zvrasnenou sedou kuru: Kdyz nekdo rekne o aute, ze je mene poruchove, tak to neznamena, ze se porouchat nemuze. Kapis?

A ktera zarizeni pouzival, to je jedno. Ja mohu rict, slze to plati pro Samsung, Huawei, Xiaomi, HTC i Sony.
Ale ty urcite napises, ze Dogee je plynuly, vid? :D
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 18. 1. 2021 22:04

Tak ono to úplně jedno není. Bavíme se především o TOP modelech skrze výrobce (i když na druhou stranu je fakt, že plynulé a stabilní je i Xiaomi za 8000 Kč....).
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 18. 1. 2021 22:05

Je to jedno, protoze iPhone SE taky neni Top stroj a povidej se chlapce, jak tam jede iOS.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 18. 1. 2021 22:44

Šlape jako xiaomi se Snapdragonem za 7 tisíc. �
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 18. 1. 2021 23:03

Ve tvych vlhkych snech :D
Radeji si nahraj aktualizaci na svuj stroj :D
SerifJohn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků