Historie volání na iPhone

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jege 26. 12. 2020 09:51

Třeba https://www.google.com/search?q=call+lo ... e&ie=UTF-8 ? A hromada dalších nářků, stačí chvilku hledat na Google. Ovšem pochybuji, že Apple tohle vyslyší, když dosud nevyslyšel hromadu dalších přání svých uživatelů. Všichni víme, jak to dopadlo s BT přenosy a doručenkami SMS. Prostě Apple ví nejlépe, jak se jeho zařízení mají používat a nějaké, dle jeho názoru nepodstatné, požadavky zákazníků naprosto ignoruje.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 26. 12. 2020 10:39

Historie volání v iOS je opravdu zoufale naprogramovaná. V některých případech je v podstatě k ničemu. Pokud máte několik kontaktů s masivním provozem jako např. úzký pracovní kolektiv, je rychlé vyhledávání ostatních čísel v historii prakticky nepoužitelné. A rozumím přesně problému, který nastínil jege, řazení kontaktů a historie volání je v případě iOS k ničemu.
Rozhodně však stojí za to se Applu ozvat, nejsou to zas takoví ignoranti a občas (jo, vím, málokdy) vyslyší své stádečko... :)
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod jege 26. 12. 2020 12:05

Konečně někdo plně pochopil, o čem vlastně píšu a jak to uživatele hodně omezuje! :tleskani
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mas0n 26. 12. 2020 15:00

Ale on tady opravdu kazdy pochopil, o cem pises. Co ovsem neni pochopitelne je to, proc o tom pises porad dokola.

Tady to s Applem nevyresis. Mozny postup jsem ti (nejen ja) napsal. Tak se smir s tim, ze iPhone proste asi neni pro tebe, a musis si nechat stavajici pristroj. Pripadne slevit z (nesmyslnych) pozadavku, a poridit si nejaky Android.

Ovsem vzhledem k tomu, ze to neresis poprve, tak je proste mozne, ze to jen pochopit nechces. V tom pripade by snad bylo nejlepsi, aby moderator tema zamknul...
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod jege 26. 12. 2020 15:35

Bohužel každý ne,
mas0n píše:Ale on tady opravdu kazdy pochopil, o cem pises. Co ovsem neni pochopitelne je to, proc o tom pises porad dokola.

Bohužel každý ne, a pořád mě tu majitelé iPhonu přesvědčují, včetně Tebe, že zmršená historie hovorů není chyba iPhonu, ale jenom můj, prý nesmyslný, požadavek. A nepřesvědčí je ani opačný názor ostatních diskutujících a hromady podobných nářků a stížnosti na Internetu.

Úplně by přitom stačilo 1x napsat, že ani po tolika aktualizacích z posledních měsíců (iPad Air i iPhone SE jsem poslední dobou aktualizoval snad 5x!), nebyl daný nedostatek odstraněn a dále psát jenom praktická a odzkoušená řešení, jak to vyřešit, nebo nepsat nic, pokud to nikdo neřešil a nevyřešil. 8-)
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mas0n 26. 12. 2020 16:06

mas0n píše:...tak je proste mozne, ze to jen pochopit nechces. V tom pripade by snad bylo nejlepsi, aby moderator tema zamknul...

Takze jsem mel pravdu ;-)
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 26. 12. 2020 16:22

Tahle diskuze je už pár stránek nazpět o ničem, jen se tady přetahují tábory Android vs. iOS a řeší se něco jiného.

Zakládájícímu:

marts píše:Pro tvůj typický pracovní postup, je historie volání v současné pododobě u iPhone (bez dodatečných investic a s nejistým výsledkem) nepoužitelná.


Našel jsem různé diskuze na Apple Support fóru, tam bych směřoval s nějakým bojem za vylepšení funkcionality. Tady už vše řečeno bylo.

LOCK.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků