iPhone 14/Plus/Pro/Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SerifReborn 13. 3. 2023 08:56

Mufinmufi píše:Mrkni na net, je tam toho poměrně hodně. Nejde mi to v Arteonu rv 2020. Nexus 4 se v právem horním rohu nabíjel. iPhone pořad vyhazuje hlásku, ze tam mám předměty ať je vytáhnu.

Je to divne v Audi A6 mi to funguje normalne. A je to koncernove auto. Neni to spis tim, ze VW nekde setril. Arteona jsem mel rok zpatky a bylo tam setreni videt uplne vsude. V Multivanu to funguje taky ok.
SerifReborn
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 14. 3. 2023 10:34

Pánové, je to trochu OT, ale souvisí to s app pro iP. A myslím, že jsem k tomu zde v minulosti něco zaznamenal, snad od DirtyKinga, ale jistý si nejsem. Jde o to, zdali když máte Apple Watche, tak zda údaje z nich, a teď nemyslím jen kroky za den, spánek, srdeční tep atd., ale i aktivity, tzn. běh, jízda na kole a podobně, lze poté nahrát (nejlépe jednoduše) do Garmin Connectu? Díky za info.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Mike-biker 14. 3. 2023 10:57

Napřímo nelze, jde to poměrně krkolomně pomocí nějaké aplikace třetí strany. Já sám AW nemám, mám Garmin Explore 2 a tak více neporadím.
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 22. 3. 2023 18:59

Dotaz do pléna. Jde nějak u iPhone a Whatsapp nastavit, aby mi "při telefonování" nepípal do ucha? Je to o bubínek. Na Androidu jsem tenhle problém neměl.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ioachim astra 23. 3. 2023 12:15

Napadá mě použit režim soustředění a v něm si nastavit při telefonování vypnout u WA notifikace.
ioachim astra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Majkl 24. 3. 2023 07:45

Tohle je nedomyšlený. Pokud jsou notifikace třeba, doporučil bych spíš přejít ze zvuku na haptiku; ta je trochu decentnější.
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 24. 3. 2023 12:42

Muze mi nekdo poradit, proc mi nedunguje, resp. se vzbec nenabizi app Gboard, pokud chci psat v prohlizeci?
U zprav, whatsappu, emailu…vsude funguje. Ale v Chromu ne. Plny pristup mam povoleny.

Edit: tak jsem ještě navíc zjistil, že občas se mi stane, že najedu znova do WhatsAppu a místo Gboardu se zase zobrazí klávesnice od Applu a pak zase musím kliknout na ikonku planetky v klávesnici a přepnout to zpět na Gboard.

Takže se mi klávesnice pořád vrací a přepíná zpět na klávesnici Applu. Poradíte někdo co s tím?
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 28. 3. 2023 08:21

Ty jo tak soustředění mi přijde docela jako overkill a haptiku zase neuslyším v kuchyni. Tohle mi přijde tedy ultra nedomyšlené. Stejně jako vypnutí zvuku odesílající SMS společně s příchozí. Tohle jsou právě ty věci, co u iPhone hrozně iritují. Dneska jsem dostal Whatsapp píp pecku do uší i přes AirPody.

Domin7: Mám stejný problém. Apple klávesnice s ' je hrozná a tmavý Gboard ladí a funguje lépe. V Chrome mi ale černá jako default funguje. Nepřišel jsem na to, co ji přepíná zpátky. Mám domněnku, že to je nějaká nekompatibilní aplikace, kde se zobrazí pouze iOS klávesnice a pak v další aplikaci už není default Gboard.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 5. 4. 2023 15:21

Funguje vám po aktualizaci na 16.4 korektně app počasí? Resp. Widget této app?
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 5. 4. 2023 15:29

Ne, pořád vypadává a musím to refreshovat. Funguje až když to otevřu (náhled nic nezobrazuje). Někde jsem zahlédl, že měl být bug a "vyřešen", ale moc to tak nevypadá.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 5. 4. 2023 16:13

Je toho všude dost. Apple má s apkou problém. Měla by dorazit 16.4.1.
https://www.letemsvetemapplem.eu/2023/04/05/komedie-pokracuje-apple-ani-napodruhe-nedokazal-opravit-pocasi-nejen-na-iphonech/
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz.hook 5. 4. 2023 16:28

Stejně je imho přesnější Foreca.
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 5. 4. 2023 16:34

Já bych si nejradši přidal Google widget z Androidu, co byl na Pixelu. Ten byl skvělý.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RoSch 5. 4. 2023 18:47

Mufinmufi píše:Ne, pořád vypadává a musím to refreshovat. Funguje až když to otevřu (náhled nic nezobrazuje). Někde jsem zahlédl, že měl být bug a "vyřešen", ale moc to tak nevypadá.

https://www.apple.com/cz/support/systemstatus/
Apple iPhone 15 Pro 512GB/Natural Titanium | iOS 17.4 || Apple Watch Ultra 2 | watchOS 10.4 ||
Apple AirPods Max | Apple AirPods Pro 2 (2022)
RoSch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 8. 4. 2023 16:15

Tak už je aktualizace 16.4.1, tak ta to snad opraví.
Domin7
Schvalování příspěvků

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků