Univerzální aplikace na parkování

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pan Kája 17. 4. 2021 03:05

Zdravím. Asi každý si už všiml, že existují aplikace na zaplacení parkování. Zvláštně služba mpla (Praha a další) je dost rozšířená. Ale dnes jsem v Berouně narazil, když jsem zjistil, že pro změnu používají appku/platformu Click Park. Tu používá dalších pár menších obcí v ČR. Netroufám si odhadovat kolik dalších konkurenčních služeb se u nás nachází a tedy přicházím a otázkou do pranice - existuje vůbec nějaká univerzální aplikace, která by zvládala všechny nebo většinu těchto odlišných systémů?
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 17. 4. 2021 12:46

Existuje - Google Pay. Vetsina terminalu umoznuje platbu kartou.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pan Kája 17. 4. 2021 19:42

Ale no tak, myslím to vážně. Jinak ano, dá se zaplatit kartou, ale člověk se předtím musí (jako jeden z kroků) vypisovat svojí RZ do automatu...to má daleko k ideálu. O platbě na dálku nemluvě. MPLA je v pohodě i přes web, ale takový Click Park už s tím má problém.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 18. 4. 2021 19:49

Také by mě zajímalo, zda vůbec existuje nějaká apka, se kterou by se dalo platit parkovné po celé ČR?
Pokud tedy pominu Google Pay, jak tady někdo doporučil.............. :-))
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 19. 4. 2021 08:59

Pomerne pochybuji - vyvoj vlastniho reseni je levnejsi, nez pripojeni se k existujicimu.
ze.us
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků