Android Auto - Samsung Galaxy S10e

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rybrak 17. 11. 2021 10:21

Zdarec pánové,

potřeboval bych poradit s jednou věcí. Pokouším se připojit svůj Samsung Galaxy S10e s novou Scalou 2021 přes USB kabel. Rád bych využil možosti aplikace Android Auto. V nastavení/aplikace v telefonu vidím aplikaci Android Auto nainstalovanou (má jen kolem 150 kB), po přípojení k vozu a pokusu navázání komunikace přes Android Auto se na telefonu zobrazí potřeba updatu Android Auto, ale následně jeho nedostupnost v regionu. Na Google Play je Android Auto nedostupný kvůli nepodpoře pro Českou republiku, tento krok Googlu moc nechápu. Dokázal byste mi někdo poradit, případně nasměrovat. Předem díky!
rybrak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vormen 17. 11. 2021 11:32

Android auto je u nás oficiálně podporován už docela dlouho. Od androidu 10 je AA součástí systému a u Samsungu k nalezení v Nastavení - Rozšířené funkce. Hodně jsou problémy s kabelama, kdy nejlepší je používat originální v dobré kondici. Náhodou nemáš bezdrátový smartlink? To už je jiná liga, kabel je pravěk, co si budeme povídat. Určitě vymaž data aplikace AA a udělej wipe cache telefonu. Předpokládám, že máš aktuální FW s A11.
vormen
Junior

Odeslat příspěvekod rybrak 18. 11. 2021 15:30

Super, tohle mi hlavně pomohlo: "AA součástí systému a u Samsungu k nalezení v Nastavení - Rozšířené funkce". Pak už jen update aplikace AA a jede to bez problémů. Díky.
rybrak
Kolemjdoucí