BT "útok" na Shield TV a AndroidBox

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod JanFogas 18. 9. 2022 12:44

Ahoj. Už asi týden se mi děje podivný "útok" skrz BT na můj Shield TV i AndroidBox. Nějaké neznámé zařízení s názvem LT-2025 neustále žádá o spárování, čimž narušuje chod zařízení (přehrávání) Shield TV v obývacím pokoji i AndroidBoxu v dětském pokoji. I když dám zamítnout, tak to stále dokola vyskakuje. Ani u Shield TV a ani u AndroidBoxu se mi nikde v nastavení nepodařilo nalézt vypnutí BT. Obě zařízení totiž používají pravděpodobně BT dálkový ovladač. Pokud si zmiňované BT zařízení vyhledám přes mobil, tak se hlásí jako headset. Napadlo mě, že bych se k neznámemu zařízení připojil přes mobil, abych mohl v klidu přehrávat film, ale přes mobil připijení odmítne. Doma jsme si žádně nové zařízení nepořizovali. Musí to být pravděpodobně od sousedů. Poradíte někdo, jak tento zapeklitý problém vyřešit?
JanFogas
Junior

Odeslat příspěvekod gotzinger 18. 9. 2022 13:25

Zazvonit na souseda?
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 18. 9. 2022 13:39

Na novejsich androidech jde blokovat pozadavky o parovani, nevim co je za nastaveni na shieldu, pripadne neco doinstalovat.
kultus
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků