Hudební aplikace - vylepšení zvuku, knihovny

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod medagore 4. 12. 2022 09:13

Ahojte,
chci se zeptat jaké aplikace byste doporučili pro úpravu - vylepšení zvuku v Androidu.
Mám Sony Xperia 10 IV a používám Tidal.
Jde mi o bezdrátový přenos do sluchátek a kvalitních aktivních reprosoustav.

Jaké apky bych si měl stáhnout - knihovny, equalizéry ... aby vše fungovalo uživatelsky přívětivě a kvalitně.

Prosím bez hejtů, pokud něco doporučíte tak mě potěší i proč aplikaci doporučujete, případně i které jste měli a nestály za nic.

Všechny zdravím a děkuji, David
medagore
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rado1423 4. 12. 2022 09:35

Pokud používáš Tidal, předpokládám že ve verzi Hifi, tak k čemu potřebuješ něco, co Ti zvuk naopak zhorší? Pokud se Ti zdá zvuk špatný, vybral bych se cestou změny přijímače a dalších zařízení na výstupu
rado1423
Junior

Odeslat příspěvekod medagore 4. 12. 2022 10:34

Takhle to chápu, jen si říkám že bych u některých dunivých skladeb ubral trošku basů, hlavně kvůli sousedům.
Jinak ale souhlas.
Pro přenos k aktivním reprosoustavám se u mě používá bluetooth kodek Aptx , případně AAC, což v rámci BT bezdrátu ujde, si aspoň myslím, ale i tak ty reprosoustavy mají wifi, tak si říkám jestli by ten Tidal neuměl spolupracovat s reprosoustavami přes wifi, ale to se mi nějak nepodařilo zprovoznit.
V telefonu přes wifi reprosoustavy vidím, ale nejde se k nim přes wifi připojit, ale Tidal ty reprosoustavy nevidí vůbec.
Ale třeba televizi Tidal vidí.
Proto se prám na různé aplikace v souvislosti se zvukem a přenosem.
medagore
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod foto1977 4. 12. 2022 10:41

Myslím, že když zadáš dotaz na správné fórum, tak dostaneš víc správných odpovědí:
https://forum.avmania.zive.cz/index.php
tam se řeší zvuk, tady mobily obecně...
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod medagore 4. 12. 2022 10:54

AV manii znám, pravidelně čtu. Dotaz jsem sem vložil právě že používám mobil i jako přijímač a vysílač signálu. Proto mě zajímaly ty apky.
medagore
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 12. 2022 14:53

foto1977 má pravdu, zeptej se taky u nás na AV manii :-)
https://forum.avmania.zive.cz/forum-172 ... ml?style=6
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků