Android - obecná diskuze

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cz01 24. 7. 2022 16:34

Na historickém HTC jsem měl obdobnou aplikaci tap tap nebo tak nějak to bylo. Akorát to relativně dost snižovalo výdrž, tak mohu zkusit, jak si to povede na tabletu.
cz01
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 7. 2022 18:26

aplikace na dvojité poklepání jsem zkoušel vícero, ale všecko to žralo moc baterku a tak jsem pak našel tu na mávnutí a s tou jsem spokojen
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 27. 7. 2022 07:27

Ahoj, před 2 lety jsem z Google play instaloval chmu radar srážky. Teď to nemůžu v Google play najít. Aplikace skončila? Má náhradu od chmu? Jakou? Díky předem za radu.
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 27. 7. 2022 07:41

Na srážky používám Meteor od Androworks a docela spokojenost.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 27. 7. 2022 07:43

Meteor.

Obrázek
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 27. 7. 2022 07:44

Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod audis 27. 7. 2022 08:24

Vyřešeno. Meteor. Díky
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 24. 9. 2022 17:31

Je normální, že na telefonu s relativně čistým androidem, Motorola, jde z uzamčené obrazovky stáhnout lištu nástrojů, vypnout NFC, BT a dokonce zapnout režim letadlo? V nastavení je sice jedna volba “Zobrazit ovládací prvky zařízení”, ale chová se to pořád stejně, je to bug mýho telefonu, nebo vlastnost androidu? Telefony s nádstavbama to mají vyřešený.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mi.strnadel 24. 9. 2022 18:07

Tohle lze i u čistého androidu. Měl jsem vždy Motoroly a teď Pixel a do stavové lišty se bohužel dostat lze i u zamkleho přístroje.
mi.strnadel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 24. 9. 2022 18:11

Umidigi F3 android 10 asi čistý... Lze se dostat do horní listy a měnit nastavení
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 24. 9. 2022 18:48

Díky za rychlé reakce, to je teda pěkně nedomyšlený. Najdu mobil, dám letadlo a funkce najít má smolíka. Tohle nechápu. Nebo zapnu NFC a jdu nakupovat…
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod red98 24. 9. 2022 19:22

Nejde to, ak mas zapnutu ochranu mobilu - odtlacok, sken tvare, kod, pin...
Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 24. 9. 2022 20:04

mám gesto a jde to.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 24. 9. 2022 20:15

Gesto nie je ochrana mobilu.
Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 24. 9. 2022 21:41

Já mám gesto a např. NFC jde z lišty vypnout, ale nejde zapnout, vyžádá si to před zapnutím gesto, Samsung Flip3 s Androidem 12. Navíc s NFC nešlo platit s vypnutým nebo zamknutým displejem u žádného mobilu, co jsem kdy měl.
Bluetooth si vyžádá gesto při vypnutí i zapnutí.
Funkci letadlo jsem z lišty smazal, v životě jsem to nepoužil, takže nevím, zda to tak funguje nebo ne.
jjrr
osobne

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků