Android - obecná diskuze

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod erikb321 18. 3. 2012 15:21

čau nevíte někdo aplikaci která když se nabije telefon tak zvukově upozorní kdysi jsem jednu měl ale už nevím jak se jmenuje dík za odpověd
erikb321
Junior

Odeslat příspěvekod mpolan 18. 3. 2012 16:01

To uměl třeba Battery Doctor, ale jinak tohle dělá většina androidů sama... tedy mimo LG, ty ne...
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 3. 2012 13:31

Nějaký nápad ohledně mýho problému...?
anonymni

Odeslat příspěvekod Terminator3 19. 3. 2012 20:35

mpolan píše:To uměl třeba Battery Doctor, ale jinak tohle dělá většina androidů sama... tedy mimo LG, ty ne...

HTC mi taky nepípá.
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 20. 3. 2012 10:49

Regi1 píše:Nějaký nápad ohledně mýho problému...?

A na telefonu ti ten film běží?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 3. 2012 16:01

Jo na telefonu běží vše. Dokonce videa,co mám natočený z telefonu a jsou umístěný ve výchozí složce pro ukládání pořízených záznamů, tak se přehraje i na tv. Když je ale video v jiné složce, krom těchto "vybranych", tak neni videt, jelikoz ani ta složka není vidět...

Btw vse je uloženo na kartě.
anonymni

Odeslat příspěvekod tchermaxino 20. 3. 2012 20:40

Zdravim,
vcera mi dosel novy HTC Explorer s Androidem 2.3.5, chci se zeptat jak moc je uzitecne nainstalovat si nejaky antivir? Jake rizika hrozi?
Dekuji
tchermaxino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 21. 3. 2012 08:09

Leda mít jinou aplikaci na správu souborů ale ta nebude zadarmo. Jelikož jsem ten telefon měsíc měl, si ale spíš myslím,že je to takto nastaveno schválně.

Pokud si nebudeš stahovat neprovereny a podivný aplikace do stroje je tak je antivir zbytečný.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod erikb321 26. 3. 2012 15:10

čau nevíte někdo jestli jde třeba přes sms sender nebo nějaký jiný program posílat sms do anglie přímo na anglicke číslo zdarma ? dík
erikb321
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 26. 3. 2012 19:05

erikb321: a proč to nezkusíš?
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 23. 4. 2012 18:09

Nevíte dá se vypnout u budíku automatické opakování? Našel jsem možnost jen vybrat 5, 10, 15 minut ale já bych chtěl tuto funkci vypnout úplně.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mpolan 24. 4. 2012 19:02

vaclavbarak: Stáhnout jiný budík z marketu...
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 24. 4. 2012 19:07

Tomu jsem se chtěl vyhnout, ale asi mi nic jiného nezbude.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzapm 25. 4. 2012 00:05

Ahoj lidi. Mám jeden dotaz k aplikaci Picasa na Android ICS. Na minulé verzi systému (2.3.5) se mi ukazovaly albumy nahrané v Picase normálně v Galerii v telefonu. Když jsem si tedy chtěl prohlédnout fotky, nemusel jsem extra zajíždět do Picasy. Teď, po aktualizaci na Android 4.0.3 se alba v Galerii ne a ne zobrazit. Nevíte někdo prosím co s tím?
honzapm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tunaks 4. 5. 2012 07:44

Dobrý den.Mám jednu otázku.Mám telefon ZTE Skate a chtěl bych se zeptat,jak je to s androidem.Nainstalovaný je tam 2.3.5 a nevím,jestli jde na tomto typu nahrát vyšší.V nastavení telefonu je sice Aktualizace systému,ale potřebuji někde stáhnout aktualizační balíček na SD kartu.Prosím o radu,jestli jde vůbec nahrát novější android a pokud ano,tak kde bych sehnal ten aktualizační balíček.Samozřejmě bez ROOTU telefonu.Díky :-)
Naposledy upravil tunaks dne 4. 5. 2012 14:59, celkově upraveno 1
tunaks
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků