Nefunkční aplikace, chyba s Google Apps

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod iCrowcz 14. 12. 2011 00:09

Dobrý den, rozhodl jsem se, že s telefonem začnu "nový život" a vrátím ho na tovární nastavení. Udělal jsem to a teď mi chybí několik aplikací ze základního seznamu aplikací, při zapnutí Marketu mi vypíše hlášku, že: "Aplikace Google Apps přestala pracovat." a vypne se (Market). Asi jedinou možností bude servis a nechat znova nainstalovat celý android a nebo máte někdo nějaký nápad? Zkoušel jsem 2x hard-reset a nic. (Nemám tam ani prohlížeč, ani file manager, tudíž nemůžu nic nainstalovat)
iCrowcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomason 14. 12. 2011 00:30

co máš za telefon?
tomason
Junior

Odeslat příspěvekod iCrowcz 14. 12. 2011 00:31

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro, verze Androida: 2.1
iCrowcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mpolan 14. 12. 2011 08:10

Zkus to udělat ještě jednou, někdy to pomůže. Nebo nainstalovat Android znovu jako aktualizaci systému přes PC (pomohlo u S Galaxy 550).
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod iCrowcz 14. 12. 2011 17:06

Dobrý nápad s tou aktualizací, určitě skusím.
iCrowcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iCrowcz 14. 12. 2011 21:07

Vyřešeno reinstalací Androidu přes počítač. Díky moc za nápad.
iCrowcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vierka8 22. 12. 2012 13:12

Ahoj, mohl bys prosím nějak podrobněji popsat, jak se má ten android aktualizovat, nebo přeinstalovat? Mám podobný problém, akorát sem s tim mobilem nic nedělala, tzn. nevracela sem tovární nastavení atd., mám ho jen pár dní a najednou mi nefunguje google play... Mám HTC Desire C
Vierka8
Kolemjdoucí