Samsung galaxi Mini po updatu nejde zapnout

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod king-surf 24. 7. 2013 14:49

Ahoj všichni,

dostal se mi pod ruky SGM (5570i) a přijde mi škoda ho položit a nevyužívat. Údajně po oficiálním updatu - po zapnutí se rozsvítí jen logo a nic víc, downlload (volumedown) a recovery mod(volume up) jdou - pokoušel jsem se instalovat oficiální rom přes ODIN, ale neúspěšně poprvé a podruhé mám problům vůbec aby se mi na PC v ODINu telefon ukázal. Instalace přímo z SD karty např. CM 7.2 a dalších xxxx módů se nepovedla, chvíli běží a pak napíše installation aborted. Jediný, co se instalovalo bylo MIUI, který ale po napsání installation succesfull zaplo telefon zas na logo a opět slepá ulička.

Prosím vás moc, nevíte, jak telefon dostat zpět zas na nohy? Je plně funkční, osobně si myslím že je to jen problém softwaru a chce to dobrou radu. Díky
Přílohy
1081127_548229288545997_2019528956_n.jpg
king-surf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod king-surf 24. 7. 2013 19:07

Zařízení USB nebylo rozpoznáno. Ráno 1x se podařilo nainstalovat Win7 automaticky ovladače a i ODIN telefon nalezl, ale teď když už vím jak na ODIN, telefon nejde na žádném PC (zkoušel jsem 3x jiný ntb s win7 a 10 jiných způsobů na mém). Trávím nad tím už od rána a nemůžu na to přijít, nebuďte líní a poraďte mi :(
king-surf
Kolemjdoucí