Aplikace pro zaznam trasy (GPS)

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dusan182 5. 6. 2014 22:19

Ahoj,
prosim muzete mi poradit nejakou Android aplikacy s kterou by bylo mozne zaznamenat ujetou trasu?

Napadlo me zaznamenat si trasu z dovolene (ujetou vzdalenost a pod...)
Samozrejme podminkou je aby aplikace vyuzivala offline mapy.

Dekuji za pripadne doporuceni :-)
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod elipsoid 5. 6. 2014 23:14

Osmand tohle zvládne, používáme ho na cestách po Jižní Americe. Ale z uživatelského hlediska to žádný zázrak není.
elipsoid
Junior

Odeslat příspěvekod Hunter1010 5. 6. 2014 23:22

Nic jiného než Locus nebrat, musíš se s tím trochu učit, ale předělává se design a je to lepší a lepší (tolik funkcí co to má nejde úplně designersky vychytat á la Apple). Nastavení nech to co tam má přednastavené (jen si uprav výškovou souřadnici GPS, tam mi to hází vždy o 45m víc než jsem, ale to je otázka jednoho přenastavení a možná ti to dělat nebude, protože je to chyba GPS čipu u mě), offline mapy to má (teď v rámci otevření locus store máš možost stáhnutí 3 map zdarma, takže to je jednodušší jako nikdy). No a nakonec podpoř autora apk zakoupením, je to na mobilní apk trochu dražší, ale tím co to dokáže je to ještě levné.
Hunter1010
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malejarda 6. 6. 2014 07:53

Locus Map je nejlepsi, jak psal predemnou, je i verze zdarma a na internetu se daji stahnout i offline vektorove mapy zdarma.
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 6. 6. 2014 08:13

A v aplikaci na PC si můžeš pro Locus vytvořit mapu sám. ;-)
Nery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lop456 6. 6. 2014 08:31

nebo zkus SmartMaps, i ve free verzi jde bez problémů záznam stopy z výletů, je tam i offline free mapa..mělo by to v pohod chodit..
https://play.google.com/store/apps/deta ... .smartmaps
lop456
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Suky. 6. 6. 2014 10:48

Radíte samé kanóny na vrabce, k zaznamenání trasy stačí jednoduché malé aplikace, třeba Moje trasy od Google.

Trasu umí zaznamenat i auto navigace, třeba Sygic.

A když už mluvíme o turistických - já bych doporučovat Androzic
Je zdarma, pracuje s mapami OziExploreru (a těch se povaluje na netu hafo), popřípadě si pomůže OziMapperem
Suky.
Junior

Odeslat příspěvekod dusan182 8. 6. 2014 21:17

Diky vsem za tipy na aplikaci :-)
Myslim si ze "moje trasy od Googlu" splni pozadovany ucel trackovani trasy + znacky

D.
dusan182
Junior