Free - MHD Tabule ve widgetu - i offline

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pitr555 21. 4. 2015 22:07

Ahoj,

udělal jsem jednoduchou appku pro zobrazování odjezdových MHD tabulí ve widgetu. Své tabule si můžete stáhnout i do offine režimu.

Zadarmo a bez reklam!

Více na: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pitr.mhdtabule

store_small.jpg
store_small.jpg (63.93 ) Zobrazeno 1770 krát

widget.jpg
widget.jpg (88.76 ) Zobrazeno 1752 krát
pitr555
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 4. 2015 22:34

Tak toto se mi dost hodí. Zprvu, při instalaci, jsem nečekal, že tam bude něco mimo Prahu. Ále, Břeclav tam je. Díky.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod alda.v 22. 4. 2015 09:08

To vypada dobre, preji Ti uspech ...
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior

Odeslat příspěvekod radek_03 22. 4. 2015 11:11

stáhnul jsem, vyzkoušel, vypadá to výborně, správnost dat jsem neověřoval
radek_03
Junior

Odeslat příspěvekod Egee 22. 4. 2015 11:12

Výborný nápad. Děkuji.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Beavers 22. 4. 2015 14:53

Tak něco takového mi chybělo. Už nemusím spouštět aplikaci a vyhledávat spoje, tato je stále na očích. Uvidím, zda nebude příliš požírat baterii, ale i tak díky za ni a za upozornění na to, že je k dispozici. Doufám, že časem přibude možnost volby průhledného widgetu, případně i dalších barev a velikosti písma. :-)
Beavers
Junior

Odeslat příspěvekod pitr555 23. 4. 2015 16:42

Díky, jsem rád, že se vám aplikace líbí, co se týče baterie, tak by to momentálně mělo být bez problému (refresh se provádí ručně, jen když chceš). Do verze 1.2 chci každopádně přidat možnost zvolit bílé pozadí widgetu a automatický refresh odjezdů každou minutu - půjde to vypnout a bude to pouze u offline tabulí - online by ždímaly baterku. Co se týče velikosti písma, tak o tom jsem zatím neuvažoval. Chtěl bys menší nebo větší? :D
pitr555
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beavers 23. 4. 2015 18:33

Protože vzhledem k mému věku mám již problémy číst bez brýlí, takže by mi vyhovovala možnost volby písma směrem k většímu. Kvůli menšímu písmu bych s sebou již musel vláčet mikroskop :-D
Beavers
Junior

Odeslat příspěvekod peno11 29. 5. 2015 23:13

Tak jsem konečně objevil tuto aplikaci a jsem za to rád. Mé letní cestování po Česku určitě opět zjednoduší. Měl bych ale jednu zásadní výhradu. Aplikace by podle mě měla umět i všechny odjezdy z dané zastávky, ne jen konkrétním směrem. Odjezdy konkrétním směrem totiž nejsou vždy praktické. Dobrou ukázkou je zastávka Restaurace Morava v Hodoníně. Do centra Hodonína se zde mohu dostat jak spoji MHD směr Železniční stanice, tak i příměstskými spoji IDS směr Autobusové nádraží, takže abych z této zastávky dostal odjezdy oběma směry, musím neustále přepínat mezi nimi a pak se ztrácí praktičnost widgetu. Chápu, že směr může být pro mnohé užitečný, ale podle mě by měl být volitelný. Jinak se mi apka líbí a moc za ni děkuji.
peno11
Junior

Odeslat příspěvekod Egee 30. 5. 2015 09:56

Podobná užitečnost :
Odjezdy MHD Praha Brno Ostrava
https://play.google.com/store/apps/deta ... yMHD&hl=cs
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování