Swiftkey, Emodži atd. - velký žrout baterie?

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Anonym 20. 5. 2016 16:26

Čaute, nebyl jsem spokojený s klávesnicí Huawei swype, tak jsem nainstaloval emodži. Problém je ten, že i když vypnu aplikaci, aby běžela po vypnutí displeje, tak se mi ukazuje pořád jako nadměrný žrout energie. Jestliže ovšem tu aplikaci zavřu, tak se mi klávesnice přepne zase na swype. Chci se tedy zeptat. Jde nějak tu aplikaci pozavírat, aby zůstala defaultní, ale přitom nežrala tolik baterky? Určitě i vy ji máte někdo nainstalovanou. Budu moc rád za každou radu. Nechal bych tam tu huawei swype, ale ta je strašná. A ještě dotaz, swiftkey jsem zatím neinstaloval, žere taky tolik baterky? Nebo je v tomto ohledu lepší jak emodži.

https://play.google.com/store/apps/deta ... gokeyboard

Tuhle mám teď nainstalovanou.

Díky za odpověď :-|
Anonym

Odeslat příspěvekod tomikm 20. 5. 2016 18:29

Jaký máš mobil? Kolik ti to píše spotřebu?
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod Anonym 21. 5. 2016 11:44

P8 Lite, a ukazuje to až 4maH :roll:
Anonym

Odeslat příspěvekod audis 21. 5. 2016 14:19

Kolik to ukazuje u jiných aplikaci? Email, kalendář, apod?

4 mah je zanedbatelné odběr. Neřešil bych vůbec.
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonym 21. 5. 2016 14:23

Mám tam jen tohle a občas správce stahování. Jinak email, kalendář atd. se mi ve spotřebě neukazuje.

Je to prostě v nadměrných aplikacích na pozadí. Ale emodži mám vypnutou, aby frčela po vypnutí displeje, tak je to zvláštní.
Anonym

Odeslat příspěvekod Majk 21. 5. 2016 16:52

Smart keyboard pro si zkoušel?
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Anonym 22. 5. 2016 13:05

Nene, nezkoušel. Je to lepší klávesnice?
Anonym

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 5. 2016 13:09

V praxi to je jak? Pozoruješ vyšší spotřebu, když jsi to nainstaloval?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomikm 23. 5. 2016 19:55

Luk-T-Mobile píše:P8 Lite, a ukazuje to až 4maH :roll:

To je zanedbatelná spotřeba. Vypni si to upozorňování na spotřebu a budeš mít klid.
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod Anonym 24. 5. 2016 02:08

seterwohipikule píše:V praxi to je jak? Pozoruješ vyšší spotřebu, když jsi to nainstaloval?


Upozorňuje mě to právě.

tomikm - takže to tak moc žrát nebude? ok, upozornění jsem si vypl, snad to nebude teda skrytě žrát. moc díky!
Anonym

Odeslat příspěvekod trent 24. 5. 2016 06:45

Bude to žrát úplně stejně, jen tě na to nebude nic upozorňovat. Jestli se ti zdá, že ti to sosá telefon rychleji, nainstaluj jinou.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomikm 24. 5. 2016 11:17

vždyt je to totálně zanedbatelná spotřeba, řeší se tu kravina.
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod trent 24. 5. 2016 13:57

Tady aspoň ukazuje v praxi, jaký přínos mají sofistikované měřiče spotřeby baterie, úložiště... nakonec i antiviry. Uživatel nabude dojmu, že má vše pod kontrolou a ve výsledku se zaobírá nesmysly. Ale pokud by ti to nedalo spát. doporučuji nabít telefon do plna a běžně jej používat s tovární klávesnicí až do vybití. Pak pokus opakovat třeba s výše uváděnou Go. A pak porovnat výdrž.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků