Nefunkční Google Play

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Rop 17. 8. 2017 19:21

Vážení,
dostal se mi do ruky mobil - Samsung Galaxy S4 mini, kde nefunguje Obchod Play. V telefonu je nainstalovaná Služba Google Play, ale nelze jí otevřít ani z počítače nelze nic na telefon nainstalovat. Já jsem zkusil stáhnout z https://www.apkmirror.com/apk/google-in ... 5-release/ novější verzi Google Play, ale bez efektu. Tedy jsem pořád tam kde jsem byl. Mohli byste mě prosím nasměrovat správným směrem?
Díky.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 8. 2017 20:02

Mohl bych to popsat jak na opravu ale misto toho ti doporucim google - dotaz na google zní - nefunkcni google play, kupodivu...
Popis mas na svetandroida, napriklad.
Princip je ucet pryc, jednotlivy sluzby stop, wipe data a cache jednotlivy sluzby.Restart, znovu ucet nahodit.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 18. 8. 2017 08:14

Ehm. Sice jsem dost blbej, ale ne natolik, abych neuměl používat Google. Běžné věci, které se dělají (tedy krom Hardwarového resetu, do kterého se mi nechce), jsem nepopisoval, že jsem je udělal.

Ona totiž Služba Google Play neběží (vynucené zastavení je šedé a nejde zastavit) ani z ní nejdou smazat data.

Takže pokud někdo víte co s tím, tak bych byl rád za nasměrování.

Ještě doplním, že po instalaci Služby Google Play dám otevřít a následuje bílá obrazovka, černá obrazovka a skončím v nastavení google.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků