Poslední funkční verze Google Play Music

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 5uch 9. 5. 2021 03:13

Google posledními update umrtvil a "vypnul" moji oblíbenou aplikaci pro přehrávání hudby Google Play Music a propaguje přechod na YouTube Music.

Mě však z různých důvodů mnohem více vyhovuje původní Play Music. Používám ho jako hlavní hudební přehravač skladeb z paměti telefonu. Mám ho dokonce raději než všechny ostatní MP3 přehravače... a zkusil jsem jich hodně.

Vzhledem k tomu, že tato aplikace byla v telefonu předinstalovaná "natvrdo", tak Googlem zprzněnou verzi stačí v nastavení aplikací "vypnout" (nejde odinstalovat), zakázat u této aplikace automatické aktualizace a vrátím se k té verzi od výrobce.

Nicméně dotaz je takový: jde nějak jednoduše aplikaci "do-upgradenout" do stavu těsně před tím "umrtvením"?
Co si pamatuji, některé věci fungovaly v novějších verzích lépe - aplikace si pamatovala poslední použitý vstupní bod (preferuji přehled interpretů) a netlačila mne pořád na "Nedávnou aktivitu". A také tuším dovolovala zobrazit podrobnější informace z MP3 tagů.
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod 5uch 9. 5. 2021 14:23

Dík za odkaz. Takže povolit instalaci mimo Play Store... no vlastně jsem to tak čekal.
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků