bezkontaktní platby s Huawei

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uh2003 10. 4. 2021 18:32

Zdravím , chtěl bych si koupit mobil od Huawei s nfc . Moje otázka je jestli telefony od huawei podporují google pay , má Mbank to nabízí ? Nevím jestli jsem dobře položil otázku s bezkontaktní platbou mobilem jsem ještě neměl zkušenost a můj starý zenfone 3 to nepodporuje . Dík za odpovědi. Martin
uh2003
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DavidBarborka 10. 4. 2021 19:59

Nové telefony Huawei nemají Google služby, tedy nepodporují android pay. Záleží, jaký telefon si chcete koupit. Např. Nova 5T, Huawei p30 ještě Google služby mají.
DavidBarborka
Junior

Odeslat příspěvekod uh2003 11. 4. 2021 13:24

Děkuji za odpovědi , ale ještě bych rád věděl které značky mobilů podporují google pay . Třeba u začky Motorola je napsána funkce NFC a pak u vybraného modelu zjistím v recenzi nebo na fórech že zrovna tento model nemá funkci nfc . Nevím kde si to mám pak zjistit jestli má pravdu prodejce nebo diskutér na fóru. :-\
uh2003
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DavidBarborka 11. 4. 2021 16:47

Nezbývá než koukat na recenze nebo do popisku prodejce. Pokud koupíš telefon a v popisku prodejce je nfc a telefon by ji neměl, tak máš důvod k odstoupení od smlouvy. Většinou levnější telefony nfc neměly, tak záleží do jakého telefonu chceš jít (cenová relace).
DavidBarborka
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 11. 4. 2021 17:39

Pri cinanoch si davaj pozor na modelove oznacenie, oni totiz dokazu predavat ten isty mobil s a bez NFC.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků