Huawei Watch GT 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tomas1122 19. 6. 2021 07:58

Ok, moc dekuju, zkusim
Tomas1122
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod damianx 21. 6. 2021 17:26

Ahoj nechci zakládat nové vlákno. Mohl bych mít otázku? Kamarádce jsem po roce používání předal Huawei GT 2e a jí chodí upozornění na došlou zprávu několikrát což se mě nedělo. Nevíte v čem může být problém?
damianx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 22. 6. 2021 04:45

Bohužel dle mých zkušeností a i ostatních v diskuzi to fakt dělá.
Osobně jsem problém duplicitních notifikací minimalizoval tím, že jsem zaktualizoval hodinky na nejnovější firmware a musím mít na spárovaném mobilu stále spuštěnu aplikaci Huawei Zdraví.
Což ovšem na mém Xiaomi Redmi 9 pro je dost problém, protože se mi občas samovolně ta aplikace ukončí... :-(.
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod Cifo1604 22. 6. 2021 15:34

Viete mi poradit co treba nadstavit ak je to teda mozne, ze pri telefonovani cez hodinky Huawei GT 2 sa druha strana pocuje 2x, resp to co povie pocuje aj v sluchatku telefonu. Skusane z roznymy ludmi a z roznymi telefonmi a kazdy sa mi na to stazoval ze sa pocuje co mi povie. Skusal som aj ist dalej od telefonu, cca 20 metrov, ale aj tak to nebolo dobre. Ale podla mna by to malo byt v poriadku aj ked som blizko telefonu, ked ho mam pri soferovani vedla seba a chcem prijat hovor cez hodinky. V aute ak sparujem telefon z Android radiom tento problem nie je.Sparovane cez Honor 20. Viete mi teda poradit? Vdaka.
Cifo1604
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 6. 2021 20:26

Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 1.0.12.58

má 22,71mb
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cifo1604 19. 8. 2021 19:29

Takze po dvoch reklamaciach vymenena zakladna doska a efekt echa pri volani zmizol. Po prvej oprave povedali ze menili spodnu cast kde je mikrofon, ale nepomohlo. Skusane na mieste pri prevzati a hned som im to tam aj nechal. A to som musel presvedcit technika aby to vyskusal fyzicky co to robi, lebo im vraj test ukazal ze je vsetko OK. To ako potom testuju, ked zavada pretrvavala? Na tuto moju otazku odpovedal, ze oni to fyzicky netestuju, ale iba softwarovo. Samozrejme po vymene dosky zmena serioveho cisla a zapisane aj v systeme Huawei.
Cifo1604
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 31. 8. 2021 10:10

Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 1.0.13.20 má 44mb
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 9. 2021 16:55

Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 1.0.13.26
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 9. 2021 09:53

Huawei Watch GT 2 obdrželo novou aktualizaci

Zámek displeje
Nové zóny tempa
Súeciální Always-On-Display při cvičení...
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boriso11 1. 10. 2021 08:22

Ahojte.
Mam poslednu dobu (cca pol rok) problem. Ked idem telefonovat z mobilu (S8+) pripoja sa mi na hovor hodinky a tym padom mi nezhasne po prilozeni na ucho dispej telefonu... Ak sa situacia otoci a niekto vola mne vsetko funguje ako ma. Robi to problem aj v aute kde sa sice telefon k autu pripoji ale hovory idu koli hodinkam iba cez telefon. Az ked rucne zvolim ze chcem telefonovat cez bluetoot auta tak to ide... Uz som skusl restarty, odinstalovacky, povolovacky... Ked hodinkam zakazem hovory v telefone funguje to. Ale zas ked sa od BT s hodinkami odpojim znovu sa sami nevedia pripojit... Aktualizacie nepomohly. Nemate podobnu skusenost?
Alebo napad ako to vyriesit?

Dakujem za kazdu radu
boriso11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 10. 2021 14:42

Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 11.0.14.58

Co přesně nabízí update 11.0.14.58? Například podporu PINu, hodinky tak nebude schopen používat nikdo kromě vás. Vylepšena byla také řada věcí v oblasti záznamu aktivit, zobrazit si můžete Always on Display a důležité informace tak neustále uvidíte v reálném čase. Můžete si také nechat zobrazit zony cvičení, tuto funkci běhém tréningu oceníte. A nechybí několik dalších drobných novinek...
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icozv 21. 12. 2021 14:12

Ahojte, vie mi niekto poradiť kam vložiť stiahnuté ciferníky aby som ich mohol použiť? neviem v mobile nájsť priečinok kam ich vložiť.
icozv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 21. 12. 2021 22:07

Dnes velká aktualizace 11.0.14.90. Asi největší překvapení je, že se v menu objevila apka Petal Maps. Bohužel mi nejde spustit. Po odklepnutí, píše Načítá se, a nic se neděje...:-(. Někdo nějaký postřeh k této aktualizaci?
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 22. 12. 2021 10:13

A máte Petal Maps i v telefonu? Bez ní to nepůjde...
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 22. 12. 2021 10:48

Děkuji za reakci.
Zkoušel jsem teď i nainstalovat Petal maps do mobilu (xiaomi 9pro), dokonce jsem se přihlásil svým huawei účtem a nic.
Problém ale budu už na straně těch hodinek. Ta aplikace se na nich vůbec nespustí...
Miroslav Kaspar
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků