Huawei Watch GT 3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 30. 11. 2021 18:16

Dovolím si založit diskuzi k novým hodinkám od Huawei. K dispozici celkem pět verzí, mám radost ze dvou velikostí. Opět skvělá výdrž na jedno nabití, novinkou je měření teploty kůže a také otočná korunka, která hodně usnadňuje ovládání.

Obrázek
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka337 5. 12. 2021 18:47

Tohle si ještě někdo v dnešní době koupi? Sorry ale bez platební metody a s harmony OS to je katastrofa. Nedávno jsem si s němi hrál. A jsem moc rád za mé Watch 4. Jedině co umí je ta výdrž ale to je tak asi vše. Jinak ať slouží.
Jirka337
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 6. 12. 2021 14:04

Osobně jsem rád za současný výběr hodinek, každý si může vybrat to své. Pokud chci s hodinkami platit, logicky si koupím hodinky co to podporují. Já bych třeba zadupal do země hodinky s mizernou výdrží, ale respektuji, že někoho nabíjení baví. Mě ne, chci nabíjet jednou týdně nejvýše, proto Huawei nebo Garmin.
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka337 8. 12. 2021 05:20

Ano a proto mobil nabíjíš taky jednou týdně co? :) nevidím v tom jediný důvod tohle brát za mínus.A potom harmony OS to je největší vtip jako systém do hodinek ;) vyzkoušeno a řeknu ti že to je katastrofa.
Jirka337
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 10. 12. 2021 19:14

No kdyby existoval telefon co splní moje potřeby a budu ho nabíjet jednou týdně, tak bych po něm sáhl. Tím spíše že telefon nabíjím co dva dny, tak nechci mít více zařízení co vydrží podobně málo. Takže ano, mínus to je (pro někoho jsou ale mínusem jiné věci, třeba zmíněná absence plateb, proto nechť si každý vybere dle svých preferencí).
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmics 16. 12. 2021 15:12

Přešel jsem zase z iOS na Android (Fold3) a nemůžu najít pěkné hodinky. Samsung Watch 4 mi přijdou designově oproti Watch 3 krok zpět, ale koukal jsem v elektru na Huawei Watch 3 Pro a ty jsou tedy neskutečně krásný, škoda že to celé zabíjí použitý OS.

Chtěl bych se nějakého vlastníka zeptat, pokud tady nějaký vůbec je :D

Už se dá z hodinek odpovídat na zprávy z Whatsappu?
Dá se z hodinek ovládat hudba na telefonu přehrávaná v Apple Music?
Funguje na hodinkách nějaká navigace?
orgasmics
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 20. 12. 2021 11:13

Hodinky umí přeposílat navigační pokyny, ale (ač nerad) přiznávám, že ideální mi to nepřijde a nenazval bych to plnohodnotnou navigací. Apple Music bohužel nevedu...
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka337 20. 12. 2021 11:48

Orgasmic: a jak já jsem za watch 4 rád :) o parník jinde než watch 3 platby fungují jedna báseň. A design je taky super na sportovní hodinky. Nemám clasic verzi
Jirka337
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 20. 12. 2021 18:24

A to je to co jsem zmiňoval. Každý může žádat něco jiného, co vyhovuje vám nebude sedět někomu dalšímu. Pravda, Huawei Watch 3 mají výdrž o parník jinde :)
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků