Huawei Watch 3 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orgáč 14. 9. 2022 06:58

Nechci tu nic hejtit, ale ve tvém případě jde o sebemrskačství, kupuješ si totální čínu a tam jsou takové věci normální.
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 14. 9. 2022 09:55

Kdyz nechces tak radeji opravdu nehejti, nikomu tim nepomuzes. Na samsungu jsou zas jine problemy, dva dni vydrze zase neprijde normalni mne, tak nech laskave vyber na uzivateli. Pro to co potrebuji je GT2 Pro ideal a je mi uplne u r..i ze je to cina. Kdyz mi neco bude chybet, koupim si zase podle toho. Tak radeji porad nebo mlc. ;)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Čertík37 14. 9. 2022 11:56

Spíš se nemá cenu ozývat na činu, která vlastně má plno chyb na jiných zařízeních a moc funkční to není co sleduji komentáře na jiných stránkách. Pak je tu Samsung a nové watch 5 kde se dostanete v pohodě na 3-4 dny. A plně funkční wear Os bez žádného čínského omezení a chyb. Takže asi taky moc nechápu proč někdo hua kupuje. Ano design může být to co se každému u Samsungu nelíbí. Ale funkčně to je úplně někde jinde. Dále podpora apky atd. Hodně zdaru a každý ať používá co chce :)
Čertík37
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 14. 9. 2022 12:02

Certiku, pokud ses ochoten uznat nazor, ze jsou lidi co tu plnou funkcnost WearOS nepotrebuje a nevyuzije, tak se klidne muzem bavit dal...jinak to nema cenu.

Uz jsem to psal i jinde...mel jsem S3 frontier s apkama, mapama, podporou a vydrzi 3 dni. Nic z toho jsem nevyuzil a stvalo mne nabijeni kazdou chvilku, hlavne o vikendech kdy jsem nebyl doma a na dovolenych. Ted mam plne funkcni hodinky kde mi nic neschazi, safirove sklo, paradni design a k tomu 11-13 denni vydrz za cenu pod 4000. Az mi tohle da samsung, klidne si ho zase koupim.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Levap07 20. 9. 2022 10:18

Nechápu to - proč někdo shazuje typ hodinek, když jsem si tady psal o radu, jestli někdo neví a jestli má nějaké zkušenosti a to je "celé"... až budu potřebovat radu typu jaké hodinky si mám koupit , tak pak ano...
Jinak musím napsat , že hodinek jsem měl už tolik (včetně všech Samsungů), že si myslím, že vím, kterým směrem se chci vydat. Stále tvrdím, že po stránce dizajnu jsou Huaweje prostě top a zhlediska funkčnosti pro mě vyhovující a dostačující - prostě potřebuji jenom vyřešit problémy s handsfree sadou v autě - tak asi tak.
Levap07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgáč 20. 9. 2022 11:40

Nechtěl jsem nikomu pošlapat bábovičku, jen jsem poradil, ať se to někomu líbí nebo ne. Tohle je čistě čínský produkt a je to normální.
Dovolím si tvrdit, že tu asi nikdo nebude, kdo pracoval v Číně pár let, já ano a tam jsou na pořadu dne i horší věci :D

Nikomu nic nevnucuji, partnerka taky přemýšlí nad dámskou verzí GT3 Pro, protože ji nebaví pořád Apple Watch nabíjet a nic ji nerozmlouvám. Jen se musí člověk připravit na cokoliv s čínským produktem.
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman2277 28. 1. 2023 15:05

Vsechno je dnes Cina.Koupil jsem GT3 Pro a max spokojenost.Kvalita zpracovani a funkce plne vyhovujici.Zbytek je pro me irelevantni.
MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 28. 1. 2023 19:11

orgáč píše:Nechtěl jsem nikomu pošlapat bábovičku, jen jsem poradil, ať se to někomu líbí nebo ne. Tohle je čistě čínský produkt a je to normální.
Dovolím si tvrdit, že tu asi nikdo nebude, kdo pracoval v Číně pár let, já ano a tam jsou na pořadu dne i horší věci :D

Nikomu nic nevnucuji, partnerka taky přemýšlí nad dámskou verzí GT3 Pro, protože ji nebaví pořád Apple Watch nabíjet a nic ji nerozmlouvám. Jen se musí člověk připravit na cokoliv s čínským produktem.

A na co konkretne se mam s cinskyma hodinkama pripravit? Hodinky (Watch GT2 Pro) funguji, notifikace chodi, GPS v ramci moznosti presna (na urovni galaxy 4 ktere jsem mel moznost testovat), safir+titan= po 3/4 roce stav noveho. Nabijim kazdych cca 12dnu. Za necele 4 tisice jsem snad ani vic necekal + jak uz bylo receno po strance designu TOPka. Kazdeho vec co si koupi, ale abych hodinky nabijel kazde 3-4 dny jako jine ospevovane znacky-modely to fakt ne. Minule jsem zapomnel dobit, do prace jsem sel s 5% vecer jsem se vratil s 1% hodinky plne funkcni, nejake samsungy nebo apple by uz byly vyple.
kultus
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků