Huawei Ascend G300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vat. 26. 2. 2013 13:47

Mas ho zadarmo jenom na zkoušku a potom se plati (za mapy). Ja pouzivam be on road i sygic a obe jsou dobry, jenom mi be on road vzdy na G300 bezel super, na rozdil od Sygicu, ten mi nejak blbe chytal signal (nevim cim to). U be on road muzes pouzivat mapy zadarmo, samozrejme tam jsou i placeny verze.
vat.
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 27. 2. 2013 11:43

Ma nekdo stejne zkusenosti s baterii jako ja?Denne max 4hovory,wifi cca na 30min
Přílohy
Screenshot_2013-02-27-11-41-09.png
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 27. 2. 2013 18:56

Aby si se neprsil . :-D. Jinak mladýmu telefon samozřejmě vydrží víc ale ten je oproti tobě brutální uživatel.Dřív jej i 2 x denně nabijel dnes max. jednou nebo 1x za 2 dny.
Naopak přišel kolega že mu u VF vyměnili rozsypanou služební Lumii za G300 tak jsem ji hned projel má ještě úplně původní soft.co jsme pořizovali my. Tak dostal hned za tepla ode mne rady co má všechno provést. 8-) :oops:
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 27. 2. 2013 19:41

Hele jo :-P jinak taky sem ji musel při původním softu od VD nabíjet cca 2x denně
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny. 27. 2. 2013 20:58

hele normalni pozivani coz je stale online na whatsapp, neustala kontrola fb, cca 10x volani a nejaky ty sms a neustale psani na whatsapp a mam v 21h 30% a odpojoval jsem v 8h rano ... takze asi kus od kusu ale ted jsem si objednal tu 3600mAh baterii tak sem zvedavej, dam vedet ...
Johny.
Junior

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 2. 2013 21:29

Měl bych otázku ke skvělé klávesnici (TouchPal) tohohle telefonu (konkrétně té s Android GB). Dá se někde splašit? Nedávno jsem o Ascend přišel a po vyzkoušení asi desíti různých klávesnic jsem dospěl k závěru, že žádná jiná mi nevyhovuje. Bohužel v Google play už je jen nová verze, která stojí za houby jako ostatní klávesnice co jsem zkoušel. Díky za radu
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 27. 2. 2013 21:53

Slonik zkus najit na netu predeslou verzi te klavesnice v cze ke stazeni a pak pres SD ji tam hodit.Jinak na tak velkou baterku prdim bude to jeste robusnejsi nez to je ted a uz bych na nej nedal silikonove pouzdro me tahle baterka vyhovuje a stejne si budu zase kupovat v lete novej mobil na prodlouzeni smlouvy a jeste vykonejsi nez je tenhle ale dej pak vedet jak bude vypadat Huawei potom ale kdyz sem videl tu baterku tak bude vypadat jak stare Motoroly :D nebo Alcatel co sem mel
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 2. 2013 22:11

To jsem hledal a nebyl jsem úspěšný, proto se ptám. Ale díky za odpověď
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 28. 2. 2013 09:31

Johny: když ti furt svítí display tak ti celý den nevydrží
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karlosek-K1 28. 2. 2013 16:12

Zdravím, klávesnici TouchPal včetně Českého slovníku jsem nahrál zde:

http://www.ulozto.cz/xkgx2fP/touch-huawei-zip

používal jsem jí v ICS,ale myslím, že by měla fungovat i na jiných verzích systému Android...nakopírovat na kartu a nainstalovat jako klasickou aplikaci a pak ji nastavit jako výchozí klávesnici v nastaveni - jazyk a vstup.

Pro úplnost jen dodám, že je nutné mít povolenou instalaci aplikací nepocházející ze služby Market (nastavení - zabezpečení - neznámé zdroje)
Karlosek-K1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misakozlik 2. 3. 2013 22:18

pojedou mi na tomto mobilu hry jako skater boy,angry birds space, pow nebo jet car stunts? Díky za odpověď
misakozlik
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 3. 2013 22:57

Vyzkoušej. Pokud nemáš tento telefon, tak ano, měly by jet.
Jen doufám, že telefon nechceš kupovat kvůli hrám, pokud ho nemáš.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misakozlik 2. 3. 2013 23:45

no tak jako že bych byl nějaký velký pařmen to zas nejsem kupuji android spíše kvůli aplikacím... ale hry hraju také. Jaký mobil podobný ceny byste mi doporučili více na hry?
edit: co má lepší grafiku? samsung galaxy ace nebo huawei ascend g300?
misakozlik
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 3. 3. 2013 08:50

V této cenové relaci je G300 nejlepší volbou. Rozběhneš na něm i hry jako GTA 3 a GTA Vice City.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misakozlik 3. 3. 2013 09:16

a ještě dotaz slyšel jsem že např samsung galaxy ace mají problémy s kompatibilitou u nějakých her nebo aplikací. Nebude se mi to stávat i tady?
misakozlik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků