Huawei Ascend P6 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod javak810i 3. 1. 2014 00:21

Zdravím. Nevíte proč je podsvícení displaye u fotoaparátu vždy tak vysoké? Jakoby ingnoroval to, jak mám normálně jas nastavený. Zbytečně to podle mě pak víc žere.
HP Elitebook 8740W - Core i7, 8GB RAM, Geforce GTX460M
Sennheiser CX400 -> UE SuperFi 4 -> Jays D-Jays -> VSONIC GR07 -> Sennheiser HD 25 -> Sennheiser IE 60 + Sony MH1C -> Sennheiser IE80 (fake) -> Xiaomi Piston 2
javak810i
Junior

Odeslat příspěvekod glider 3. 1. 2014 11:58

Mal som to rovnako zatial u kazdeho fonu (par HTC), IMHO je to schvalne, lebo potom by niekto zvysil jas v nastaveni fotaku a vysledna fotka by bola prepalena...ale to je len moj tip
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Junior

Odeslat příspěvekod javak810i 3. 1. 2014 15:32

No, u mě to zatím žádný telefon s Androidem (Galaxy S1, Galaxy S2, Xperia S) neměl, tak proto mi to přišlo trochu divné.
HP Elitebook 8740W - Core i7, 8GB RAM, Geforce GTX460M
Sennheiser CX400 -> UE SuperFi 4 -> Jays D-Jays -> VSONIC GR07 -> Sennheiser HD 25 -> Sennheiser IE 60 + Sony MH1C -> Sennheiser IE80 (fake) -> Xiaomi Piston 2
javak810i
Junior

Odeslat příspěvekod volcom669 3. 1. 2014 16:55

Tak to si asi málo pamatuješ protoze S2 to dělala odjakživa. Taky si myslím že to je aby lidi co nemaj automatiku na regulaci jasu zbytecne neměnili nastavení fotek jenom proto,že maji ztmaveny displej
volcom669
Junior

Odeslat příspěvekod Hans99 3. 1. 2014 17:03

Zabak.kuk píše:podařilo se mi přetáhnout čísla do mobilu, teď když ale chci hleda tel číslo třeba od T., hodí mě to na hlavní obrazovce na stránku s Ch - pokud dám f, je to ok, nefunguje to až od I - poradíte mi někdo co s tím?

Tady: http://androidforum.cz/huawei-ascend-p6 ... 29d985e1d1 se to těď řeší, musíš smazat nebo přejmenovat kontakty začínající písmenem CH, foun to písmeno nezná, ostatně jako skoro celý zbytek světa a pak už můžeš listovat v celém seznamu.
Zabak.kuk píše:A ještě jeden dotaz - dá se někde nastavit aby se obrazovka rozsvítila při dotyku prstu a ne po zamáčknutí tlačítka zboku?

Toto myslím nejde, v nastavení je pár možností, ale tato ne, snad na jiných custom ROM, ale já mám ofiko B111.
Hans99
Junior

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 5. 1. 2014 12:20

Hans99: Díky moc - vážně to funguje, mám radost :-) Jen si teď uvědomit že všechny kontakty od CH mám poc C - přidala jsem jen za C mezeru, nějak mě nenapadlo jak to lépe přejmenovat totiž...

Jinak jsem si do telefonu na psaní sms stáhla swype - je to tak že tam ofiko není? Teď si pro změnu lámu hlavu jestli jde se swype nějak jednoduše přepnout na klasikou 9 klávesnici :-D Já to snad ale zase rozkličuju...
Zabak.kuk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hans99 5. 1. 2014 18:41

Tak vidím, že na androidforum ses už nalogovala, ještě koukni na smartforum.cz, taky celkem slušná huawei komunitka, a když nevíš, tak se snaží najít pomoc a řešení.
S tou klávesnicí nevím, sms moc nepíšu a naprosto mi stačí ta, co je ve founu, ale jak jsem psal, nahoď dotaz, určitě někdo odpoví.
Hans99
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 5. 1. 2014 20:07

Klavesnici doporučím touchpal X, umí jak swype tak klasiku na výšku, je zdarma.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod glider 7. 1. 2014 20:29

klavesnica nevyhovuje ani mne, na HTC bola IMHO lepsia, takze tiez riesim nejaku alternativu
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Junior

Odeslat příspěvekod lusiferr 7. 1. 2014 20:40

Dobrá je klávesnice pro hakry.
Vhodná pro přístroje s displejem od 4,5 palců výše. Na menších jsou malé klávesy.

http://www.androidtip.cz/hackers-keyboa ... etu-sipky/
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod lusiferr 8. 1. 2014 13:13

Dodám důležitý poznatek, který v popisu není.
Klávesnice a ujejí rozložení se mění podle toho, zda se telefon používá na výšku nebo na šířku. Klávesnice se dá i pro tyto případy na výšku a šířku samostatně definovat... :tleskani
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod MichalekMM 10. 1. 2014 00:28

Zdravím,
mám jeden rychlo dotaz, čas od času se mi stane že se zvýší spotřeba baterie i když je telefon pohaslý zmačený. Když otevřu v menu baterie a juknu na ten gráfek tak v těch popiscíh jak je položka Probudit tan ukazatel kdy byl telefon probuzen je v kuse vyplěný a v tom okažiku jede ten výcuc baterky.

Podle mě to dělá nějaká appka, ale netušim jaká, po restartu se to pokaždý dá do pořádku, ale nevím co by to mohlo spouštět, telefon je i po factory resetu a stejnak.

Někdo podobnou zkušenost nebo nějaká rada....
Huawei P8 - 华为 P8
Huawei Ascend G300 - 华为 登 G300

----
since: Ericsson T10s, Siemens C60, Siemens CX65, Sony Ericsson K790i, Sony Ericsson C702, Apple iPhone 3GS (3dny), Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Huawei Ascend P6
MichalekMM
Junior

Odeslat příspěvekod marianv3s 10. 1. 2014 00:45

stiahni tuto apku,tam sa dozvies co cuca baterku...
https://play.google.com/store/apps/details?id=edu.umich.PowerTutor&hl=sk
marianv3s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MichalekMM 10. 1. 2014 00:48

to je právě to že ono je to jenom někdy, jakoby nějaká aplikace a jen někdy nedovolila se telefonu uspat, teda spíš systému enbo tak protože dipslej normálka zhasne a po zapnutí se musí unlock....
Huawei P8 - 华为 P8
Huawei Ascend G300 - 华为 登 G300

----
since: Ericsson T10s, Siemens C60, Siemens CX65, Sony Ericsson K790i, Sony Ericsson C702, Apple iPhone 3GS (3dny), Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Huawei Ascend P6
MichalekMM
Junior

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 10. 1. 2014 22:25

Hans99: Je to tak :-) Akorát že jsem vážně úplnej začátečník s takovýmto telefonem, takže vše je pro mě španělská vesnice a mám pocit že vždycky bude něco co nebudu vuuuuubec vědět, uuuuuuuf. Snad se tím časem prokoušu...

Jinak to swype co jsem si stáhla je docela ok - sms taky moc nepíšu, chtěla jsem to pokud bych potřebovala odpovědět na mejl. Na to mi ten swype přijde ok. A zjistila jsem že písmena můžu i tukat, takže docela pohoda, 9 klávesnice už mi ani nechybí - v autě s tím sms stejně neodešlu, takže je to jedno.

Momontálně nevím jak nastavit MMS - nechala jsem si poslat nastavovací sms z vodafone samooblsuhy, nefunguje mi to ale - pořád mi svítí odesílání...

Jinak stále si zvykám, učím se. Raději jsem si vypla u sms vibrace a snad budu mít klid i po ránu - i když kdo ví, musím to znovu zkusit... A rozčiluje mě vnoci blikající dioda - si říkám proč musí blikat když já spím a užírat si tím baterii? No jo no, holt se s tím musím smířit - šupnu ho na noc do pouzdra a bude klid ;-)
Zabak.kuk
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka