Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 18. 5. 2020 20:13

Poraďte mi prosím někdo, jak vypnout dementního správce aplikací, nebo jak se jmenuje ta otravná fíčura, která mi každou chvíli vysvětluje, že mám vypnout aplikaci, která mi prej žere nejvíc paměti nebo baterky nebo čeho. Dá se to vůbec nějak? Furt mi pípá mobil, ať si vypnu aplikaci, kterou fakt potřebuju, aby běžela nepřetržitě. Co je mobilu do toho? :-) Je to třeba deset hlasitých oznámení každý den.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 19. 5. 2020 08:45

Settings->Battery->battery usage->select the app you want to turn off power consumption alert

Neni zac.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 20. 5. 2020 18:53

Ty jo, ono se to musí odkliknout ke každý aplikaci zvlášť. Ale i tak dík, lepší než nic :)
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 20. 5. 2020 19:33

Tak udelas to jednou u kazde aplikace kdyz ti vyskoci ta hlaska pak mas klid
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod panjo 23. 5. 2020 17:08

Mám dotaz, fotím, v galerii mám cca přes 1900 fotografií. Dělám si alba. Nechci aby mi po vytvoření alba zůstavaly fotografie v základní galerii. Pokud jednu vymažu, zmizí tato i z alba, což je špatně. Pokud chci fotografii vidět na PC, vzdy čekám až se mi natáhne oněch 1900 fotografií.Poraďte prosím jak nemít v základní galerii tolik často zbytečných fotek? Stačily by mi ty alba a pár fotek v galerii. Prosím poraďte.
panjo
panjo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krokodeel 9. 6. 2020 18:07

Aktualizace na 10.0.0.220, velikost 128 MB, kvetnove zaplaty, jinak prd :)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 17. 6. 2020 18:30

EMUI 10.1 přijde brzy... V Červenci.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 09freds 29. 6. 2020 14:47

Prosím o radu. Mám Mate Pro 20, sestavení 10.0.0.220 a poslední dobou si nevím rady s připojením telefonu k autu. Dříve jsem přesvědčený to fungovalo tak, že když jsem měl zapnutý hotspot a vlezl do auta tak to se připojilo k WIFI telefonu a tím i k internetu. Po opuštění auta telefon automaticky vypnul hotspot a připojil se k dostupné WIFI. Současná situace je taková, že hotspot v autě musím zapinat ručně a po opuštění auta ho vypnout rovněž ručně. Nemohu najit v telefonu nějakou rutinu, která by to dělala automaticky.
Poradite? Dík
09freds
Junior

Odeslat příspěvekod L.i.b.o.r. 3. 7. 2020 09:25

Včera mi dorazila velká aktualizace. Telefon se zdá být pocitově rychlejší.
Přílohy
Screenshot_20200703_102301_com.huawei.android.hwouc.jpg
L.i.b.o.r.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krokodeel 3. 7. 2020 10:37

U me zatim nic, ale v Podpore uz ji to nacetlo. Seznam zmen je zajimavy, tak stahuju...
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 3. 7. 2020 12:40

Pri aktualizacich kor tech vetsich se promazavaji kese tak je jasne ze bude telefon sviznejsi. ;) Spis mne zajima jestli nebyla negativne postizena kvalita fotek. Funguji downgrady i u tech vetsich aktualizacich? Diky.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 7. 2020 12:12

Huawei Mate 20 Pro | EMUI 10.1 | Antutu Benchmark 411578 bodů
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 24. 7. 2020 12:37

Dneska nějakej update... nic moc, přestalo fungovat přímé odemknutí. Nastavím obličej, je rozpoznán a stejně musím ještě prstem přejet po obrazovce, přitom je v zabezpečení nastaveno "přímé odemknutí displeje po rozpoznání obličeje", nikoliv ta druhá varianta, která vyžaduje právě ještě tažení prstem. Super.

edit: aha, v novém updatu je prý nutné vypnout Smart Lock, aby fungovalo přímé odemčení detekcí obličeje. Zvláštní, doteď se to nijak vzájemně nemlátilo. No nedá se nic dělat, Smart Lock vypnut a přímé odemykání obličejem už zase jde.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 31. 7. 2020 17:33

Huawei Mate 20 Pro obdržel novou aktualizaci 10.1.0.278 - 304 MB červencové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 09freds 3. 8. 2020 12:49

Poslední dobou se mi telefon poměrně často restartuje, sestavení mám 10.1.0.270. Zkoušel jsem ho několikrát resetovat do továrního nastavení ale nepomohlo. Je ještě něco co bych měl zkusit než ho dám do servisu?
A který autorizovaný servis vybrat? Telefon je v záruce.
Dík za rady.
09freds
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků