Huawei P30 /P30 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xzeit 29. 1. 2020 19:28

No to jsou zase kecy. Něco jako s FM radiem :D.
Jinak nemám jen TV, ale také BT reproduktory, které mají ovládač překvapivě IrDA :-)
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 31. 1. 2020 13:09

Dneska jsem aktualizoval na And. 10 Neboli Q.
Jde nějak vypnout ten hnus když stahnu horní lištu prstem dolů objeví se Přepínače - na zapnutí fci jako WiFi Bluetooth data letadlo. GPS snímky obrazovky, Pod tím widget z počasí a notifikace. Dřív pod tím byla průhledné vidět spuštěna aplikace třeba prohlížeč a teď je tam hnusně šedivéj flek přes kteréj níc vidět není.
Navíc nikde v novinkách A10 nikde o tydle kravine nepíšou.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 1. 2020 17:55

navíc je to hnusný, jak to není černý a roztahaný... kéž by šlo udělat rollback
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 31. 1. 2020 20:02

xzeit píše:No to jsou zase kecy. Něco jako s FM radiem :D.
Jinak nemám jen TV, ale také BT reproduktory, které mají ovládač překvapivě IrDA :-)


Jina moznost logicky neni. Bud si ten mobil bez fm radia a irda koupis nebo jdes pro jiny mobil. Becet tu jak zelva, ze neco mobil nema a jdes si ho koupil, je smesne.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rajs 31. 1. 2020 20:09

Mrtvá značka.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 31. 1. 2020 20:13

Jeste ne , jeste doprodeje huawei a hlavne P30 pro bude probihat.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xzeit 31. 1. 2020 21:01

hurec píše:
xzeit píše:No to jsou zase kecy. Něco jako s FM radiem :D.
Jinak nemám jen TV, ale také BT reproduktory, které mají ovládač překvapivě IrDA :-)


Jina moznost logicky neni. Bud si ten mobil bez fm radia a irda koupis nebo jdes pro jiny mobil. Becet tu jak zelva, ze neco mobil nema a jdes si ho koupil, je smesne.


Reagoval jsem na tvůj nesmyslný koment...Neni duvod , 99% chytrych tv , ktere nyni se prodavaji tak maji pro android svoji app a...

Nejedná se pouze o TV, to jsem psal. Důvody tady jsou stále.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 1. 2. 2020 12:33

Tech mobilu s irda bude minimum bohuzel. Ktomu do P40 pujdou jen borci, co se neboji, ze nemaji app od google(pry jde doinstalovat, ale buhvi jak to bude do budoucna) a asi i nemoznost upgrade na novejsi android. V evrope a americe tech lidi opravdu nebude moc.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oli99 6. 2. 2020 20:40

Jak je to s Google službami u t ěhle modelů ? předpokládám, že tam jsou a co aktualizace fungují na P30 pro normálně ? Díky
oli99
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 2. 2020 21:08

proč by neměly?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noproblemo83 12. 2. 2020 14:40

Zdravim, nevite, jestli je ram telefonu opravdu hlinikovy? Byl jsem se na nej ted podivat na prodejne a pripada mi, ze to je podobne jako driv u Samsungu. Tam to byl potazeny plast, ktery se hrozne rad odloupaval.

Doufal jsem, ze pujde o stejne zpracovani, jako mam aktualne u meho Mate 9.

Diky za info
Noproblemo83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lokomot1 12. 2. 2020 18:24

Tak na p30 je ten hlinik lakovany, takze asi nejake odlupovani casem hrozi. Mam ho tak pul roku a ramecky jsou jako nove(narozdil of zadniho skla, kde se casem delaji mikroodreniny).
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jito 18. 2. 2020 19:47

Dobrý den.
Jak je to u modelu P30 s formátem fotografií hlavního snímače-umí dělat fotky v formátu 16/9 nebo pouze 4/3?Tedy nemyslím Superširoký-rybí oko,ale hlavní 40M snímač.
Na netu je spousta informací o tom,že umí pouze formát 4/3.
Jak to tedy je?
jito
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 18. 2. 2020 19:56

16:9 nedela. Snimac je 4:3. Vse ostatni je orezane. Nejblizsi tam je nabidka 20:9
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jito 18. 2. 2020 20:32

Děkuji za odpověď.
A výsledné rozlišení 20/9 a 16/9(po ořezání) je jaké?Jestli to jde zjistit.....
jito
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků