Huawei Watch GT 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod MartinHB 8. 1. 2022 20:16

zdravim. mam od vanoc GT 2 PRO a nemeri mi spanek,jen obcas zdrimnuti. jinak tep,SPO2,stres,kroky meri v pohode. firm v hodinkach 11.0.6.26. pred tim jsem mel 2,5 roku GT1 a naprosta spokojenost. dekuji za radu.
MartinHB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 2. 2022 09:22

Do hodinek Huawei Watch GT 2 míří asi nejdůležitější update

Co přináší další update pro Huawei Watch GT 2

Zamykání displeje. Pro situace, kdy majitel sundá hodinky ze zápěstí, přibylo nové automatické zamykání displeje. Stejnou funkci již mají některé další hodinky a jde o velmi užitečnou bezpečnostní vychytávku.

Instalace aplikací z AppGallery. Možnost, kterou měl od loňska model Watch GT 2 Pro, konečně dorazila i do klasické dvojkové GT série Huawei hodinek. Uživatelé tak mohou sáhnout po několika alternativních fitness nástrojích či dokonce hrách.

Odčerpání vody jedním tlačítkem. Do rychlé nabídky přibylo nové tlačítko, které umožňuje jednodušeji odčerpat z hodinek vodu, pokud jste byli plavat nebo jsem absolvovali procházku deštěm. Funkce je zatím jen pro 46mm variantu Watch GT 2.

Bluetooth “portable ring”. Pod tímto tajemným názvem se nenachází žádný chytrý prsten, ale nová funkce pro propojení telefonu, hodinek, sluchátek a případně dalších Bluetooth zařízení, mezi kterými bude jednodušší přepínat.

Aplikace Heart Health. Jde o nástroj, který slibuje pokročilou analýzu srdeční aktivity.

Menstruační cyklus 2.0. Vylepšený pomocník pro ženy, které chtějí mít přehled o své periodě.

[Zdroj: huaweicentral.com & Svetandroida.cz]
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Redmi Note 10 Pro + Garmin Instinct Solar
zumzumzum
Místní informátor

Odeslat příspěvekod kultus 13. 5. 2022 09:14

RK994 píše:Když kontakt volá, jméno vidím.
Když telefon nezvednu , v protokolu hovorů se objeví zmeškaný hovor (jméno ne, ani číslo ne).
Vše mám povolené, kontakt jsem dal i jako oblíbený a stále nic.
Nezobrazí se mi v hodinách ani vzdálená samospoušť u fotoaparátu.
Používám telefon Samsung A40.
Všechny ostatni aplikace funguji.
Předem díky za rady.

KrylP píše:Do hodinek jde vepsat (předvolit) jen 10 kontaktů... Máš je předvolené?

Pořád přemýšlím, že bych vzal GT2 Pro (stejné vnitřnosti i systém jako GT2). Jak jsem ale nedávno pročítal tuhle diskuzi zarazilo mně viz výše... Přijde mi to jako blbost když se to tahá z telefonu, tak se chci zeptat jak to je, možná jsem to jen špatné pochopil a problém se týkal něčeho jiného...tenhle systém huawei/honor hodinek neznám vůbec, tak budu rád když mně to někdo vysvětlí. Znamená to, že když si některé čísla neuložím a nezvednu hovor, pak už z hodinek nepoznám, kdo mi volal?
kultus
Junior

Předchozí stránka