Huawei Watch GT Runner - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 11. 3. 2022 10:52

Dovolím si založit obecnou diskuzi o nejnovějších hodinkách Huawei. Watch GT Runner se zaměřují na aktivnější uživatele, tomu odpovídají vylepšení v oblasti sledování polohy a vašeho zdraví. Sám jsem hodinky testoval nějakou dobu a rád bych zmínil dvě novinky. Tou první je výrazně přesnější sledování srdečního tepu, to už se svou přesností blíží hrudnímu pásu, jsou zde minimální rozdíly. A totéž platí pro přesnost určení polohy - s hodinkami jsem nachodil pár desítek kilometrů a posun je výrazný (mám na mysli používání hodinek bez připojeného mobilního telefonu, který tedy nemá možnost s polohou radit). Už předchozí hodinky jako třeba GT 3 se v tomto směru posunuly kupředu, GT Runner jsou ale dál (mám doma také hodinky od Garminu a rozdíly v měření jsou minimální). Jinak to jsou klasické hodinky Huawei - super výdrž, atraktivní design. Pokud ale plánujete do svých hodinek instalovat desítky aplikací nebo s nimi chcete platit, pak pro vás GT Runner nebudou to pravé a konkurence vám poslouží více.

Obrázek
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 3. 2022 12:24

Huawei Watch GT Runner dostávají první aktualizaci softwaru pro globální uživatele

Podle zpráv z Huaweicentral je aktualizace dodávána s verzí firmwaru 2.1.0.129 a má velikost 61,3 MB. Podle webu aktualizace přináší podporu pro odpovídání aplikacím třetích stran, jako je WeChat. Dále vylepšuje zážitek z poslechu hudby Huawei a celkově zlepšuje stabilizaci systému. Opravuje také problém s animací nabíjení nalezenou u některých jednotek podobných řadě Huawei Watch GT 3.

[Zdroj: svethuawei.eu]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karf 27. 9. 2022 18:44

Mám k těmhle hodinkám (ještě jsem žádný neměl, tak o nich uvažuju jako o prvních hodinkách ke svému Samsung s10e s android 12) pár dotazů
fungují s android 12?
umí dálkově ovládat foťák a třeba zobrazit náhled před vyfocením?
umí odpovídat na zprávy a třeba diktovat text?
karf
Junior

Odeslat příspěvekod Tom1122 27. 9. 2022 19:30

Špatná volba...
Pokud chceš výdrž tak kup Garmin.Třeba Venu 2 nejsou o mnoho dražší než ten Huawei nedodělek.
Pokud chceš smart,máš zde Samsung.
A dálkové ovládání Huawei funguje pouze na Huawei mobilech.Ale asi bez nadhledu,tedy pouze spoušť.
Odpovídat na zprávy se dá či dalo pouze omezeně.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod karf 29. 9. 2022 06:36

U samsung watch mě odrazovala ta výdrž. Ale asi nemá cenu experimentovat a budou umět tak nějak vše, co mají hodinky umět.
karf
Junior

Odeslat příspěvekod karf 18. 10. 2022 20:27

Nakonec jsem místo samsungů vzal ticwatch 3 ultra a překvapivě dobrý. Výdrž bohatě několik dní i týden při "nepoužívání" :D, volají, fotí, platí...
karf
Junior

Odeslat příspěvekod andystas 6. 1. 2023 22:22

Dobrý den mám hodinky gt Runner a nespouští se automatická detekce pohybu ani po hodině chůze nevíte čím to může být děkuji
andystas
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků