Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kezlab 16. 4. 2021 08:24

Vypadá to, že to dost šijou na kolenu.. :-D Ale když jsem se ptal jaká je možnost navýšení limitu dat u Božího balíčku tak mi bylo řečeno pouze těch 1GB za 100Kč..
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 16. 4. 2021 08:39

Jedná se o samoobnovující datový balíček. Ten se po 30 dnech sám obnoví za stávajících podmínek v době aktivace původního balíčku. Pokud dojde k předčasnému vyčerpání tak dřív aktivovat nejde (narozdíl od všech ostatních balíčků na net které jsou uvedeny v ceníku) protože boží balíček šel od 1.1. aktivovat pouze aktivací SIM později už ne (proto nešlo balíček pozastavit a pokud nebyl kredit tak o něj člověk přišel-v případě Božího balíčku). Třeba si na to hodně lidí stěžovalo tak tu vidíme jistotu sebereflexi od Kaktusu což je jedině dobře.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lumík930 16. 4. 2021 08:57

Nejde o navýšení o 1GB za 100 :D ale kolik bude stát obnova za měsíc za nových 6GB - jestli bude cena jako u Božího nebo standart 400 nebo co...
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod kezlab 16. 4. 2021 08:58

Přesně tak píše @hauzz.. Jediná možnost pokud vyčerpáš limit je přikoupení extra dat navíc jak jsem psal. :-)

U této nové SIM karty (stejná jako Boží balíček), lze teda balíček uspat? Co jsem tak pochopil z předchozích příspěvků, nebo zatím ani sám Kaktus moc neví.
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 16. 4. 2021 09:22

Aby to nebylo jednorázově... Nemusi to být samoobnovující nebo navždy! Proto to není v ceníku.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lumík930 16. 4. 2021 09:29

Jednorázově 6GB za 200 je na nic :D
... no nic, budu čekat, jak se ta detektivka bude dál odvíjet :-)
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod kezlab 16. 4. 2021 09:36

Toto mě ani nenapadlo. Počkám si asi kdo to zjistí.. :-D
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 16. 4. 2021 09:52

na FB píší, že tento balíček půjde aktivovat i na stávajících SIM
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 16. 4. 2021 09:59

tak to už bude totální hřebík do rakve překupníkům :D
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 16. 4. 2021 10:00

Na FB jsem žádný příspěvek ohledně toho nenašel.
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 16. 4. 2021 10:19

Ahoj,
odpoledne balíček už půjde koupit v sámošce nebo appce i na staré simky �
Gábi

8-) o<:) 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kezlab 16. 4. 2021 10:23

Tak a překupníci ode dneška mají smůlu. :-D Já jsem si teda bohužel taky koupil no za 400Kč, ale netušil jsem že to Kaktus obnoví takhle rychle. :-D

Jen by mě teda fakt zajímalo, zda tento balíček bude "výhodnější" než Boží balíček. :-)
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 16. 4. 2021 10:28

Mno kdo má nakoupíno 100 Kč Spešl SIM (jako třeba já 8 kusů), tak si teď může chrochtat blahem. :D K tomu jedna 10 Kč SIM grátis Tripl přeoperovaná na 100 Kč Spešl Tripl naládovaná krédem :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kezlab 16. 4. 2021 10:31

Já mám doma taky několik 100Kč Spešl, ale moc asi nevidím tu výhodu. :-D Pokud aktivuji tripl a pak na to hodím tento nový balíček 6GB + neomezeno, tak ho musím platit jinak se mi vypne. :-D

Nebo jak jsi myslel?
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 16. 4. 2021 10:33

pokud by šly data v nové akci na nějakou dobu uspat, když by např nebyl kredit a potom zase obnovit, tak by nebylo špatné z boží simky přejít na tuto novou
sNOWu
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků