Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kezlab 23. 4. 2021 06:16

Ještě bych doplnil k bodu A.
Pokud si objednáš novou SIM tak bonus, který máš na SIMce dokud ho nevyčerpáš do 0 je platný 1 rok (upozornění, 1 rok platí jen pro určité SIM karty). Takže pokud si dobiješ v dobíječce za 500Kč, tak získáš dalších 500Kč bonus a tím pádem celkem 1000Kč a vystačí ti to na 5 měsíců bez nutnosti dobíjet každý měsíc. :-)
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 4. 2021 06:21

To jsem mu chtěl napsat, ale nenapsal. Protože ví o 1 roce a psal to ve svém 1. příspěvku, tak snad i ví, že má objednat SIM, která stojí 100 nebo 200 Kč. Ale dobrá poznámka, kezlabe!
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EmKaape 23. 4. 2021 07:27

Super, děkuji za info.

Pridal jsem si to hlídání webu Kaktus. Takže když bude ohlášena akce, tak se jít hned podívat na Facebook a tam bude oznámení a dobit?

-- 23. 4. 2021 08:30 --

kezlab píše:Ještě bych doplnil k bodu A.
Pokud si objednáš novou SIM tak bonus, který máš na SIMce dokud ho nevyčerpáš do 0 je platný 1 rok (upozornění, 1 rok platí jen pro určité SIM karty). Takže pokud si dobiješ v dobíječce za 500Kč, tak získáš dalších 500Kč bonus a tím pádem celkem 1000Kč a vystačí ti to na 5 měsíců bez nutnosti dobíjet každý měsíc. :-)


Jasně, ale já už sim i číslo u Kaktusu mám asi 2 roky. Nechci kupovat dalším sim a převádět číslo. Dobíjecí akci ale mohu využívat i tak ne?
EmKaape
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 4. 2021 07:37

Samozřejmě, že můžeš. Výhoda nové SIM je, že dostaneš platnost bonusového kreditu 12 měsíců místo 1 měsíce.

Nevím, kde sis nastavil to hlídáním ale jestli na Follow That Page, tak od toho jsme všichni odešli, to nefungovalo spolehlivě.
Hlídání dobíječky (jestli máš Android) si nastav v aplikaci, kterou najdeš na Obchodu Play. Jmenuje se "Kaktus Dobíječka". Je to ikona kaktusu s brýlemi a postavička je mírně šikmo.
Nebo jestli jsi často na mailu, tak si zadej svůj mail do https://dobijecka.vadimk.com/ a budeš informovaný mailem.
Pak je skupina na FB "Kaktus Dobíječka" a ti ti pošlou tuším na Messenger zprávu. Nevím přesně, toto nemám. Skupina má nějaká pravidla. Je potřeba je přečíst a dodržovat.

edit: oprava odkazu!!!
Naposledy upravil Ipanema dne 23. 4. 2021 13:43, celkově upraveno 1
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MSwamp 23. 4. 2021 07:40

Takže jsem dokončil pokus se sim 100 Kč + 100% zdarma

Původní kroky již popsané kroky:

1.) Koupil jsem kartu za 100 Kč se 100% při prvním nabití (kredit 100 Kč)
2.) Nabil jsem v dobíječce za 500 Kč - získán triple (kredit 1600 z toho bonus 1100) - platnost bonusu rok od aktivace karty
3.) Na tuto sim jsem převedl číslo od Tesco mobile
4.) V další dobíječce sem dobil zase za 500 Kč a získal znovu triple. Kredit 3100 z toho bonusový 2100) platnost rok od aktivace karty.

Pokračování:

5.) na tuto sim jsem v samoobsluze můj kaktus převedl původní (ztracenou sim s božím balíčkem). Bez problémů to okamžitě prošlo. Staré číslo to od Tesco mobile zaniklo. Zůstalo to z boží sim což je ale jasné.

Kredit se sečetl, i bonusový se přenesl. Boží balíček přenesen. Balíček na původní sim propadl - zase dle předpokladů.

Komplikace: Platnost bonusového kreditu jen cca půl roku, z původního roku.

6.) Kontaktoval jsem Kaktus na messengeru a bez řečí mi byla platnost bonusového kreditu nastavena jak měla být.

7.) Jde to!

Závěr:
Díky přenosu čísla od jiného operátora jde získat 2x triple (na speciální sim) tzn. za svých 1000 Kč můžu dostat bonus 2000 Kč s platností na rok od první aktivace karty a to přenést na svou již starší kartu s limitovaným balíčkem a "naspořenými" daty.

Otázka je zda to stojí za to. Za mě ani moc ne. Pokus jsem dohrál, protože jsem to zde slíbil.

Vím, že odborníci napíšou, že to tu všichni vědí, že to tak je. Pokud se však najde někdo, kdo to nevěděl a pomůže mu to, jsem spokojený. Z této komunity jsem dost čerpal a toto je můj pokus to vrátit zpět.
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 4. 2021 07:54

Ono to tady už popsal fakt nedávno Ředitel. Ale od tebe je to super shrnuté! Takhle to musí každý pochopit. Velice přínosné. Kéž by už někdo zaktualizoval tu 1. stránku....
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 23. 4. 2021 08:02

Pěkná práce a naprosto super shrnutí.. @MSwamp :tleskani :tleskani
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 23. 4. 2021 08:15

Postupy jsou různé, ale zjištění stejné, lze s tím dělat prakticky cokoliv. S tou kombinací přenosů od jinud nebo ztracená. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 4. 2021 13:40

DOBÍJEČKA DNES od 16 do 18 hodin.

(napište to někdo i vedle, prosím)
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EmKaape 23. 4. 2021 16:22

Děkuji za info!

Nabil jsem nyní 200 Kč a dostal dokonce 400 Kč kredit navíc s platností do 23. 5. 2021 = celkem 600 Kč

Takže, jak to teď nejlépe udělat?
Musím nyní do 30 dnů utratit 400 Kč a v 2. měsící mi zbyde 200 Kč.
SMS + volání + data = je jedno, zda vyberu Jednorázový či Samoobnovovací režim nákupu? Prostě, když do 30 dnů nedobiju, tak se mi sms, volání ani data nepřevedou do dalšího měsíce?

A nebo bych to mohl udělat tak, že 200 Kč prémiového kreditu nyní zaplatím balíčky sms + volání + 0,5 GB a za 29 dní zase prodloužím za 200 Kč prémiový kreditu (tím zaplatím 2. měsíc) a 3. měsíc takto zaplatím tím originál dobitým kreditem 200 Kč? takto vlastně vyžijí na 3 měsíce?
EmKaape
Junior

Odeslat příspěvekod libol 23. 4. 2021 17:11

Druhý odstavec - Přesně takhle ti to navrhoval xlendi na minulé stránce
libol
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 4. 2021 20:01

Ještě bych než se utratí všechen bonus tak při příští dobíječce bych dobil pětikilo. Nový bonus bude mít pořád platnost 12 měsíců od aktivace SIM. Škoda kdybys dobil SIM se 100% bonusem měl bys za 500kč celkem 1500. No dá se to zopakovat přenosem čísla na tuto SIM pak bude zase triple při dobíječce (HD).
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EmKaape 23. 4. 2021 20:16

Ještě jedna věc. V samoobnovovacím balíčku na mém mobilu je, že se obnoví 24. 5. 2021, platnost bonus kreditu je jen do 24. 5. 2021. Mám tedy 23. 5. 2021 dokoupit zase ty data + sms + volání nebo jen čekat, že to udělá samo 24. 5. Nebo mám to samoobnovování vypnout? Tohle mi není jasné.

Děkuji, asi to moc řeším.
EmKaape
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 23. 4. 2021 22:36

Ipanema píše:Samozřejmě, že můžeš. Výhoda nové SIM je, že dostaneš platnost bonusového kreditu 12 měsíců místo 1 měsíce.

Nevím, kde sis nastavil to hlídáním ale jestli na Follow That Page, tak od toho jsme všichni odešli, to nefungovalo spolehlivě.
Hlídání dobíječky (jestli máš Android) si nastav v aplikaci, kterou najdeš na Obchodu Play. Jmenuje se "Kaktus Dobíječka". Je to ikona kaktusu s brýlemi a postavička je mírně šikmo.
Nebo jestli jsi často na mailu, tak si zadej svůj mail do https://dobijecka.vadimk.com/ a budeš informovaný mailem.
Pak je skupina na FB "Kaktus Dobíječka" a ti ti pošlou tuším na Messenger zprávu. Nevím přesně, toto nemám. Skupina má nějaká pravidla. Je potřeba je přečíst a dodržovat.

edit: oprava odkazu!!!

Ještě mohu doporučit konkurenční aplikaci, taktéž pro Android, s názvem Dobíječka Kaktus: https://play.google.com/store/apps/deta ... zek.cactus. Funguje taktéž spolehlivě ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 4. 2021 23:26

EmKaape: rozumím správně, že máš aktivované samoobnov. balíčky? To je trochu přes čáru, že jsi dostal 2x tolik zdarma. Musíš to utratit do 24.5. do konce dne. Kup si třeba internet 2x 1GB do zásoby. Pak 24.5. se vše obnoví samo - pokud máš aktivní samoobnov. balíčky i na volání/SMS... Tady buď v klidu, to se zvládne ten den v pohodě.

Na žádné "už neobnovovat" neklikej. Na ten odkaz zapomeň.
Ipanema
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků