Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 16. 6. 2021 14:13

Případně si nechat sledovat zdejší téma Kaktus-chceš přidat? Tam dost často přijde mail dřív než upozorní apka. Jen se musí dát pozor na to že dokud nenavštívím po mailu vlákno jako přihlášený tak další upozornění nepřijdou.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 16. 6. 2021 20:22

A nebo pak ještě existují skupina na Facebooku či na Telegramu.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 19. 6. 2021 14:51

Ano, opravdu je to tak. Na jednu kartu Kaktus lze převést číslo jen jednou.

Ze stránek Kaktusu:
Vlastní přenos čísla je zdarma, potřebuješ k tomu Kaktus SIM kartu. Není možné přenést číslo na SIMku, kam už v minulosti bylo číslo jednou přeneseno.

https://www.mujkaktus.cz/nejcastejsi-dotazy
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 19. 6. 2021 22:16

Trošku popátrej pár stránek zpět a uvidíš že praxe se s psanými podmínkami poněkud rozchází. Co se týče přenosu čísel.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 19. 6. 2021 22:25

Nebudu pátrat, páč mě to nezajímá. Vycházím z oficiálních stanovisek operátora. Tím to pro mě končí ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsw 20. 6. 2021 03:57

Přes samoobsluhu mi to nešlo. Možná přes operátora?
xsw
Junior

Odeslat příspěvekod gman 22. 6. 2021 07:23

Dobíjel jsem minulou dobijecku 500 a bonus má platnost rok. Je možné dobít znovu 500 v dobijecce a platnost bonusu zůstane zachována? Mám sim 6gb+neomez.
gman
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 22. 6. 2021 07:38

Všechna dobití v následujících 11ti měsících ti platnost bonusového kreditu neposunou.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gman 22. 6. 2021 07:56

jde mi o to abych nemusel cca 10 měs. řešit dobíjení s 6+neomez. platnost bonusu tedy bude stále rok od aktivace sim?
gman
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 22. 6. 2021 08:08

Pokud budeš mít stále bonusový kredit 1 Kč a víc, tak jakékoliv dobití v dobíječce se s původním bonusem sečte. Opravdu to vydrží až 1 rok bez dalších podmínek.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 22. 6. 2021 19:50

A po uplynutí toho ročního bonusu už je ten základní 30 denní? Neposouvá se ten roční bonus, když během něho dobíjíš?
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 22. 6. 2021 20:29

Neblazni, je to bonus a podminky jsou jasne dane. Ipanema to napsal spravne, pro jistotu ti doplnim 1)ano a 2)ne.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 6. 2021 05:30

Jen otázka pro kezlab: kdo z cz opů ti dá bonus a jak dlouho ti bude platit? Setkal jsem se maximálně s měsíční platností. Buďme rádi za T-Mobile a jeho Kaktus. Případně díky systému balíčků a nekonečným převodům nespotřebovaných jednotek i ta měsíční platnost není takový trabl jako jinde kde prostě bonus propadne a nazdar bazar. Pokud se bude využívat pouze balíček 6GB/200 pak s měsíční platností bonusu se bude dobíjet 1x200 v dobíječce za 2 měsíce. První měsíc se balíček zaplatí z bonusu a druhý z kreditu.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 23. 6. 2021 07:04

@hauzz Jojo já jsem to nemyslel vůbec zle. :-) Já jsem za to mega rád a na Kaktus už jsem převedl další čísla v rodině. Na většině využívám právě 6GB + neo. socky + aut. obnovení volání.

-- 24. 6. 2021 16:58 --

@hauzz ještě k tomu bonusovému doplním. :-) Když platí rok, tak je potřeba ho udržovat v plusu.. Nesmí se během toho roku vyčerpat jinak se změní na klasický 30ti denní.

Je to tak?
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 26. 6. 2021 20:46

Tak Sportovní léto i u Kaktusu - pouze v apce :D
Mangalica
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků