Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod VelkyZnalec 14. 9. 2021 16:44

všem co znám (Vč.mě) vždy odpověděli, ale trvalo to vždy dlouho... třeba i 5hodin od poslední zprávy, takže pokud napíšeš např. v 08:00 a pak ještě doplníš nějakou informaci v 10:00, počítej na odpověď cca 3-5 hodin od poslední zprávy (nová zpráva tě posune na horší pozici v čekacím žebříčku). to samé platí ikdyž už odpověděli. Buď ve zprávě nech svůj kontakt(email) a doufej že ti odpoví na email, nebo prostě čekej... vím že je to dlouhá doba ale bohužel no. Je lepší psát přímo z facebook profilu, protože nemusíš mít stále zapnutou stránku... pokud se přihlásíš jako "Host" na webu, při zavření prohlížeče se zavře i konverzace a můžeš psát a čekat znovu. Snad jsem to dobře a srozumitelně vysvětlil :)
Naposledy upravil VelkyZnalec dne 14. 9. 2021 16:49, celkově upraveno 2
VelkyZnalec
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 14. 9. 2021 16:45

roy1 píše:Když se registroval ještě dědek nebyl.....

+ mega :tleskani , dědek

-- 14. 9. 2021 16:47 --

peta809 píše:
metyn píše:vidiš, toto je taky dobré vědět, takovouto info získáš kde? dědek

OT: kdyby jsi si býval dal jako nick při registraci "dědek", tak jsi se nemusel pod každý příspěvek podepisovat, dědku ;)

zdá se ti to jako podpis? tak si kup pořádné brýle, :-P dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod VelkyZnalec 14. 9. 2021 16:47

radim píše:A jde přenést Twist na Kaktus? Má to někdo vyzkoušené?

ano, kamarád přecházel minulý měsíc z TMobile Twist na Virtuálního operátora Kaktus... normálně to jde.
VelkyZnalec
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 14. 9. 2021 19:38

Není podpis, jako podpis ;)
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod m.kv 14. 9. 2021 20:26

dědek to má patentovaný, akorát agat mu to občas okopíroval :D
m.kv
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 14. 9. 2021 20:30

fidím kucí, že jste mě již prokoukli :D , dědek

-- 14. 9. 2021 20:31 --

peta809 píše:Není podpis, jako podpis ;)

taktak, u mne to není podpis, u mne je to symbol, takový psaný smajlík :D , dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod har-per 15. 9. 2021 06:17

Simka s bozim balickem mi lezi na poste a rozhoduju se jestli si pro ni dojit. Aktivoval ji ted nekdo? Jak je to u ni tedy s dobou platnosti bonusu? Mesic nebo rok? Protoze mam v supliku i twistackou a zvazuju mezi aktivaci 6+neo na kaktusu nebo TM a data na rok. Jo a jeste, ma bonus za prvni dobiti,nebo jen double pri dobijecce a finito. Dikes
har-per
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 9. 2021 07:18

Odpovědi na obě tvé otázky s kreditem se tady řešili minulý týden. (Asi v termín, kdy sis ji objednával). Dohledáš si to nebo to chceš napsat znovu?
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod yndezit 15. 9. 2021 08:38

Zkusil jsem vyjezdit simku od Rekoly, no už to asi nefunguje, appka nabídla jen usmolenou slevu na cestování v Německu, a podpora dělá mrtvého brouka.
yndezit
Junior

Odeslat příspěvekod formen77 15. 9. 2021 09:00

Dobrý den,lze přenést sim z 6gb za 200kč na sim kartu kterou mám v mobilu,budou zachovány ty výhody.Díky.
formen77
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 9. 2021 09:12

Po přenosu z 1. Kaktus SIM na 2. Kaktus SIM, budeš mít zachované všechny služby a kredity z 1. SIM, kterou už máš v mobilu. Balíček 6 GB se nepřenese.
Můj mobil: OnePlus 8T
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod formen77 15. 9. 2021 09:16

Dík,tak že obráceně? na sim z 6gb přenést stávající sim v mobilu.
formen77
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 9. 2021 09:43

Jestli ti jde ti o roční platnost aktuálního kreditu na původní SIM, tak převeď aktuální SIM na SIM novou s 6 GB balíčkem.Nebudeš mít sice ten balíček, ale kredity z obou SIM se ti sloučí. O peníze nepříjdeš. Jestli to děláš kvůli něčemu jinému, tak to budeš muset napsat konkrétně.
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod brumak 15. 9. 2021 09:58

Já jsem to teda po debatě s podporou pochopil tak, že tarif bude tý simky, kterou přenášíš. takže přenesením čehokoli na boží sim přestane být boží. Tam je potřeba to nejdřív přenést k jinému operátorovi a pak zpátky do kaktusu na tu boží sim.
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 9. 2021 10:09

Tos pochopil správně. To jsem napsal i já. Přenosem ke konkurenci si sice zachováš Boží SIM s balíčkem 6 GB, ale zase "příjdeš" o kredit na staré SIM. Jediné, co zůstane z té nové SIM, tak bude výše kreditu. Oba kredity z obou SIM se sečtou. Pak ještě platnost kreditu budeš mít delší než jsi měl před přenosem.

Ono to jde "vyhádat" přes podporu na FB a i ten Boží balíček ti zachovají a zpětně aktivují. Bez záruky. Praxe je ale taková, že naprosto v pohodě ti doaktivují ztracený balíček dat a ještě ti i protáhnou platnost bonusového kreditu na přesný 1 rok.
Ipanema
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka