Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod aldred 22. 9. 2021 17:38

Zkoušel dnes někdo dobíječku? Já jsem si 2x dobil po 150Kč a ani jednou mi to nepřipsalo dvojnásobek. Dá se reklamovat?
aldred
Junior

Odeslat příspěvekod brumak 22. 9. 2021 17:42

No kaktus je asi to nejmorálnější na tomhle pokřivenym trhu. Když nefunguje regulátor, chytřejší zákazníci si to vyberou jinak a ti méně chytří to doplatí:-)

Technická, dobil jsem 200 a přidali mi 400 bonus. To je běžný, nebo je to tím, že jsem měl nějakou starou kartu a tím, že jsem poprvé dobil přes 200, tak mi dali bonus za 1. dobití? Dřív jsem tam dobíjel jen po padesáti..

-- 22. 9. 2021 18:45 --

aldred píše:Zkoušel dnes někdo dobíječku? Já jsem si 2x dobil po 150Kč a ani jednou mi to nepřipsalo dvojnásobek. Dá se reklamovat?


Nedá, bonus je jen za první dobití v rámci dobíječky. Navíc jen za dobití nad 200, tak na tebe byli ještě hodní.

"Minimální částka dobití, aby se připočetl bonusový kredit, je 200 Kč (převod kreditu z jiného čísla se nepočítá jako dobití kreditu).
​​Bonus můžeš získat jenom jednou, a to za první dobití v průběhu dobíjecí akce."
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 9. 2021 17:50

Jim napiš, že jsi v tom čase dobil celkem za 300, jestli by to manuálně mohli vyřešit k tvé spokojenosti...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brumak 22. 9. 2021 17:59

ze.us píše:
U novějších už nejde po vyčerpání zvolit šnečí rychlost? Nebo u nějakých úplně starých zůstane i po vyčerpání rychlost stadardní?

A/ je spravne.


"Jednorázový datový balíček jde koupit jen na SIMce, která byla aktivována před 30. 7. 2020. U později aktivovaných SIMek je nabídka jednorázových datových balíčků zrušena."

Už to vidim. Takže tu starou sim nepřevádět. Moje už tak nulová chuť být morální jde do mínusu :-)
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 22. 9. 2021 18:05

aldred píše:Zkoušel dnes někdo dobíječku? Já jsem si 2x dobil po 150Kč a ani jednou mi to nepřipsalo dvojnásobek. Dá se reklamovat?

Hned první věta, příště už budeš vědět: https://www.mujkaktus.cz/chces-pridat ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gifter 22. 9. 2021 19:13

Dnes jsem poprvé dobil a překvapilo mě, že platnost bonusového kreditu je 360 dní od aktivace SIM. Tak to opravdu má být? Jedná o se SIMku ze speciální edice z webu. Žádná varianta s bonusem za první dobití.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 22. 9. 2021 19:28

Jasně že to tak má být.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lumík930 22. 9. 2021 20:24

U TrojKartelu morálku neřeším! Oni sami jsou nemorální !!! Silně.

Jinak na téma vrácení vysokého kreditu si přečtěte příklad z praxe:
https://www.kurzy.cz/zpravy/506511-spor ... eni-penez/
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 22. 9. 2021 21:39

gifter píše:Dnes jsem poprvé dobil a překvapilo mě...

Hlavně ho celý zbytečně nevyčerpej. Jak s ním klesneš na 0 Kč, tak budeš překvapený podruhé.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gifter 23. 9. 2021 06:52

Já jsem si samozřejmě přečetl, jak s tím musí člověk " zacházet", aby se nepřipravil o tuto akci, ale jak na bružurce/letáku k SIMce je 2x napsáno, že bonusový kredit platí 30 dní. O prvním dobití tam není ani slovo. Proto jsem se ptal.

Pokud mi hodíte odkaz, kde je o tomto psáno, budu jenom rád, protože se mi to nechce půl dne hledat.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 9. 2021 07:03

No je to napsáno jen 1 větou v nejčastějších dotazech na webu Kaktus. Nikde jinde. Je to tam krátce jen o platnosti úvodního kreditu a o přenosu platností mezi bonusovými kredity.
https://www.mujkaktus.cz/nejcastejsi-dotazy
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 9. 2021 07:42

A ještě 1. Příspěvek na 1. Stránce tohoto vlákna. Stačí číst.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gifter 23. 9. 2021 10:20

Díky za odkaz.

1. příspěvek na 1. stránce je starý 3 roky. To nepovažuji za důvěryhodný zdroj informací.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 9. 2021 11:00

1.příspěvek tohoto vlákna je průběžně aktualizován a doplňován zrovna s tou platností kreditů bonusů se nic nezměnilo. Jen byly navíc edice 6GB a nebo 100% bonus na 1.dobití. Platí že veškerý startovní kredit je bonusový a pokud SIM není 10korunovka(která má platnost 10kč 2 měsíce) tak platí rok od aktivace. A při dobití v dobíječce se bonusy sečtou a zůstává delší platnost. Pokud už na kartě není žádný bonus pak nový už je jen na 30 dní.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pider 24. 9. 2021 00:04

Zdravím, jsem mezi Kaktusáky nový, tak bych vás chtěl požádat o radu. Zakoupil jsem u Kaktusu za 200 Kč SIMkartu se 6 GB dat + neomezené sociální sítě a 100 Kč kreditu. SIMku budu používat výhradně na data, tak bych potřeboval vědět, jak mám nejlépe dobíjet kredit, abych dosáhl co nejvyšší finanční úspory. Je mi jasné, že musím dobíjet při Dobíječce, ale chtěl bych vědět jak často a za kolik dobíjet, abych využil co nejlépe bonusový kredit a ten mi nepropadl. Balíčk je samoobnovovací za 200 Kč měsíčně. Předem moc děkuji za radu. Pider :-) :tleskani :-P
pider
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků