Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod brumak 11. 10. 2021 19:23

Možná to chápem každej jinak. Oni tam změnili i to vyjádření, dřív tam tesco výslovně tvrdilo, že je to do 31.12. za 199/měsíc. Neznám konkrétně jejich systém omočování zákazníků, ale koupí tolika 15gb sim, jak dlouho to budeš chtít využívat, určitě neprokoučuješ :-)
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod libol 12. 10. 2021 06:24

Protože jsem byl účastníkem jejich očůravacího systému, tak bych si před nákupem většího počtu karet dal pozor na to, že (například) "tato výhoda se začne čerpat po dobití 300Kč" apod.
libol
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 12. 10. 2021 07:21

Ne je to součástí aktivace SIM. A předpokládal bych že je to na 1. Měsíc protože i z jejich vyjádření"cena je stále stejná dle ceníku". Tam je snad za pětikilo? Takže tak.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lumík930 12. 10. 2021 23:10

Určitě to bude na měsíc
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod Lomax 13. 10. 2021 13:02

libol píše:bych si před nákupem většího počtu karet dal pozor na to, že (například) "tato výhoda se začne čerpat po dobití 300Kč" apod.


Přesně tohle se mi u Tesco Mobile už také stalo, navíc co šlo před týdnem najednou mělo nové další podmínky, které to zabily, znovu (potřetí) už se nachytat nenechám.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod brumak 13. 10. 2021 18:31

To Tesco už musí být hodně zoufalý, když aplikujou tyhle praktiky. No snad už to tady brzo zapíchnou a přijde někdo solidnější...
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 16. 10. 2021 22:49

tesco sou šmejdi jako mateřské O2..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 17. 10. 2021 04:08

Všichni tři operátoři jsou šmejdi, to si nevybereš. A většina virtuálů jsou jen projekty operátorů.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jenik3 17. 10. 2021 07:26

Ještě pořád tu jsou sedivky a emtecko.
Nemá smysl tu brečet, jak jsou ti tři špatní. Když telekom.urad nabízel další spektrum pro mobily, nikdo nový se nepřihlásil...
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 17. 10. 2021 11:54

No však soutěž byla vypsaná tak, aby se nikdo nepřihlásil. Jo tak určitě je lepší držet hubu a krok, to určitě s operátory pohne ke snižování cen....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 17. 10. 2021 12:33

qxdxqxdx píše:Všichni tři operátoři jsou šmejdi, to si nevybereš. A většina virtuálů jsou jen projekty operátorů.


Rozhodně bych to takto neházel do jednoho pytle. Třeba Kaktus tyhle podrazy nikdy a nikomu nedělá, jeho vlákno zde je toho důkazem.

Samotný T-Mobile i Vodafone pro mě osobně a moje okolí taky v pohodě.

Naopak mám screenshoty chování operátorů Tesco Mobile, které přímo odporuje zákonu, jenže oni spoléhají na to, že kvůli okradení v desítkách až stovkách korun se zákazníkovi nevyplatí ztrácet čas a stovku za podání na ČTÚ.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 17. 10. 2021 12:45

Operátoři kaktusu už mě také párkrát vyfakovali s reklamací. Např. když si člověk zaplatí samoobnovující balíček na volání, tak očekává logicky, že se obnoví i po vyčerpání minut. Ale to ne, prý je v pořádku, když je po vyčerpání samoobnovujícího balíčku účtována při právě probíhajícím hovoru cena volání dle základního ceniku bez balíčku. Balíček se sice automaticky obnoví, ale ne během hovoru. Jsou to úplně stejní šmejdi.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 17. 10. 2021 16:23

Kaktus není virtuál ale odnož T-Mobile, rebrand pro mladé "cool" co hlavně jedou na data. Zajímalo by mě jestli má Téčko udělané podmínky pro virtuály jako základní ceník jeho Kaktusu (neberu v potaz to že lze ceník Kaktusu celkem pravidelně lze dělit dvěma nebo i třemi a za tu cenu rozhodně nemá konkurenci). Kaktus určitě není pro každého je to pro ty co jsou schopní si pořádně pročíst ceník a FAQ. A cenou za jednotky a je jedno čeho (minuty/SMS/data) a způsobem přenosu nevyčerpaných jednotek do dalších balíčků + tarifikace hovorů 1+1 z něj dělají jednoho z nejvýhodnějších opů, pokud se neprovolá spoustu hodin pak se vyplatí paušál ale rozhodně ne za ceníkové ceny. Jen je třeba u Kaktusu zvolit vhodnou strategii na začátku.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 17. 10. 2021 21:14

To ovšem neznamená, že to nejsou stejní šmejdi jako T-M.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 18. 10. 2021 10:20

qxdxqxdx
ano to je všeobecně známý fakt a není to důvod k reklamaci, proto na volání je lepší mít jednorázové balíčky, nejen z tohoto důvodu, ale i z důvodu jejich možné kombinace.
JayDeeSq
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků