Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ze.us 13. 10. 2021 13:00

Ipanema: Presne tak!
TV: Dej to na bazos ci aukro (od 1100).
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 10. 2021 13:07

Přesně tak, zvlášť to nabízet na fóru, kde ty postupy dáváme sami dohromady :-)
Ale pokud se ti to nechce inzerovat jinde, tak nabízím 75%.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 13. 10. 2021 15:45

Jestli dáš 75%, nabízím standardní kredit 550 Kč, tedy by to vyšlo na 412,50 Kč. Je to standardní kredit, ne bonusový.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brumak 13. 10. 2021 18:30

Jenže Tomáš k tomu dá právě ještě 2x bonus (taky s roční platností), takže tvoje nabídka je v tomhle případě lehce mimo mísu. Ale chápu, proč to nezkusit.
Naposledy upravil guiz dne 15. 10. 2021 04:56, celkově upraveno 1
Důvod: Předchozí příspěvek se necituje!
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 13. 10. 2021 19:41

Co je to platné, když chce přes 100 % za standardní kredit? Ty bonusy si může každy udělat sám, to už tu někdo psal. Já nabízím jen standardní kredit levněji, třeba se zájemce najde.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 10. 2021 20:24

To radši každý dobije a dostane 1-2x tu samou částku v bonusu. Nabízet pouze standardní kredit tak nemá vyšší hodnotu než 33% nominálu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 14. 10. 2021 02:14

To záleží na situaci. Pokud někdo potřebuje nakoupit kredit, protože je na nule a není urovna dobíječka ... Anebo pokud někomu nevyhovuje bonusový kredit, protože na jeho SIM má krátkou platnost, raději by kredit standardní ...
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 10. 2021 11:08

Přesně. A standartní kredit se tu nabízí za 60% dlouhodobě.

-- 14. 10. 2021 15:01 --

Zajímavost : po přenosu čísla z Twistu na Kaktus je ve webovém podrobném výpisu služeb uveden i provoz na Twistu. Přenášel jsem dceři po sportovním létě číslo na 6G triple Kaktus. Teď jsem si všiml že ve výpisu jsou i služby na Twistu. Nejdřív mi bylo divný že volání a SMS na T-Mobile bylo za 0 pak mi to došlo, že to bylo ještě před přenosem.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 14. 10. 2021 14:51

To samé je, když převedu Kaktus na Mobil.cz nebo opačně, však to je všechno jen přeznačkovaný T-Mobile.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 14. 10. 2021 19:58

A je to tak bráno i při volání, kaktus jako t mobile? Že stejná síť? Jak volání GRÁTIS v síti? To už asi nee, nebo?
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 14. 10. 2021 20:00

Ne
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 10. 2021 23:47

Služby v síti ne je to volání do jiné sítě ale ve výpise u dalšího "virtuála" se to objeví. A to volání na T-Mobile zdarma bylo na Hodonínsku po tornádu do konce prázdnin na Twistu vše zdarma (ke Sportovnímu létu přidali ještě Twist Max balíček takže komplet Neomezenka, fajn bylo že neodečítali druhý měsíc podkladový balíček dat tak kredit zůstal).

-- 18. 10. 2021 09:45 --

Tak koukám že 6GB edice zmizela po víkendu přišli zaměstnanci Kaktusu do práce a už je tam 0,5GB SIM za kilo. :-| Chtělo by to bonusovou. :oboze
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kulla 18. 10. 2021 22:27

Zdravím. Koupil jsem si kartu Za 200 Kč 6 GB a neomezená data na sociální sítě. Kartu nepotřebuji na volání, jen na data. Počítám, že spotřebuji měsíčně kolem 3 GB. A tak mé dotazy. Při aktivaci karty mám nastavit co? Obnovovací balíček a nebo jednorázový? A pak bude stačit platit jednou za dva měsíce 2 stovky? Jsem trochu starší ročník, tak omluva předem za otázky, které jsou ostatním asi jasné. Díky.
Můj mobil: OnePlus 5
Nováčci čtěte první příspěvek v tomto vlákně, který je pořád aktuální. ;)
Kulla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 18. 10. 2021 22:44

Balíček je samoobnovující a bude po aktivaci automaticky nastaven. Příjde ti o tom SMS. Klidně dobij za 500 Kč v dobíječce a budeš mít na půl roku klid. Je to lepší a budeš to mít dopředu... Jestli neplánuješ do půl roku zase odejít jinam. Nebo jak jsi napsal - stačí každý druhý měsíc (zase v dobíječce) za 200 Kč. Ale tvoje 1. dobití musí být do 29. dne od aktivace SIM.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 18. 10. 2021 23:09

Balíček je součástí aktivace SIM a jelikož stojí stejně jako úvodní bonus který je s roční platností tak by to chtělo dobít v dobíječce do 29 dní, aby byla zachována dlouhá platnost úvodního bonusu a dalo se dobít víc (až 500 pro maximální bonus). Anebo se balíček prostě druhý měsíc obnoví z úvodního bonusu takže bude na nule a nový bonus z následujících dobíječek bude platit vždy 30 dní od dobití a to stačí 200 v dobíječce jednou za 2 měsíce (první měsíc se balíček obnoví z bonusu a druhý z kreditu. Za mě je lepší do 30 dní dobít víc aby později byla rezerva klasického kreditu na vynechání nějakých dobíječek, prošvihnout se to dá vždycky a když je rezerva kreditu tak není potřeba honem dobíjet mimo dobíječku kvůli zachování balíčku a nasyslených dat.
Naposledy upravil hauzz dne 18. 10. 2021 23:11, celkově upraveno 1
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků