Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 20. 10. 2021 09:27

Zbytečný. V sobotu to tady bude zase.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 20. 10. 2021 12:14

Obrázek
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 20. 10. 2021 13:47

A česky by to na českým fóru nešlo?
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kulla 20. 10. 2021 15:26

Já jsem četl úvodní stránku. Ale povrchně. :)) Je to dlouhé a hlavně mě odrazoval datum vložení 2016. Tak jsem tomu věnoval pozornost, jako něčemu zastaralému. Možná by to chtělo, hned v první větě dávat vždy letošní rok. Omlouvám se, že jsem jeden z mnohých, který pokládal zbytečnou otázku.
Můj mobil: OnePlus 5
Nováčci čtěte první příspěvek v tomto vlákně, který je pořád aktuální. ;)
Kulla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 20. 10. 2021 15:55

Naopak. Zeptal ses správně. To neber zle, já to napsal jen tak neurčitě. Nemyslel jsem tím tebe. Určitě se ptej, je lepší se zeptat než něco zkonit. I když je pravda, že třeba ty platnosti bonusového kreditu na 1. SIMce (2 měsíce) nebo 2. SIMce (12 měsíců), to už je tak jasné a obehrané, že to snad někdy myslím, že ani ten dotaz není položený ve vší vážnosti.

Datumy a další aktualizace, že by se měli pozměnit v 1. příspěvku, to se tady už volá víc než rok. Ale to bychom museli být na jiném fóru, aby to někdo udělal...
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 20. 10. 2021 17:04

No ideální by bylo obsah 1. Příspěvku dát jako plovoucí poslední příspěvek tohoto vlákna. Ale to by byla otázka na admina jestli by to šlo. Výrazně by to zredukovalo počet dotazů.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 20. 10. 2021 17:09

I s tou statistikou dobíječek v minulosti jo?
:shock:
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 10. 2021 17:35

Hele chlapi, když vá to tak štve, pořád dokola odpovídat na stejné dotazy, proč to děláte? Co tu chcete řešit? Buď chcete poradit nebo ne. Chápu, že to může být občas flustrující. Ale to, co se vám zdá samozřejmé, pro mnoho lidí není. A odkazovat na příspěvky z roku 2016, je hooodně mimo. Chápal bych odkaz na ceník, vop a podobně, ale tohle se mi nezdá korektní. Hezký den.
anonymni

Odeslat příspěvekod peta809 20. 10. 2021 18:52

Nebo kopírovat a vkládat pořád dokola jeden univerzální příspěvek obsahující odpovědi na nejčastější dotazy.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kulla 20. 10. 2021 19:01

Ten, kdo tu je nejčastěji si to může dát do podpisu. Nováčci čtěte první příspěvek v tomto vlákně, který je pořád aktuální. ;)
Můj mobil: OnePlus 5
Nováčci čtěte první příspěvek v tomto vlákně, který je pořád aktuální. ;)
Kulla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 20. 10. 2021 22:28

Jenže v mobilní verzi žádný podpisy nejsou. Já osobně lezu jen přes mobil.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 20. 10. 2021 22:33

Já přes android appku Superforum.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 20. 10. 2021 22:41

Tak by to chtělo udělat plovoucí poslední příspěvek třeba před položením dotazu si prosíme přečtěte 1.příspěvek tohoto vlákna, který je průběžně aktualizován.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 21. 10. 2021 04:06

Kdo by četl tak nesmyslně dlouhé příspěvky se zbytečnou statistikou dobíječek?
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 10. 2021 09:19

Jenže to podstatné je uvedeno nad tou statistikou, stejně už nějakou dobu není aktualizovaná, tak by to chtělo rozhodně upravit (info o followthatpage už taky nějaký ten rok není aktuální, stejně jako statistika -to chce vyhodit).
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků