Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radim 25. 11. 2021 09:42

Persbrandt píše:
radim píše:Já mám při koupi karty v obchodě cenu 1+1 Kč (simka a balíček). A aktivovat to jde jenom do Silvestra. Ale při větší spotřebě asi v podstatě neomezený počet simek (na různé účty). Drbačka, no. Ale tak za ty prachy...


Jestli jste k dosažení té ceny využil nějaké vaše osobní bonusy, kupóny z vyúčtování Clubcard apod., tak to sem skoro ani nemusíte psát.


A proč ne? Clubcard má kdekdo, a jak vidno, využít se to dá pěkně. Tady pan kolega bude mít 4 GB za 4 Kč, což mi na naše poměry přijde více než solidní. (Jen to nesmí zapomenout deaktivovat. :mrgreen: ) A ani nepotřebuje různé účty (jako u Rekoly apod.), prostě jen šoupne simku do mobilu. Taky jich pár koupím, když to neprodlouží, tak se to třeba ještě někdy bude na něco hodit.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lomax 26. 11. 2021 03:10

Persbrandt píše:V jakém obchodě jste měl cenu 1 + 1 Kč za tu simku, v kamenném obchodě nebo na eshopu? Na eshopu vidím cenu 49 Kč, takže je to nějaké divné. Jestli jste k dosažení té ceny využil nějaké vaše osobní bonusy, kupóny z vyúčtování Clubcard apod., tak to sem skoro ani nemusíte psát.


Osobní bonusy ani kupóny z vyúčtování Clubcard nejsou potřeba, stačí členství Clubcard a zajít do hypermarketu. Tedy aspoň podle letáků platných do 23.11. a do 16.11., ve kterých je dále uvedeno, že nabídka "SIM karta SIMPLE za 1 Kč" platí do 31.1.2022.
(A že tarif lze aktivovat za 1 Kč do 31.12.2021, ale to pro nákup SIM není relevantní.)

Pak to ale chce silné nervy na informacích, protože všechny kasy včetně skenerů Scan&Shop (ano, opravdu se mi svěřily, že různé kasy můžou dávat různé ceny) je počítají po 49 Kč a v mém případě následovala manifestace ženské logiky, postupně ve třech úrovních velení, telefonování ze dvou telefonů naráz někam jednou z nich, pokusy přesvědčit mě, že to platí jen při nákupu nového mobilu, že si někdo přišel koupit deset kousků a že to není správné (já bral 2), že nabídka platná do 31.1. v letáku do 23.11. platí jen do konce platnosti letáku, že jim určitě přišla informace, že je nabídka zrušená, že se jedná o nabídku tarifu u Tesco Mobile a nikoli v prodejně, apod. A nakonec po vrácení rozdílu jsem nedostal ani klíčenku. ;)
Kaktus. Je o 72 % levnější než po slevě (75% a 25%) u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 7 SIM.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 26. 11. 2021 21:15

Tak to na mne pusobi tak, ze pokud nekdo pretrpi to nervovani s prodavackama na prodejne (a mozna ma i trochu stesti) tak ma potom mesic neomezenku vcetne 2 GB za hubicku, ale pak jeste nesmi zapomenout vcas odparovat nebo zablokovat platebni kartu, aby se mu nestrhl majlant, ze jo?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Lomax 26. 11. 2021 23:45

Přesně. Nebo mít třeba Revolut s virtuální kartou jen na toto a nastavit jí limit 10 Kč, kdyby snad jeden zapomněl. :D
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod radim 11. 12. 2021 13:00

Persbrandt píše:
radim píše:Já mám při koupi karty v obchodě cenu 1+1 Kč (simka a balíček). A aktivovat to jde jenom do Silvestra. Ale při větší spotřebě asi v podstatě neomezený počet simek (na různé účty). Drbačka, no. Ale tak za ty prachy...


V jakém obchodě jste měl cenu 1 + 1 Kč za tu simku, v kamenném obchodě nebo na eshopu? Na eshopu vidím cenu 49 Kč, takže je to nějaké divné. Jestli jste k dosažení té ceny využil nějaké vaše osobní bonusy, kupóny z vyúčtování Clubcard apod., tak to sem skoro ani nemusíte psát.


Za 1 Kč to šlo koupit asi jenom dva týdny po ohlášení akce, pak to vedení zatrhlo, protože to lidi skupovali hromadně ve velkém. Tak to asi nebyla tak špatná akce. A mě tím nas*ali, protože já už jsem to za tu kačku nestihl. Teď už jde koupit jenom za 49 Kč.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avalonboy 17. 12. 2021 10:01

Znamy takto nakupil asi 200 karet za 1kč. Ja osobne len 20.
avalonboy
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 17. 12. 2021 10:49

Ted jsem si do Tesca volal, paní říkala, že když si tu neomezenku + 1GB dat aktivuji za 249, budu ji mít napořád, ale nesmím ji zapomenout dobíjet. Kamarádka shání tarif do 300. Je Tesco opravdu takový podvodník?
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 17. 12. 2021 11:17

Podvodník ne, ale mistr ve vymýšlení kliček na zákazníky, jak z nich vytáhnout co nejvíce peněz tím, že nebudu říkat věci, které mají zásadní vliv na útratu.


avalonboy píše:Znamy takto nakupil asi 200 karet za 1kč. Ja osobne len 20.


A k čemu vám to je, když to platí jen do konce roku? Kvůli takovým jsem si nemohl koupit ani tu jednu. (I když za kačku bych koupil asi dvě. :-) )
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 17. 12. 2021 12:33

Já měl Teco dlouhá léta i s rodinou, používali jsme k velké spokojenosti, 2x kredit, VPN za dobití, internet 250 z bonusu, díky dobíjení v Tesco 630 za 220kč a jako třešnička na dortu poFUP 200kbit. Dokud ZlO2 nezačalo utahovat šrouby a vše nezrušil byl to jeden z nej jakobyvirtuálů.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 17. 12. 2021 14:04

dockalacek píše:paní říkala, že když si tu neomezenku + 1GB dat aktivuji za 249


Jakých 249 Kč?
To co psal milbust na straně 314?
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 17. 12. 2021 16:01

Jj, na webu mají na tenhle tarif za 249 a mě zajímalo, jestli ta cena platí první měsíc, nebo napořád.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lomax 31. 12. 2021 06:46

Lomax píše:tarif lze aktivovat za 1 Kč do 31.12.2021

Tesco Mobile opět nezklamalo, je 31.12. a za 1 Kč tarif aktivovat na nové Simple SIM nejde. Na výběr tam žádný za 1 Kč není.
Na úvodní stránce aplikace Simple se však zobrazuje banner neomezené volání + 2 GB za 1 Kč, když na něj klepnu, zobrazí se stránka s popisem bez uvedení ceny a tlačítko "Koupit", na které když jsem klepnul, pokusilo se O2 přes Gopay stáhnout ze spárované karty 399 Kč, což Revolut díky mému nastavení této virtuální karty zablokoval.

Na jejich webu je dále informace:
Za zkoušku nic nedáte. Neomezené volání, SMS a 2 GB dat na 30 dní za 1 Kč. Akce platí při aktivaci tarifu 31.1.2022.

Asi budu muset počkat a aktivovat až 31.1.2022. ;)
Kaktus. Je o 72 % levnější než po slevě (75% a 25%) u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 7 SIM.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod intago 16. 1. 2022 09:11

Včera jsem volal na Tesco kvůli ztracené SIM pro matku. Koupil jsem novou a chtěl přetáhnout kredit. Prej PIN.? Nemám. Tak to prý nejde. Naštěstí jsem si vzpomněl na Clubcard. Číslo vzala.
Koukal jsem na ceny a nic moc. Moje emtecko je výhodnější
intago
Junior

Odeslat příspěvekod gman 16. 1. 2022 09:31

Chystám se přenášet číslo z Twist na Kaktus. Je nutné SIM kaktusu nejdříve aktivovat tím prvním hovorem jak píšou na webu?
gman
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 16. 1. 2022 10:36

Ne. Stačí prozvonit.
jjrr
osobne

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků