CEZ novy cenik. Poradite?

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gremlins 3. 12. 2021 14:20

Uvazuji o CEZU s novym cenikem.Jak jste spokojeni s timto virtualem? Moc nevolam takze 75min a 4giga za 308kc mi docela vyhovuje.Nebo je neco co by me melo odradit? Diky za info.

-- 3. 12. 2021 14:26 --
Přílohy
Screenshot_20211203-135421_Samsung Internet.jpg
gremlins
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 12. 2021 14:53

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 3. 12. 2021 15:05

Kaktus 6+neomezeno (ale kde ji vzít, že) to umí pod dvě stovky, nějakých 193 Kč. Spíš míň, díky účtování 1+1, a navíc když některý měsíc provoláš míň než těch 75 minut, tak budeš platit třeba jen 150 Kč nebo méně. U ČEZu ti ty minuty propadnou. Platíš si je zbytečně a vyhazuješ peníze oknem. Jediný vopruz je hlídání dobíječek, ale stačí to hlídat jednou za 2 měsíce při takové útratě.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gremlins 3. 12. 2021 18:36

U CEZU se minuty prevadi do dalsiho mesice.

-- 3. 12. 2021 18:42 --

EMTECKO se mi nezda vyhodnejsi nez CEZ.

-- 3. 12. 2021 19:23 --

Ten KAKTUS je zajimavy.
gremlins
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 12. 2021 21:18

6GB SIM Kaktusu seženeš na Aukru +-okolo 300 což je slušný. Oficiálně momentálně není v prodeji, třeba udělají zase nějakou akci. Každopádně neznám jiného opa který vše nespotřebované (minuty, SMS, data) převádí neustále dál do dalších balíčků, ideální pro nerovnoměrnou spotřebu. Pro minuty/SMS jsou ideální jednorázový balíčky kde se koupí největší balíček a pak vždy do 30 dní prodloužit klidně i nejmenším, jednorázový lze kombinovat různé velikosti a kumulovat, výsledná cena za jednotky se tím dá ještě snížit.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod monty66 4. 12. 2021 09:17

mám nevyužitou SIM ( nepoužitou ) přenechám za nákupku ( 200Kč ) osobně Liberec
monty66
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 12. 2021 09:44

gremlins píše:U CEZU se minuty prevadi do dalsiho mesice.

-- 3. 12. 2021 18:42 --

EMTECKO se mi nezda vyhodnejsi nez CEZ.

-- 3. 12. 2021 19:23 --

Ten KAKTUS je zajimavy.

Emtéčko taky převádí do následujícího měsíce.
anonymni

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 4. 12. 2021 09:45

Za 300 Kč jdi radši do NEŘEŠTO od Kaktusu. Máš tam 100 minut, 100 SMS, 6 GB a sociální sítě neomezeně. A SIM nemusíš nikde shánět. Stačí objednat na stránkách Kaktusu.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 4. 12. 2021 12:42

neřešto je v rámci kaktusu drahé, samozřejmě proti čezu nabídne o 8kč levněji mnohem více muziky a s nekonečným převodem všech jednotek, čez je v tomhle případě nesmysl, ale u toho kaktusu to lze jednoduše mít za 190 měsíčně..při troše snahy se dá dostat klidně i ke stovce za 6GB + 75 minut
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 4. 12. 2021 15:03

Emtéčko převádí jen u flexi tarifů které jsou dražší (obdoba Tesco kde taky převáděl jen u balíčků minut které nešly hradit z bonusu). U jeho TRZ tarifů pokud vím minuty nepřevádí a data jakbysmet. Kaktus nepřevádí JEN DO DALŠÍHO měsíce ale DO VŠECH DALŠÍCH (nikoli měsíců ale 30 denních balíčků a všechny jednotky tak lze hezky kumulovat např data na léto). Kdyžtak mě opravte.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 12. 2021 20:44

hauzz píše:Emtéčko převádí jen u flexi tarifů které jsou dražší (obdoba Tesco kde taky převáděl jen u balíčků minut které nešly hradit z bonusu). U jeho TRZ tarifů pokud vím minuty nepřevádí a data jakbysmet. Kaktus nepřevádí JEN DO DALŠÍHO měsíce ale DO VŠECH DALŠÍCH (nikoli měsíců ale 30 denních balíčků a všechny jednotky tak lze hezky kumulovat např data na léto). Kdyžtak mě opravte.

Emtéčko převádí minuty i sms do následujícího měsíce. Data jen při využití FUP reset. I u zaměstnaneckých tarifů. Flexi tarif se už dávno nenabízí a nebylo u něj co převádět, čím víc člověk volal, tím míň se platilo za jednotku. Žádné volné jednotky neobsahoval.
anonymni

Odeslat příspěvekod hauzz 5. 12. 2021 00:39

Napsal jsem blbě nemyslel jsem flexi tarif ale nové tarify. Jestli to převádí i u trz tarifů je dobrá zpráva, ale i tak převedené jednotky další měsíc při nevyužití propadnou. U Kaktusu se dá syslit. Jediná nevýhoda je hlídání dobíječek což se dá zautomatizovat. Pro někoho otrava, ale dobití v apce na 1 klik je možná jednodušší jak zaplatit fakturu za paušál. A při překročení jednotek z balíčku je Kaktus taky výhodnější (včetně tarifikace 1+1).
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 12. 2021 03:39

Neporovnával jsem, co je výhodnější. Syslit je samozřejmě fajn, taky si můžememe nechat pro korunu vrtat koleno :-) Využívat od Emtéčka nové tarify nedává žádný smysl, snad kromě jedné fičury s SMS, kdy se nad rámec tarifu platí jen za 100 SMS, dalších 400 potom posíláš zdarma. Největší výhodou u Emtéčka je VPN. Za 2 x 25 Kč si voláš mezi 2 čísly zdarma, pri použití nejnižšiho tarifu. Vadou na kráse je O2 síť, ve které tento virtuál působí. Ale zase má VoLTE a VoWIFI, který se mi povedlo na Samsungu A20e i rozběhnout ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod hauzz 5. 12. 2021 12:14

Jo to VoLTE Kaktus slibuje už roky a teď po vypnutí 3G je to velká škoda. Akorát do sítě O2 už bych nevlezl, rozdíl v kvalitě hovorů bez VoLTE byl hodně znát.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod odlisny 8. 12. 2021 17:55

neřešto každých 30 dní ti naskočí 6GB (+ sociální sítě neomezeně)
100 minut volání
100 SMS
nevyužité jednotky se ti budou stále převádět, takže nakonec se z toho stane neomezenka se vším všudy za 300,-
odlisny
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků