Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 12. 2021 13:41

Je možné aby byl balíček 6 GB + socky pozastavený dýl jak měsíc ? Dívám se na jedné sim teď do sámošky a je tam vidět v balíčcích. Než je definitivně zrušený, tak příjde SMS ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kulla 8. 12. 2021 16:45

Zdarec. Aktivoval jsem si kartu s balíčkem se 6 GB dat. Teď jsem si dobil 500 Kč. Tak mam nyní platnost kreditu do 9.12.22. Teď se chci zeptat, jestli mám v nastavení u samo obnovujícího balíčku zaškrtnout "Neobnovovat". Nebo to nemám měnit?
Můj mobil: OnePlus 5
Nováčci čtěte první příspěvek v tomto vlákně, který je pořád aktuální. ;)
Kulla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 8. 12. 2021 16:57

Jestli o něho nechceš přijít, tak na ten odkaz NIKDY neklikej. Nejde to odvolat nebo zrušit to rozhodnutí a případné kliknutí omylem.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 12. 2021 20:01

Od příštího týdne má být nějaká vánoční akce. Tak jsem zvědavý, co to bude. Snad vymyslí něco lepšího než 6 GB + socky.
anonymni

Odeslat příspěvekod yndezit 8. 12. 2021 20:06

Ipanema píše:... Po posledních negativních zkušenostech z předchozích stran, je to tak na 70-90%, že ti to prodlouží.

Měls pravdu. Tak za půl roku zas.
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 8. 12. 2021 20:16

Za necelýho půl roku klidně. Jestli to náhodou nezmění...
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dwxx 8. 12. 2021 21:02

yndezit píše:
Ipanema píše:... Po posledních negativních zkušenostech z předchozích stran, je to tak na 70-90%, že ti to prodlouží.

Měls pravdu. Tak za půl roku zas.


Takže ti bonus na rok neprodloužili? Myslím, že kdyby byl roční bonus na sim, která nezanikne a zůstane její balíček atd, tak to narovnají zpátky na rok, ale takhle už je jim jasné o co jde. Každopádně stačí potom zase jednoduše získat další půl rok platnosti a případně i tripl...
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod LudekB 8. 12. 2021 22:12

Ahoj, co se stane s balíčkem 6GB plus neomezeně za 200, pokud nebude po měsíci dost kreditu na další obnovení? Že propadnou už nasyslené data z předchozích měsíců, s tím počítám, ale nepřijdu o ten už momentálně nenabízený balíček? V obchodních podmínkáck k tomuto balíčku na webu kaktusu píšou "Vypnutím obnovy Balíčku, nebo v případě kdy nedojde k automatickému obnovení balíčku z důvodů nedostatku kreditu, ztrácí Účastník nárok na Balíček a dále si bude moct vybrat jen z aktuálně nabízených balíčků uvedených v Chlupatém ceníku." Když jsem se na to ptal na facebooku kaktusu, odepsali mi toto: Uznávám, že je to tam špatně napsané, předám to vedení Omlouvám se za zmatky, ale opravdu je to tak, jak jsem říkala, balíček můžeš probudit dobitím kreditu . Majda
Máte to někdo vyzkoušené? Jak to tedy je?
LudekB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 8. 12. 2021 22:19

Je to tak, jak máš tu druhou tučnou větu. Dobití ho zase probudí/aktivuje a začíná se od začátku. Nejsem si ale jistý, jestli někdo má už vyzkoušené, jak dlouho může být balíček uspaný.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 9. 12. 2021 05:17

Tuším, že tenkrát deklarovali měsíc, když se to začalo řešit.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 12. 2021 06:21

Já vím jak dlouho může být uspaný. :D (což zásadně mjení situejšn) :D A veem i pár dalších věcí ohledně Vánoc. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 9. 12. 2021 08:10

Velice hodnotný příspěvek... Všechny nás oblažil. Však počkej - na oplátku!
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 12. 2021 08:21

Pánové musel jsem do terénu, jsem z5. :D

Tááááákže... Boží balíček 6 GB + nekonečné socky mohe být uspaný 2 - 3 mjesíce. :D
Před koncem "zimního" spánku přijde výhružná SMS, takže blížící se konec nepropásnete. 8-)

Mno a co se týká Vánoc, tak budou nějaké soutěže, asi na F*ckbooku.
A má být i nějaké přeqapení. Tady nevím, jestli jedno nebo víc. 8-)
Takže mjejte připravené šrajtofle a vyčkejte toho co přijde.

To je vše co vím. o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 9. 12. 2021 08:34

Hmmm, tak to budou chudé kaktusí Vánoce s pastelkama a plecháčkama. Po tom jak nás "rozmlsali"... Překvapením by mohlo být VoLTE. To by byl šlágr kola :-(
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 12. 2021 08:40

VoLTE bych čekal spíš tak za půl roke. :D Zajímavější mi přijdou úvahy, jestli je Boží balíček už minulost, co se týká jeho nabídky jako nové SIM nebo v Sámošce. Takže musím to pozorovat a případně jednu SIM na které je ležící/spící zachovat. Sice mám zásoby sim s 6 GB balíčkem i z Rekol, ale možná budu muset šetřit s ním (pro mé blízké), jestli už nebude. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků