Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Havers 11. 2. 2022 16:20

Milos píše:@Havers: Od února tarif MINI na webu trošku schovali, záměrem je asi prodávat vyšší dražší tarify. Nicméně když v horní liště klikneš na CENÍK, tak se ti objeví tabulka se všemi čtyřmi tarify a online si tak můžeš objednat i tarif MINI.


Jj, i ta "kalkulačka" nefunguje správně. :-))

Při zadání např. provolám 0 min + propíšu 0 SMS + proserfuju 5 GB to nabízí tarif mini+ za celkem 259 Kč, přitom výhodnější kombinace je s tarifem mini ze celkových 209 Kč. ;-)
Havers
Junior

Odeslat příspěvekod intago 13. 2. 2022 21:11

Holt člověk nesmí být blbý a mít informace
intago
Junior

Odeslat příspěvekod petr s 14. 4. 2022 14:40

Nestává se vám poslední měsíc nějak často, že se ukončí hovor sám od sebe? Mám v mobilu 2 simky a zatím se mi to stává jen u emtéčka.
petr s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirys 14. 4. 2022 16:23

Presne tak po 10 minach se odpoji ale to je jiz delsi dobu .
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 14. 4. 2022 17:07

S takovým problémem jsem se nikdy nesetkal. Taky mám Dual SIM, dělám dlouhé hovory a k ukončování hovorů u Emtéčka dochází až po 70 minutách (1h:10min)
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jirys 1. 5. 2022 10:47

Nekde jsem cetl ze od kvetna se maji nejak zmenit tarify , vite jiz o tom neco ?
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 1. 5. 2022 12:51

Kdyby to byla pravda, tak o tom musí dát včas předem vědět,nic takového se ale neudálo. Poslední změna tarifů proběhla v březnu.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jenik3 2. 5. 2022 18:50

jirys píše:Nekde jsem cetl ze

Velmi by mne zajimalo "kde".
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod intago 1. 6. 2022 04:53

Na stránkách Emtecka jsou prý změny. Nějaké mi poslali do mailu, ale nic zásadního v nich nevidím.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 27. 6. 2022 10:22

intago píše:Metoda ladin2 se mi osvědčila. Přeskakovat mezi tarify 3 a 10GB. Účtují jen poměrnou dobu, ale data dají plná. Přeskočit lze už od 80% FUPu a výš. Bravo Emtečko

Funguje ještě cenová úspora díky přeskakování mezi datovými balíčky v rámci jednoho měsíce? Lze přeskočit třeba z největšího balíčku 50GB na nejmenší balíček 750MB? Ten FUP vyčerpaný minimálně na 80% je opravdu podmínkou? V obchodních podmínkách jsem nic takového nenašel.

Jde mi o to, že jednorázově potřebuji na 14 dnů větší množství dat a na dalších 14 dnů skoro žádná data. Takže bych si zkraje měsíce aktivoval balíček 50GB, během 14 dnů vyčepal třeba jen 30GB a po 14 dnech přešel na balíček 750MB. Za celý měsíc bych tak za data zaplatil jen 275Kč (polovinu z 500Kč a polovinu z 50Kč).

-- 28. 6. 2022 16:47 --

Tak mám informace přímo ze zákaznické linky Emtéčka. Změna datového tarifu lze provést pouze jednou v měsíci, klidně z nejmenšího balíčku na největší, množství aktuálně vyčerpaných dat v tom nehraje žádnou roli.

V mém případě tedy musím balíček DATA 50GB aktivovat už posledního června, i když ho budu potřebovat až od 3.července. Následně 16.července provedu změnu na balíček DATA 750MB. Za možnost mít dva týdny v červenci k dispozici 50GB dat tak zaplatím místo 500Kč jen 307Kč (17Kč + 267Kč + 23Kč, denní poměrové části jednotlivých datových tarifů).
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 11. 7. 2022 18:52

Nefunkcni SMS v zahranici, stalo se zde nekomu u alternativnich operatoru?
Proste ze prejede do nejake zeme a uz vam nikdy zadna sms neprijde a nedostanete se ani do banky :(
Resil jsem to s operatorem a reseni bylo prohazet sim, zkusit jiny telefon a takove ty blbosti.
Potom chteli nejake priklady, neco clovek vyfotil na mobilu jak poslal sms a ze zkousel treba sms z odorik cz kde je vypis a ze nebyla dorucena. Nez to vyresi, clovek je v cr a pak nic.
ripper6
Junior

Odeslat příspěvekod jenik3 11. 7. 2022 21:10

To by se stavat nemelo, protoze roaming (fungovatni sim karty v jine nez domaci siti) je postaveny na plne funkcionalite volani, sms a dat.
Opetovne prihlaseni tlf do site v roamingu pomohlo?
Prihlaseni do jine site v dane zemi?
Prihlaseni do 2G site?
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 11. 7. 2022 21:19

@ripper6: Mě SMS zprávy v zahraničí normálně chodí (naposledy jsem byl v zahraničí v lednu). Tobě nechodí třeba ani ty SMS zprávy od operátora o roamingu, když překročíš hranice?
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 12. 7. 2022 16:49

jenik3: roaming samozrejme mam, mel jsem kartu treba v roce 2019 v Kolumbii a chodilo to.
Nevim jake prihlaseni, ale proste zapnout / vypnout tel, vyndat SIM ocistit, zpet do tel (Android 5).
Vyndat znovu SIM a druhy chytry telefon s Android One.
Potom jsem hledal jinou sit ale to nenaselo, vnucovalo to porad tu stejnou Airtel.
Mel jsem to ve starsim tel jen na volani a sms, kde 4G nejde.
Zvlastni ale ze ani v novem tel to neslo.

Milos: to prestalo chodit, prislo to v Rakousku treba vitejte v zone EU... pak na Zanzibaru jeste prisla sms a ceny. No a jak prejdes na pevninu tak mas smulu, neprijde uz ti nic.
Podobnej problem mel znami prave co mel Tesco Mobile, rikal ze mu uz zadne sms nikdy nedorazila ale ze nema silu to resit.
Takze v Tanzanii nefunguje ani omylem sit O2 coz je na pevnine Airtel.
ripper6
Junior

Odeslat příspěvekod jenik3 13. 7. 2022 10:36

Je ten tvuj telefon kompatibilni s jinymi regiony? V evrope maji operatori pridelene jine radiove frekvence pro mobilni sluzby nez v regionu america nebo asie.
Prijde mi to jaky technicky problem, protoze welcome sms chodi po celem svete, v pripade, ze se simkarta radne prihlasi do site.
jenik3
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků