Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 7. 2022 05:36

No ve Španělsku měsíc zpátky VoLTE nebylo.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EvzenP 6. 7. 2022 07:34

V Chorvatsku v teto chvili nic.
Na druhe SIMce T-Mobile mi muj Mate 20 X moznost VoLTE nabizi, na SIMce Kaktusu ne. Obe jsou pripojeny na stejneho mistniho operatora HT-HR.
EvzenP
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 7. 2022 07:42

Byl jsem v červnu ve Vídni a taky bez VoLTE. Zkoušel jsem i měnit operátory a nic.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Davidbenis 6. 7. 2022 08:40

Zatím myslím nikdo v Evropě neposkytuje voLTE roaming.
Služba je složitá,voLTE funguje zatím jen v domácí síti.
Davidbenis
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 7. 2022 05:07

Bude dnes nebo zítra dobijecka ? :D Potřebuju syslit. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 7. 7. 2022 06:09

Je velká pravděpodobnost, já bych tipoval, že ano ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 7. 2022 06:22

Většinou po 10. a další po 20. ...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 7. 7. 2022 06:50

peta809 píše:Je velká pravděpodobnost, já bych tipoval, že ano ;)

Pravda, omlouvám se. Teď jsem se díval do historie a jeden by napočítal na prstech jedné ruky, kolikrát byla první Dobíječka v měsíci před 10. dnem v měsíci.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 7. 7. 2022 11:14

Pokud by někdo odtud měl zájem, zbyly mi dvě Boží SIM s balíčkem 6GB dat měsíčně + neomezeně soc. sítě (platí se 200 Kč měsíčně, s dobíječkou to vyjde jen na 100K č) . Nabízím zde, než to dám na inzertní servery. Cena je 400 Kč/ks. Karty jsou nové, nerozbalené vč. kreditu 100 Kč
Markil
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 7. 7. 2022 11:22

Příště sem, prosím: forum-1969/Bazar-prodam.html
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 8. 7. 2022 05:50

Jaká byla loni o vánocích akce u Kaktusů ? Jestli teda nějaká byla. Já jen jestli si mám dobít tolik, aby mi vyšlo další dobíjení na vánoce nebo ne. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 8. 7. 2022 06:18

Každý rok něco menšího nebo většího bylo. Loni nebylo nic. Byly jen soutěže o reklamní předměty na jejich FB.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 7. 2022 11:42

Díval jsem se v sámošce, jak se zablokují služby (případně, když bych ztratil sim nebo tak něco) a chce to tam heslo pro komunikaci. To vezmu kde ? Nebo ho někde nastavím ? :D V nastavení účtu nic nevidím a jinde taky nic nevidím, kde bych si to heslo pro komunikaci nastavil. :hm Když tam něco napíšu, tak to odpoví - Nezadal jsi platné heslo pro komunikaci.

-- 9. 7. 2022 13:34 --

Tak když nikdo neodpovídá, taxem si to musel vyguglit. :)

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ ZTRATÍM SIM?
V Mých službách v záložce Nastavení klikni na Zablokovat služby. Kvůli tomu, aby sis mohl/a služby později aktivovat, je potřebné zadat heslo pro komunikaci, které se skládá ze čtyř číslic, která nejsou stejná ani nejdou v řadě za sebou. Od té chvíle už nebude možné ze SIMky volat, SMSkovat, datovat ani používat jiné placené služby.

Potom si opatři novou Kaktusí SIMku, aktivuj ji a druhý den od aktivace nám napiš na Facebook. Po provedené výměně si zase v Mých službách můžeš služby odblokovat přes tebou zvolené heslo pro komunikaci. Po 35 minutách od odblokování stačí telefon vypnout a zapnout a zase by mělo všechno fungovat ;)

Doba, po kterou máš SIMku blokovanou, nemá žádný vliv na platnost kreditu nebo balíčků.


***********************************

Co se stane v tomto případě s platností kreditu a jeho výškou ? :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 7. 2022 14:08

"Doba, po kterou máš SIMku blokovanou, nemá žádný vliv na platnost kreditu nebo balíčků." Podle mě znamená že balíčky budou fungovat jako bys měl SIM neblokovanou. Měsíčně se ti z kreditu budou obnovovat balíčky a platnost kreditu bude furt stejná. Na funkci živočicháře to nebude mít vliv Jaromíre ;-)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 7. 2022 14:39

Tak to ano. Ale mě zajímá, co udělá to sloučení dvou SIM karet s tou platnosti, jestli je to jako při prachsproste výměně bez zablokování. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků