Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 30. 11. 2022 13:56

Jarda572

tak to je asi kaktusí bordel, že když se balíček uspal, tak už z něj je novej balíček, kterej ale pokaždý nazývají jinak, v září po dobití sms o obnovení 500+500, ale přibylo 1GB+1MB (byla 0, takže to bylo jasně vidět), na začátku října obnova, kdy přišla sms o že se obnoví balíček 500+500, v den obnovy už však přišla sms o balíčku 1GB, obnovilo se opět 1GB+1MB, na začátku listopadu sms o tom, že se obnoví balíček 500+500, poslední den jsem ho deaktivoval a přisla sms potvrzení o deaktivaci obnovy balíčku 1 + 0.0009765625 GB (přesně takhle doslovný číslo).
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Elnc 30. 11. 2022 14:17

Kdo má balíček původní, tomu zůstal jak je. Kdo ho uspal, tak Kaktus si v tomto případě vyhrazuje právo po 90 dnech ten balíček zrušit. A jelikož se extra socky nabízet nově nesmějí, tak i před uplynutím těch 90 dnů už asi k aktivaci u uspané SIM na původní verzi nedojde.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 30. 11. 2022 15:10

1MB na socky bylo pořád :-D, ale byl to takovej hybrid, nebyl to čistě nový balíček, pořád měl data na socky a pořád se aspoň v některých případech tak jmenoval, i v samoobsluze byl 500+500, ale přičítalo se 1GB+1MB
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 30. 11. 2022 17:07

Elnc píše:Kdo má balíček původní, tomu zůstal jak je. Kdo ho uspal, tak Kaktus si v tomto případě vyhrazuje právo po 90 dnech ten balíček zrušit. A jelikož se extra socky nabízet nově nesmějí, tak i před uplynutím těch 90 dnů už asi k aktivaci u uspané SIM na původní verzi nedojde.


Dnes jsem dobil rok uspaný balíček 6GB+neomezené socky a normálně se obnovil.
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P1x3lo 30. 11. 2022 20:18

Takže jen Kaktus vyhrožuje, nebo je tu někdo komu se ten balíček neobnovil po určité době? Vždy slyším jen to že uspaný se balíček vždy obnovil. :D
P1x3lo
Junior

Odeslat příspěvekod LudekB 30. 11. 2022 22:22

Mám už roky aktivní samoobnovovací balíček dat 500 MB plus 250 MB na socky za 100 Kč měsíčně. Tento balíček ale už není nabízený? Mám si to přepnout na 1GB za 100 Kč? Nepřijdu o nasyslená data?
LudekB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 30. 11. 2022 22:28

Můžeš klidně změnit, nepřijdeš.

Měl bys ho aktuálně mít změněný na 0,5 + 0,5 GB. To měnili všem automaticky.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod LudekB 30. 11. 2022 22:36

aplikace mi píše: 500MB + 250MB se obnoví 2.12.2022, asi v tom mají bordel, tak já to pro jistotu přepnu na ten 1GB za 100 Kč.


edit: balíček jsem navýšil, ale nasyslených 13 GB na socky mi zmizelo, no mohl jsem to čekat... :-(
Kdyby byli frajeři, tak mi to sečtou dohromady, ale to bych chtěl asi hodně :-)
LudekB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 30. 11. 2022 22:45

To se divím. Tohle by měli mít všichni změněný automaticky. Aspoň myslím, že u tohoho malýho balíčku to delali tak všem.

Změň, za stejný peníze dostaneš víc.

-- 30. 11. 2022 22:49 --

LudekB píše:nasyslených 13 GB na socky mi zmizelo.

Tak tos je stejně asi ani nevyužíval. Tady to se tady řešilo. Řešilo se to i na FB. Někomu to změnili a v poměru 1:1 převedli. Napiš jim a zkus na tom trvat. Třeba to vyjde. Otázka jestli to potřebuješ, když víc než 1 rok jsi je měl jen tak do počtu...
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod scotch11 30. 11. 2022 23:41

Ty data na socky, jak zmizely? Neukazují se ti ani v appce ani na netu ani se nesloučily s normálními daty? Protože, když sem já přecházel z 0,5+0,5 na 1GB, což bylo asi měsíc po tom co Kaktus oznámil změnu skrz rozhodnutí EU o nějaké neutralitě, tak i Kaktus deklaroval sloučení, což dodnes nemám ani já, protože mi to stále ukazuje dvojí data a při obnově se mi navyšují jen standardní data o 1GB. A když jsem tenkrát psal na Fb, tak odpověděli, že jejich systém ukazuje sloučení obou položek?! a že mám počkat a ukáže se mi to taky. No dodnes žádná změna. Zajímalo by mě jestli by mi po vyčerpání normálních dat vše běželo dál z těch socek, když už přeci fakticky neexistují...
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LudekB 1. 12. 2022 00:26

Nic se nesloučilo, měl jsem 2,7GB + 13GB, koupil jsem balíček 1GB za 100 Kč a mám teď 3,7 GB dat v aplikaci i na webu, socky nikde žádné. ve Widgetu na ploše, kde mi to předtím ukazovalo zbývající data na socky, je teď reklama na to jejich neřešto. Zkusím jim zítra napsat přes Facebook a uvidím, jak se k tomu postaví, ale moc šancí tomu nedávám.
LudekB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod P3p3k 1. 12. 2022 03:41

Máte někdo víc čísel od Kaktusu? Zajímá mě, jestli jdou přidat pod jeden účet a nebo ke potřeba mít na každou kartu zvlášťni účet.
Dík
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod libol 1. 12. 2022 05:32

Nejdou
libol
Junior

Odeslat příspěvekod janekjankovatej 1. 12. 2022 06:59

Zdravím chystám se přestoupit ke Kaktusu bude mi fungovat VoLTE a VoWiFi - před rokem se mluvilo že už brzo -tak jestli už brzo je :-)
- oboje služby celkem používám tak abych neudělal nějakou blbost
janekjankovatej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 1. 12. 2022 07:26

Je to jako s jadernou fůzí... už BRZO!
AttaliaCZ
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků