Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 12. 2022 13:59

? Boží balíček/sim už je záležitost dyl stará.

I když možná to ještě dali ?

Letos už ho asi nedají. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elnc 4. 12. 2022 15:50

Jednou na Vánoce byla akce dokoupení dvojnásobku dat za původní cenu (nemyslím Neřešto).
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 12. 2022 17:09

Jestli ten dvojnásobek bude i pro Boží sim, tak kupuju opakovaně. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elnc 4. 12. 2022 17:21

Už jsem to našel, je to akce stará přesně 5 let, kdy např. dokup 500 MB stál 100 Kč, takže člověk v té akci získal za ty peníze 1000 MB. Původní tehdejší ceny:

Obrázek
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 4. 12. 2022 18:10

To je v dnešní době moc drahé.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Dave13 4. 12. 2022 18:11

A jak to bude, když by Boží balíček zrušili/donutili přejít až v roce 2023, kdy by už byl 10GB balíček za 350? To by už na něj asi nešlo přejít za 250? Ne?
Dave13
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 4. 12. 2022 18:52

A jak to bude až Kaktus nebude? To jsou takové spekulace co by kdyby. Zcela jistě by Kaktus při zrušení toho Božího balíčku nabídnul něco adekvátního a hlavně by tu změnu musel oznámit min. 30 dní předem.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 4. 12. 2022 18:53

boží sim byla na Vánoce 2020, pak ještě 2x (minimálně) mimo Vánoce, naposledy podzim 2021, lonina vánoce bylo celkem prd, ale ten dokup zvýhodněný možná byl, to se taky opakovalo několikrát
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod P1x3lo 4. 12. 2022 21:42

Tak dorazili free simky + 10GB sim (již má svuj design) a vše platnost 10/25
P1x3lo
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 12. 2022 12:09

Zajímavé, já mám téměř deset kusů sim grátis 2027 a 2028 :D Vypadá to, že do toho nedávno šáhli. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chachar1922 5. 12. 2022 19:40

Velký respekt :-) :-) :-) . Chtěl jsem se tě zeptat nač máš 10 SIM karet od kaktusu?? Pokud je to sbírka tak to beru :)
chachar1922
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Elnc 5. 12. 2022 19:54

Asi příprava na otevření botanické zahrady :D
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 5. 12. 2022 20:38

:D
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 12. 2022 20:39

chachar1922 píše:Velký respekt :-) :-) :-) . Chtěl jsem se tě zeptat nač máš 10 SIM karet od kaktusu?? Pokud je to sbírka tak to beru :)


Jednak je to zábava, druhak je to že rád plánuju, třeťak je to praktičnost (víc možností něco udělat s cenou), čtvrťak je to pozůstatek chování z doby nedávno minulé (jeden člověk na fóru ví) a paťerak i mentální cvičení a zároveň výzkumná práce, kde nejzajímavější objevy jsou takové, co se znenadání a nečekaně vynoří. No a také pozorování méně nadaných jedinců a jejich chování. :D Takže taková všehochuť. Fundament je asi zábava. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 6. 12. 2022 10:03

Ahoj všem prohledal jsem toto vlákno, ale odpověd jsem nenašel, ikdyž tuším, že bude negativní.
Jde mi o přenos tel. čísla rodičů mající nyní velmi nevýhodný tarif Vodafone, chtěl bych jim jejich číslo převést na Kaktus simku, po právě zesnulém dědovi, který tam má ještě dosti značný kredit a balík minut.
Na tuto jeho Kaktus sim, už ale číslo přenášeno bylo...otázka...jde tedy na takovou Kaktus sim znovu přenést jiné číslo od jiného operátora???
Moc díky
CosiOdvedle
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků