Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 7. 12. 2022 00:58

volte podle mě nejede čistě záměrně, jinak k tomu není důvod to takto oddalovat
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brumak 7. 12. 2022 02:10

Mám ještě v šuplíku jednu boží. Když ji aktivuju teď, co tam bude? A když ji aktivuju po zrušení božího...?
Díky
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 7. 12. 2022 05:47

Při akovací teď tam bude 10GB za 250Kč. A potom asi to samé, s jistotou ti to aktuálně nikdo neřekne.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod P1x3lo 7. 12. 2022 11:14

Co bude s boží po novém roce mi řekli na chatu že budou informovat co v nejkratší době tak jsem zvědavý co z nich vypadne..

Já si dvě Boži převedu a dvě nechám v šuplíku a uvidíme co se s nimi stane. :-D
P1x3lo
Junior

Odeslat příspěvekod dwxx 7. 12. 2022 13:12

CosiOdvedle píše:Díky, i to by šlo použít.
Nicméně už jsem dostal radu od Kaktusí podpory, že i přes zavádějící informaci z jejich stránek o přenosu čísla, kde jasně stojí, že pro přenos je zapotřebí mít "novou simku od Kaktusu", tak naštěstí stejný postup platí i pro stávající Kaktus sim, na kterou bylo číslo v minulosti již převáděno.

Takže jde přenést číslo ke kaktusu na simku, na kterou už bylo v minulosti číslo přeneseno? Já mám právě pocit, že ano, ale už si to nevybavuju úplně přesně. Tuším, že to jde, ale jistě to nevím.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 7. 12. 2022 13:27

"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolous0070 7. 12. 2022 14:35

V historii diskuze jsem k tomu nic nenašel, nicméně, pod jakým názvem sítě se vám hlasí eSIM v iPhonu? Kaktus mi potvrdil, že s tím mají problémy a svádí to na Apple. Faktem je, že v mém okolí je 6 eSIM, dvě se hlásí jako KAKTUS a 4 jako T-Mobile. Dokonce se mi v iPhone jako T-Mobile hlásí i nově aktivovaná plastová SIM. Nemá to na nic vliv, jen pro zajímavost.
kolous0070
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 7. 12. 2022 14:39

KAKTUS
libol
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 7. 12. 2022 14:45

Mám taky zkušenost s jednou plastovou SIM a hlásila se prvních 14 dní jako T-Mobile. Pak (bez restartu telefonu) se to nějak samo opravilo na KAKTUS.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod scotch11 7. 12. 2022 14:50

KAKTUS
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolous0070 7. 12. 2022 15:21

Díky za info, vypadá to, že tam není žádná zákonitost a asi v tom má fakt prsty i Apple. Poslední info z Kaktusu je, že to eskalovali, ale komunikace s Applem je na dlouhé lokte.
kolous0070
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dwxx 7. 12. 2022 15:55


Máš reálnou zkušenost? Protože tyhle teoretické pindy neznamenají, že to tak skutečně je!
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod oldschooltrancer- 7. 12. 2022 17:07

Mně se ukazoval Kaktus, ale pak T-mobile CZ…
oldschooltrancer-
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 7. 12. 2022 17:20

Mně se zobrazuje "T-Mobile CZ (KAKTUS)", pokud to má tedy někdo krátké nebo text neroluje, může skutečně vidět zrovna jen ten T-Mobile
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 7. 12. 2022 20:55

dwxx píše:

Máš reálnou zkušenost? Protože tyhle teoretické pindy neznamenají, že to tak skutečně je!

Tento "teoretický pind" je přímo oficiální sdělení T-Mobile na jejich webu, takže není důvod ho zpochybňovat. To už bys pak rovnou mohl zpochybňovat cokoliv, klidně i ceník, obchodní podmínky a další.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků